• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. januára 2017 
@pici dúfam aj ja, už je načase aby tá punkcia bola, dnes ma to vyšetrenie ultrazvukom aj bolelo, čo mi tak tlačil na brucho :wink:
21. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc nastastie to bolo posledne.. ked mi povedal ze viac na kontrolu nejdem tak som bola normalne stastna...
21. máj 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc fostimony mám otvorené balenie 4 ks, môžem ti predať lacnejšie :slight_smile: super že picháš pregnil a v pondelok punkcia konečne si sa trochu pohla do predu za šťastím:slight_smile:

@pici
@wewulka tak mám v brušku 2 embrijká normálne sa teším, nech sa pekne zahniezdia:slight_smile: povedali mi že 1 sa prestalo vyvýjať a zostalo mi 15, zajtra upresnia ktoré su vhodné na mrazenie, v pondelok mám volať
21. máj 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise suppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeer tak len pekne oddychuj a prihovaraj sa drobcekom... nech sa im u teba zapaci... toto je prvy tvoj vklad ze?
21. máj 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ano uplne prvý vklad sedím s nohami vyloženými:slight_smile:už sa teším na tehotenské príznaky, vraj je to dnes 6 den kedy je to uplne zostupene v maternici a začína sa prichytávať že je to kopia klasického oplodnenia, aj emnbriologička vravela že su to bojovníci:slight_smile:
21. máj 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no super... budem drzat palce
21. máj 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici aj ja sa teším, už ma zadok bolí, čo mi tam stále pichali, ruku mám rozpichanú od brania krvi, a už sa necítim najlepšie :wink:
21. máj 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise tak super, len pekne oddychuj :slight_smile: 15 je krásne číslo :wink: na zajtra mi dala 4 fostimony, keby bolo treba, ale netreba takže tie im pôjdem vrátiť :wink:
21. máj 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja som mala len pregnyl do zadku :D ved coskoro to budes mat za sebou ....
21. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ja som si tiež pichala všetko do brucha, len sestričky keď som chodila na kontrolu tak mi to pichali do zadku... a to som bola tento týždeň4x na kontrole, takže v jednej ruke mám aj 4 vpichy ako mi odoberali krv... au :wink:
21. máj 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc budeš mať už potom pokoj v pondelok punkcia:slight_smile: dáte aj predlženu kultiváciu?
21. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to a ja :D xixi... neboj... potom budes mat pokoj... prides az na tehotensky...
21. máj 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinky co ste mali KET. viete mi povedat ako to rozmrazuju? myslim tym napr. ze rozmrazia 4 , uvidia ako sa budu delit, dve pouziju a tie dve opat zmrazia? ci ako?
21. máj 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ešte neviem ako sa budem cítiť po punkcii, či budem ma už pokoj :grinning: ale hej, posunieme sa dopredu...
21. máj 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ano ale ešte mi budú napichovať žilu kvôli narkóze nie? ozaj pri tej narkóze aj monitorujú srdcovú činnosť, či také niečo?
21. máj 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to ja neviem.. ale tak asi ano... ja som si nechala zaviest kanylu do ruky , nie do zili.... teda do zili ale do zapastia
21. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici aaa to by som ja nechcela... do ruky ma to bolí... :wink:
21. máj 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja som mala v žile v ohybe lakťa a robili mi to na sále, bolo to v pohode dávaju tenučku ihlu ohýbaciu tak môžš aj lakeť ohnuť.
21. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise hej poznám mala som to, keď som bola na laparke :slight_smile:
21. máj 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc žilu napichuju aj pri pôrode
21. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc boli ale da sa to vydrzat :D
21. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ja viem aj ja som mala žilu napichnutú pri pôrode :wink: :wink: :wink: dokonca aj epidurálku...
21. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici ja vieeeem, vydržím čo treba... :slight_smile:
21. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc aj ja som mala epiduralku a lutujem že som si ju nedal pichnuť od začiatku ale až pred tlačením medzi 2 sťahmi:slight_smile:
21. máj 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise aaaa to ja som si skoro krížovku lúštila pohoda lesná :slight_smile: ale zase oddialilo mi to pôrod... takže potom sa ponáhľalo s oxytocínom a podobne.... a potom to prišlo naraz som myslela, že sa vyškriabem niekde na plafón... a dali mi až po pôrode, ale to mi už bolo nanič :grinning:
21. máj 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak folikulov mám na jednej strane 4 a na druhej strane 5 takže nie je to až také zúfalé :wink:
21. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to je super to bude dosť vajok :wink:
21. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise verím tomu :slight_smile:
21. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ahoj zatial si nepicham nic stale cakam :frowning2:
21. máj 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj ja som v dôvere .a uz je to 6 tyzdnov co cakam.
21. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok