Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
12. máj 2011

@tinasc ja mám ešte jednu injekciu fostimonu zajtra a v sobotu kontrola tak uvidím ale asi budem v sobotu v noci alebo v nedelu pichať pregnil

elise
12. máj 2011

@tinasc ja mám ešte jednu injekciu fostimonu zajtra a v sobotu kontrola tak uvidím ale asi budem v sobotu v noci alebo v nedelu pichať pregnil dosť ma pichaju vaječníky takže folikuly dozrievaju

tinasc
12. máj 2011

@elise ja som dnes pichla tri fostimony od zajtra začínam brať len dva, v pondelok kontrola, ja ešte nič necítim 😉

elise
12. máj 2011

@tinasc ti potvrdili na výsledkoch že znižuješ dávku fostimonu?

tinasc
12. máj 2011

@elise nie, tak to mám v protokole 😉 od 7 DC dve ampulky fostimonu, tri som mala len od 4 do 6 DC 😉

elise
12. máj 2011

@tinasc dávkovanie upravuju od výsledkov v krvi skus si tam zajtra zavolať

elise
12. máj 2011

mne doktorka na druhu stranu upravila dávkovanie podla výsledkov

wewulka
12. máj 2011

@misi76 budem informovať 🙂

tinasc
12. máj 2011

@elise na druhú stranu protokolu mi napísala doktorka že to mám takto pichať... a doktor do protokolu tiež... ja som na krvi ešte nebola... až v pondelok...

wewulka
12. máj 2011

@elise dakujem
neviem este kolko dame vlozit, uvidime zajtra na konzultacii

wewulka
13. máj 2011

Ahojte pipinky, v brušku mám vložené dve blastocysty 🙂

elise
13. máj 2011

@wewulka jej super teším sa nech sa pekne zachytia🙂 a hlavne nech sa držia a ž do pôrodu🙂 ako sa citiš ?

my ideme do centra zajtra, ale dosť ma bolia vaječníky, tak to pichá aj ked si sadnem aj ked chodím asi dozrievaju🙂

pici
13. máj 2011

@wewulka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee uzasne... nech sa pekne zahniezda mrnuskovia... pekne relaxuj

wewulka
13. máj 2011

@pici @elise citim sa fajn a relaxujem pred TV 🙂

@elise to je normalne, ze citis vajecniky, mne sa vcera konecne ukludnili a po dlhom case som sa citila nenafuknuta

tinasc
13. máj 2011

@wewulka tak super, len nech sa pekne zahryznú, pekne relaxuj, aspoň tieto prvé dni 🙂

tinasc
13. máj 2011

@elise ja zatiaľ necítim nič, až sa začínam báť, či sa vôbec niečo deje 😉 ale ty už si skoro na konci, takže asi je to dobre 🙂

wewulka
13. máj 2011

teplotka mi stale kolise od 36,9 do 37,1, inak sa citim fajn, myslite, ze to moze mat nieco spolocne s tymi hormonmi a celkovo s nejakym zasahom do tela ? dufam, ze zajtra mi to uz prejde.

elise
13. máj 2011

@wewulka neboj bude to len lepšie a lepšie a nastanu tehulkovské nevoľnosti 😉
ja idem zajtra do centra na kontrolu ale citim že v pondelok alebo u torok by mohla byť punkcia, ved uvidím čo mi povedia.

wewulka
13. máj 2011

@elise som zvedava daj potom vediet 🙂

tinasc
13. máj 2011

@elise tak držím palce ne kontrole, nech prinesieš dobré správy 🙂 ja zatiaľ necítim nič, možno až potom keď ten fostimon budem dlhšie pichať, zatiaľ akoby sa nič nedialo 😀

elise
14. máj 2011

@tinasc
@wewulka
@pici tak som doma, krvička a ultrazvuk, dr. harbulák mi povedal že mám 3 vrstvovu sliznicu že je to ukážkové a na každej strane 7 folikulov, že vyzreá to tak že pondelok, utorok , alebo v stredu idem na punkciu, že mi sestrička zavolá okolo obeda výsledky, som už netrpezlivá🙂 😒

pici
14. máj 2011

@elise jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii perfektne.. nech tam pekne vydrzia _:D

elise
14. máj 2011

@pici ďakujem🙂 len som nervozna z toho že sestrička nevolá a nevolá, ale teším sa že je všetko ok, aj že je sliznica taká že sa drobčekovia budu môcť dobre uvelebiť 🙂 😀

pici
14. máj 2011

@elise a co ti ma volat? neboj zavolaju ti urcite :D nezabudnu na teba

elise
14. máj 2011

@pici kedy bude presne punkcia a kolko pregnylu mám pichať🙂

elise
14. máj 2011

tak babulky dnes večer pregnil 2 ampulky 10000 jednotiek a zajtra zinat zapiť 1 tabletku večer o 6 a v pondelok ráno o 6 a idem na punkciu🙂

pici
14. máj 2011

@elise no super... tak drzime palce nech je co najlepsia uroda...

elise
14. máj 2011

@pici Ďakujem🙂 sa trochu vytešujem že konečne idem aj ja ale trošku sa aj bojím, ja viem že to zvládnem🙂

tinasc
14. máj 2011

@elise no tak super, prajem bohatú úrodu 🙂 😉

elise
14. máj 2011

@tinasc ďakujem🙂 dnes som letele si kupiť takú bavlnenú tričko-nočnu košelu bol na nej snoppi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre