• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

24. júla 2017 
@danka483 som trochu ospalá ale dnes je to lepšie, ešte mi bude embrilologička volať kedy prídem na transfer
18. máj 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise tak hlavne oddychuj lebo za pár mesiacov toho veľa nenaspíš :slight_smile: silno budem držať palec
18. máj 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 dakujem aj ja ti držím palčoky aby sa podarilo čo najviac vajek a ujali sa :slight_smile:
18. máj 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise :slight_smile: ďakujem a teraz ti naordinujem pokojný spánok a ešte raz ďakujem :slight_smile: sladké sníčky papa
18. máj 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 nezúfaj, ma mám krátke cykly, ale akonáhle som začala s dipherelinom tak mi meškala týždeň, tak sa mi to pichačkové obdobie natiahlo :grinning: príde neboj :wink:
18. máj 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no mám pocit že sa rozbieha ja som to len chcela stihnúť v piatok keď ide môj bubo na SPG- tak neviem....
18. máj 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 musíš dostať menzes, na prvú kontrolu sa chodí medzi 2 - 4 dňom cyklu, podľa toho, ktorý deň ti vyjde v pracovný deň, lebo táto prvá kontrola sa ešte nerobí cez víkend... všetky ostatné kontroly ak ti padnú aj na víkend pôjdeš cez víkend... na prvej kontrole ti rovno povedia, ako máš pokračovať, pri každej ďalšej pôjdeš na krv a sono a potom si poobede po 14.00 voláš ako máš pokračovať s injekciami a pod... cez víkend ti to zavolajú sami...
18. máj 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 aaa už vidím, že ti bolo vysvetlené... som nečítala dozadu :grinning:
18. máj 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som po dnešnej kontrole ešte zmätenejšia ako v pondelok... neviem ako toto celé dopadne... punkcia by mala byť v piatok alebo v sobotu, uvidím čo mi povedia poobede...
18. máj 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no už sa dostávam do obrazu vďaka babule :slight_smile:
18. máj 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 inak najlepšie je ísť na kontrolu 4DC :wink:
18. máj 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc neboj aj ja mám divné pocity keď idem od tade, hlavne pozitívne mysli a budeme ti držať palčeky
18. máj 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc jaj aj ja si myslím ale neviem ako to poriešim v robote teraz mám dovolenku po 10 mesiacoch neviem čo spravím, to cestovanie je najnáročnejšie...
18. máj 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 a odkiaľ cestuješ?
18. máj 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc kúsok od NR
18. máj 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 tak to verím že to musíš nejako skombinovať a chcete ísť spolu...
18. máj 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no to by bolo ideálne a keď nie tak pôjdem v pondelok a potom bleskem do večera do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danka483 no sme asi sme na tom rovnako s pichanim,a ty mas kedy dostat mrchu? ja v pondelok difam pride na cas :slight_smile: prvy krat si ju zelam aby prisla ta mrcha :confounded: toto je tvoje prve IVF?
18. máj 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483
@elise dakujem baby za rady a dnes som sa dovolala a sestricka mi to pozerala a ze este stale sa nic.mne doki povedal ze ked mi to schvalia tak az potom sa mam objednat na konzultaciu.uz ma pomali prechadza aj chut na vsetko :frowning2:
18. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka ku komu chodíš? diphereline si už picháš či nie? neboj žiadosť schvália už čoskoro dakedy to poisťovni trvá
18. máj 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka a v ktorej poisťovni si? mne to schválili za mesiac... no ešte záleží na tom, kedy to posielali z centra...
18. máj 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka ešte si len na začiatku :slight_smile: aj nám to dlho trvalo to schválenie žiadosti inak máš výhodu,že ešte máš veľa šancí presebou a my ani jednu
19. máj 2011 o 00:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pri tom ustrogestane som total spavá a žeriem ako keby som nič nejedla týžden, len som neni smädná aloe pijem si dám do džbána 2l vodu pred seba a snažím sa piť. dnes mi maju volať kedy bude transfer či zajtra alebo v sobotu uvidím kolko embrijok sa vyvýjalo a kolko mi ich zmrazia
19. máj 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bojím sa IVF, je odoberanie vajíčo a samotný transfér bolestivý.
Zatial sme vo fázy manželovho preliečovania v GynFive, ale IVF nás neminie...
19. máj 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta nemusíš sa báť, pri odbere vajíčok budeš spinkať:slight_smile: pri stimulácii to občas pichne vo vaječníkoch ale to je normál aj pri cykle. ja som sa strašne moc bála uspatia ale naozaj jej to uplne v pohode nebolí to po odbere som cítila občasne pichnutie ako pri silnejšom menzese ale zvládneš to. transfer ma ešte čaká ale vraj to tiež nebolí že je to ako ked sa vyšetruje a odoberá vzorka na cytologiu takže to zvládneš uvidíš:slight_smile:
19. máj 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab ano moje prve a už včera sa mi tá potvora prihlásila a dúfam že sa dnes rozbehne aby som to mohla zajtra vybaviť spolu s mojim , ide na SPG
19. máj 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak som si volala do centra som nevydržala :grinning: embrijká sa pekne delia jedny trošku rýchlejšie iné pomalšie ale všetky jak ma byť :slight_smile: zajtra mi budú volať na kolku mám prísť na transfer, ten bude v sobotu.:slight_smile:
19. máj 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute pipiny :grinning:

neviete, ci sa da schvalena ziadost na dalsi cyklus IVF pouzit aj v inom centre ako GF? rozmyslam na zmenou...
19. máj 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka555 tiez by ma to zaujimalo...
19. máj 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial s centrom spokojná
19. máj 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok