• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. mája 2017 
@elise tyzden dnes bola osma injekcia ale vcera bolelo a stipalo a dnes tiez. aj vpich bolel. jaaaaj nech uz to mam za sebou. uz cakam len tu mrchu aby som mohla zacat aj s fostimonom. fostimon sa ako dlho picha ?
23. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab ja som pichala 10 dni fostimon ale je to individuálne od prvej kontroly ultrazvukom som za 7 dni šla na kontrolu znovu
23. máj 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise uz nech picham aj ten fostimon.... a mate aj predlzenu kultivaciu? kedy mas vklad?
23. máj 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab ušž sme mali vklad aj predlženu kultiváciu sme si dali je to prirodzenejšie že v tom štádiu je akurát embrijko ked ho vkladaju na 5-6 den ako keby schádzalo same do maternice
23. máj 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je to lepsie ta kultivacia tak aj mi si to dame. jeeeeej tak uz len cakas na vysledky juuuuuuuuuj moc ti drzim palceky moja nech to vyjde.... len oddychuj .... :wink: tak mam povedat mame nech mi to picha uplne pomaly .... to nebude potom boliet? ona mi to picha kolmo nie do sikma to nevadi?
23. máj 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, som tehotná - HCG 149 :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@wewulka velikíkáááááá gratuláááácia strašne moc sa teším:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wewulka gratulujem :wink:
23. máj 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab diphereline by sa mao pichať ak picháš do brucha pod 45 stupnovým uhlom podkožou. mamina je sestrička?
23. máj 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise neni sestricka,len ja by som si to nepichla tak mi to picha ona,ale na prvu injekciu sme boli u mojho doktora tak nam to tam sestricka ukazala ze ako , on mi to tiez pichla kolmo, a to vadi ked mi to tak picha? juuuj a teraz co? sme to zle pichali?
23. máj 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab mňa diphereline štípal ako kedy... boli dni, keď vpich vôbec nebolo cítiť a niekedy zase štípalo :wink: a menzes mi meškal týždeň...
23. máj 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka strasne mooooooooooooc gratuleeeeem supeeeeeeeer :wink:
23. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab vadiť by to nemalo a nemáš modrinky?
23. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc boli tam asi 4 baby, ale vobec neviem, ktora z nich si bola ty
vydrzala som to bez testu :slight_smile:
23. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte takže po dnešnej punkcii 8 vajíčok, 5 väčších tie sme nechali napichnúť a tri menšie, tie sa prirodzene oplodnia, neviem ako tieto dopadnú, vraj môžu cez noc dozrieť, tak sa uvidí... možno mi ani nič nezostane na mrazenie...
23. máj 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka gratulujem moc a moc... ja som sedela vzadu pri tých sklenených dverách :wink:
23. máj 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc aj mne posledne dva dni to boli a stipe , no uvidime zajtra.
@wewulka ja mám take nutkanie že si v sobotu test spravím lebo na krv by som mala isť v utorok buduci týžden. lebo v sobotu mám narodky tak reku by som si dala darček:slight_smile:
@elise nemam modrinky zatial. :slight_smile:
23. máj 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise skús a uvidíš :wink: ja by som to určite nevydržala :slight_smile:
23. máj 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ved uvidím zatial mám jeden test odložený:slight_smile: uvidím ako to do soboty bude:slight_smile: a ako si dopadla na punkcii?
23. máj 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab ja som pichala fostimon 12 dní :wink: a diphereline sa pichá šikmo pod kožu, neboj určite to nebolo zle že ti to tak pichla, ale pichaj to teraz takto...
@elise už som písala vyššie ako bolo na punkcii :slight_smile: :wink:
@tinasc som si nevšimla príspevok od teba vyššie
23. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc nie je dôležitá kvantita ale kvalita:slight_smile:
23. máj 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise aj ja som myslela, ze v sobotu skusim testovat, ale manzel mi to vyhovoril a vikend ubehol tak rychlo
23. máj 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab mna stipali vsetky. pergoveris extra.. ale vydrzime nie?
23. máj 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no som zevdava kolko budem ja pichat dufam ze nie dlho :confused: uz len nech mi pride ta mrcha, to jak napoky ked ju chcem tak nepride na cas :angry: :slight_smile:
23. máj 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc a ty si blondinka ? bola tam taka s copom, nebola si to ty ?
23. máj 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gratulejsn... supeeeeeeeeeeeer spravicka
23. máj 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise no veď ako som písala uvidíme, zajtra budem volať, ja viem, že nie je dôležité koľko vajok je, len nech sú dobré, ale chcela by som aby mi aj niečo zostalo... 15 kúskov máš, to je fantastické, ani ich nebudeš potrebovať :slight_smile:
23. máj 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok