• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. mája 2017 
@tinasc ja mám ešte jednu injekciu fostimonu zajtra a v sobotu kontrola tak uvidím ale asi budem v sobotu v noci alebo v nedelu pichať pregnil
12. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja mám ešte jednu injekciu fostimonu zajtra a v sobotu kontrola tak uvidím ale asi budem v sobotu v noci alebo v nedelu pichať pregnil dosť ma pichaju vaječníky takže folikuly dozrievaju
12. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ja som dnes pichla tri fostimony od zajtra začínam brať len dva, v pondelok kontrola, ja ešte nič necítim :wink:
12. máj 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ti potvrdili na výsledkoch že znižuješ dávku fostimonu?
12. máj 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise nie, tak to mám v protokole :wink: od 7 DC dve ampulky fostimonu, tri som mala len od 4 do 6 DC :wink:
12. máj 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dávkovanie upravuju od výsledkov v krvi skus si tam zajtra zavolať
12. máj 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne doktorka na druhu stranu upravila dávkovanie podla výsledkov
12. máj 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 budem informovať :slight_smile:
12. máj 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise na druhú stranu protokolu mi napísala doktorka že to mám takto pichať... a doktor do protokolu tiež... ja som na krvi ešte nebola... až v pondelok...
12. máj 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise dakujem
neviem este kolko dame vlozit, uvidime zajtra na konzultacii
12. máj 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky, v brušku mám vložené dve blastocysty :slight_smile:
13. máj 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@wewulka jej super teším sa nech sa pekne zachytia:slight_smile: a hlavne nech sa držia a ž do pôrodu:slight_smile: ako sa citiš ?

my ideme do centra zajtra, ale dosť ma bolia vaječníky, tak to pichá aj ked si sadnem aj ked chodím asi dozrievaju:slight_smile:
13. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee uzasne... nech sa pekne zahniezda mrnuskovia... pekne relaxuj
13. máj 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici @elise citim sa fajn a relaxujem pred TV :slight_smile:

@elise to je normalne, ze citis vajecniky, mne sa vcera konecne ukludnili a po dlhom case som sa citila nenafuknuta
13. máj 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka tak super, len nech sa pekne zahryznú, pekne relaxuj, aspoň tieto prvé dni :slight_smile:
13. máj 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ja zatiaľ necítim nič, až sa začínam báť, či sa vôbec niečo deje :wink: ale ty už si skoro na konci, takže asi je to dobre :slight_smile:
13. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplotka mi stale kolise od 36,9 do 37,1, inak sa citim fajn, myslite, ze to moze mat nieco spolocne s tymi hormonmi a celkovo s nejakym zasahom do tela ? dufam, ze zajtra mi to uz prejde.
13. máj 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka neboj bude to len lepšie a lepšie a nastanu tehulkovské nevoľnosti :wink:
ja idem zajtra do centra na kontrolu ale citim že v pondelok alebo u torok by mohla byť punkcia, ved uvidím čo mi povedia.
13. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise som zvedava daj potom vediet :slight_smile:
13. máj 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise tak držím palce ne kontrole, nech prinesieš dobré správy :slight_smile: ja zatiaľ necítim nič, možno až potom keď ten fostimon budem dlhšie pichať, zatiaľ akoby sa nič nedialo :grinning:
13. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
@wewulka
@pici tak som doma, krvička a ultrazvuk, dr. harbulák mi povedal že mám 3 vrstvovu sliznicu že je to ukážkové a na každej strane 7 folikulov, že vyzreá to tak že pondelok, utorok , alebo v stredu idem na punkciu, že mi sestrička zavolá okolo obeda výsledky, som už netrpezlivá:slight_smile: :unamused:
14. máj 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii perfektne.. nech tam pekne vydrzia _:D
14. máj 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici ďakujem:slight_smile: len som nervozna z toho že sestrička nevolá a nevolá, ale teším sa že je všetko ok, aj že je sliznica taká že sa drobčekovia budu môcť dobre uvelebiť :slight_smile: :grinning:
14. máj 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise a co ti ma volat? neboj zavolaju ti urcite :D nezabudnu na teba
14. máj 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici kedy bude presne punkcia a kolko pregnylu mám pichať:slight_smile:
14. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky dnes večer pregnil 2 ampulky 10000 jednotiek a zajtra zinat zapiť 1 tabletku večer o 6 a v pondelok ráno o 6 a idem na punkciu:slight_smile:
14. máj 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no super... tak drzime palce nech je co najlepsia uroda...
14. máj 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici Ďakujem:slight_smile: sa trochu vytešujem že konečne idem aj ja ale trošku sa aj bojím, ja viem že to zvládnem:slight_smile:
14. máj 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no tak super, prajem bohatú úrodu :slight_smile: :wink:
14. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ďakujem:slight_smile: dnes som letele si kupiť takú bavlnenú tričko-nočnu košelu bol na nej snoppi :grinning:
14. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok