• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. januára 2017 
katka a tehu test nist :astonished: ci mas proste len anovulak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v lote :wink: 3,13 eur som vyhrala tak pozyvam na sodu s extra bublinami :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka, tak dlho? a nie si tehu? :unamused:
17. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, ved ja som nezabudla, ze platis cele kolo sodovky pre nas vsetky :grinning:
17. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslím, že som ešte nikdy nemala anovulák.. Test bol negat., ale ešte mi tuším nikdy takto dlho nemeškali..
17. apr 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som radsej sedela niekde v meste na teraske, ale aj tak to dnes nevyzera slubne, co sy tyka pocasia. :confounded:
zadne slunce :sunglasses:
17. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka, a kedy si robila test? este skus znova? juj, to je vzruso :grinning:
17. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky aj mne niekto napiste do ip mobil, aby som vas nasla ak budem meskat. :wink:
17. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katka, testovala som asi na 37 dc. Moje telo sa asi zjančilo :grinning: .
17. apr 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, idem už zaľahnúť, tak o piatej v Poluse :slight_smile: :wink: ! Pa, moc sa teším!
17. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky :slight_smile:
17. apr 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky poslala som vam cislo na mna.
17. apr 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka rýýchlo do postielky ved uz mesiac svieeeti , rozlucte sa s mackom... Dobru noc Vam detiiiiiiiiiiiiii. :grinning:
17. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc macko usko praje vam :grinning:
17. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivuska ajoj :slight_smile:
17. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam Vas pod pipinami ulozene :grinning:
tesim sa. Aj ja si viem predstavit sediet niekde na teraske ale dnes to ani na to nevyzera. Ja si kupim poceste nejaky casak do polusu tak ho budem asi citat. Podla toho ma spoznate. :wink:
17. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje poznávacie znamenie dnes bude: vyhádzaný ksicht :grinning:
odkedy som začala papkať tú chlorellu ,tak som brutál vyrážková :angry:
17. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivuska, tak to sme dve. :grinning:
ja pijem aloe vera, tak z tej detoxikacie mi vyskakuju take bomby na ksichte. :grinning:
17. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka a aky casopis? aj to je dolezite :slight_smile:

ja som cela v ciernom. cierne satocky, cierne dierkovane puncosky a zelenu kabelu a este tmave haro. :grinning:
17. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi s nejakym casakom pre tehule a maminy. hehe Moje oblubene citanie teraz.
Takze Sivuska vyhadzana a krpata, kathy - zelena kabela a och - červena kabela a rukata a nohata.

ja mam tmavomodre rifle s pukmi , cierne tricko a sedy kabatik budem mat a cernu kabelku - dlhe hnede vlasy + casak.
17. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeezisi tak clovek sa ide skrasli k voli vam, hlavu umyt, obocie vysklbat :grinning: a vy sa tu zatial ukvakate k smrti :grinning: :grinning: :grinning:

sivus :wink: napodobne :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka, pekne si to skompletizovala. idem si to skopirovat a vytlacit a pridem tam s tym papierom a budem vas hladat. :grinning:
17. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka my sa už poznáme, takže my tam budeme spolu postávať a baby nás určite spoznajú :wink:
17. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, no nehovor, ze sa kraslis kvoli nam. to urcite chce byt sexy na sobotu, ked budes oplodnovana. :grinning:
17. apr 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kathy :grinning: zajtra ma caka len OPU ale fakt rozmyslam nad tym ze si vysklbem nohy :grinning: :grinning: alebo to risknem a pojdem tam ako opica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, to nie je len OPU. :wink: ved ti vezmu vajicka a hned v ten den ich oplodnia. takze je to den D. :grinning:
17. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne Sivuska, ja ta spoznam .teda pokial si nezmenila visage. :grinning: Mam dilemu ci pojdem na zmrzlinu od mc donalda alebo si tresnem hned na uvod palacinku kym ma neuvidite sa napchavat. :grinning: Totiz teraz castejsie jedavam a urcite pojdem z prace hladna a bude sa mi vlnit zaludok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Och neprehanaj to aj tak prsi a padne ti frizura. :grinning:

Kathy ved kto vie kto ju bude oplodnovat. Ale teraz ide len na odber ale sak to je jedno.

Ja som otehotnela s Drabekom. :grinning:
17. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my tam dnes budeme za hviezdy- vyhádzané a chlpaté :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka s tou palacinkou neprovokuj, že by som dnes porušila diétku? :sweat_smile:
17. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja by som sa na Vasom mieste trosku upravila, lebo mam fotak, takze bude flash flash :sunglasses: :grinning:
17. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok