• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

18. októbra 2017 
@wewulka no dobre a hned povedia ako pokračovať? totiž myslím to tak,že napr. vyjde mi kontrola na 4. den cyklu, lenže odvtedy mám predpísaný aj fostimon, takže či si ho mám pichnúť už ráno, alebo ešte nie...
26. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka mne dali recepty iba na Utrogestan - 3 balenia a pregnyl5000 3 balenia a jedno balenie zinnata požičali mi Diphereline 0,1 mg, 4 balenia po 7 ampuliek v protokole mám ešte napísaný jedny injekcie ten recept mi nedali
26. apr 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ešte si ho nepichas, oni ti povedia ci si ho mas pichnut.
26. apr 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ja som to mala napisane na zvlast recepte a ten ti teda asi chyba. A to teraz, ked ti odstrania tie cysty tak mozes pokracovat, alebo si budes musiet dat pauzu ?
26. apr 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka mám si pichať dalej mi dnes povedalizajttra budem mudrejšia a opýtam sa aj na ten čo mi chýba a akolko si platila&?
26. apr 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise takze zajtra zacinas s dalsimi ? ja mam gonal a pergoveris, ty ich mas tiez ? teda ty nevies ake ked na ne nemas recept. dobre tomu rozumiem ?
26. apr 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Cize, ked si o 18,00 picham diphereline, vtedy picham aj Gonal ?
Inak mne vobec nic na UTZ nepovedali, doktorka pozerala do monitoru a potom mi povedala, ze sa mozem ist obliect a povedala mi, ze mam zacat s gonalom a to bolo vsetko - asi bolo vsetko v poriadku, a sestricka mi veeeeeelmi rychlo ukazala ako si mam pichnut gonal.
26. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka dík, takže mi hneď oznámia či ho dať, alebo nie...
26. apr 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka ano zlatko presne tak ako si napisala. ja som pichala na striedacku, ked boli dve injekcie tak jedna isla napravo pod pupok, druha nalavo. kukni si na youtube mas video zadaj si tam gonal f a najdem komplet video ako aplikovat,. neboj to zvladnes...
26. apr 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka ja nemám gonal mám pregnyl ale ved zajtra s doktorom pokecám hlavne nech už idu tie cysty preč nech nešarapatia ešte mám difhebrilin posledných 5 ampuliek
26. apr 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ano hned ti to po UTZ povedia
26. apr 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici idem pozriet video :slight_smile:
26. apr 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise pregnyl sa picha ako uplne posledny
26. apr 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici pozrela som video, cize nasrobujem ihlu, nastavim kolko jednotiek potrebujem, natiahnem, dam dole kryty z ihly a pichnem. Ja si teraz picham z jednej a z druhej strany pupku takze gonal si mozem pichnut pod pupok.
26. apr 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka ano... :D presne tak.. natiahnes kolko mas pichnes a stlacis ako na pere vrchnak a to ti tam bude pukat v nom
26. apr 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici tak to by som mala zvladnut, no uvidime zajtra :slight_smile: dam vecer vediet ako to dopadlo
26. apr 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka ale ty si sikulka, ked diphereline pichas tak gonal nie je problem
26. apr 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka uvidis... a ake mas tretie lieky?
26. apr 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici presne ako ty si mala :slight_smile: pergoveris
26. apr 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, PICI je mi to velmi luto, velmi som ti to priala!
Ste tu vsetky tak uzasne pozitivne, som velmi rada, ze sem chodim a precitam si tolko dobreho, povzbudiveho, dufam, ze sa kazda z nas docka babatka a budeme moct opat najst ten klud na dusi...
26. apr 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici prajem dobru noc
26. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaba jasne ze sa dockame vsetky... neboj sa ty nic :D
27. apr 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka no pekne, stracam prehlad :D ale ten je asi najhnusnejsi lebo stipe jak fras...
27. apr 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bábiky.no trošku som tu nebola,lebo včera sme išli známim na gulášik a trošku sa odreagovať dobre to padlo zahrali sme si človeče popoli vínko bolo super teda už aj já som mohla konečne a o pol dvanástej sme išli domov.

@pici ty nejdeš na druhý testík,lebo já som pri prvom pokuse išla aj na druhý negatívny test a mala som také nervy,že takú diaľku ísť kvoli testu negatívnemu,ale teraz som já nešla,lebo hcg nišla vobec hore bolo na nule
@zuzkaba dakujem ti si milá
27. apr 2011 o 11:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám po odstrele cyst dufam že nevždy aby nás už nič nebrzdilo k bábenku. bolelo to take pichnutie, inak sa to dalo vydržať :wink: boli tam dbe babulky ktorým robili punkciu vajíčok a jedna ktorej vkladali embrijká :wink:
27. apr 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise tak to je super,že to až tak nebolelo a držkám všetky palčeky na ceste k vytúženému bábetku :slight_smile:
27. apr 2011 o 13:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici to nemyslíš vážne, si ma vôbec nepotešila :unamused:
27. apr 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 hej idem aj ked uplne zbytocne...
27. apr 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka hej ale nevadi da sa zvyknut. :slight_smile:
27. apr 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok