• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. marca 2017 
@elise aj vraciaš? no držím palce na krv... ja som práve volala do centra, bohužiaľ naše embryjká sa prestali deliť, takže nám nič nezostalo :frowning2: :cry:
27. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj, prepáč - to znamená že nejdeš na ET, alebo nemáte mrazáčikov?
27. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada jaj no bola som na trasfere, ešte neviem ako to dopadlo, ale aj tak som smutná, že keby niečo tak nemáme nič v zálohe :wink:
27. máj 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc fuh to sa mi uľavilo... držim palce!!! a kedy budeš vedieť, či sa podarilo?
27. máj 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada jaj no len v stredu som bola na transfere, už sa tu idem ukúsať, neviem čo robiť, či ležať, spať, či čo... v pondelo 6.6. idem na prvú krv... ale určite budem testovať skôr :grinning:
27. máj 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc jeeej, takže od stredy máš v brušku malinké.... :sweat_smile: Prajem, nech sa mu u Teba páči a zostane aspoň 9 mesiacov, ... Nestresuj, mysli pozitívne, to je základ - psychická pohoda.
27. máj 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ďakujem :slight_smile:
27. máj 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nestratila som sa, citam vas kazdy den :slight_smile:
Dnes som bola na druhom teste a moje HCG kleslo na 52 :cry: :cry: :cry: sestricka povedala,ze to odchadza tak mam vysadit utrogestan a objednat na konzultaciu kvoli KET :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. máj 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab takže budúci ciklus nestíhame takže ivf sa bude konať až v júli, takže v auguste si nájdeme // :grinning: to budem mať namiesto dovolenky. :grinning:
27. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka ale nie, ako sa to mohlo stať? no držím palčeky na ket -ko :wink:
27. máj 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 kráááásny plán na leto... :grinning:
27. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka je mi to ľúto... ale hlavu hore dievča, nič nie je stratené! Drž sa. Posielam energiu...
27. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc neviem ako sa to mohlo stat, som doma, nic nerobim a vidis to stalo sa. Akosi som si ty neni ista .... este dnes vecer vlozim utrogestan a kupim si testy a skusim testnut doma...
@nalada dakujem
27. máj 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise len tak dalej,nech sa len pekne uhniezdia u teba :slight_smile:
27. máj 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Ahoj moja, prosim ta po vysadeni utrogestanu pride mrcha hned ?
27. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka však sa nedá stále len ležať v posteli... ja tiež stále len neležím, však treba sa aj poprechádzať aj trošku upratať :slight_smile: netráp sa, máte ešte mrazáčikov, vyjde to určite :slight_smile:
27. máj 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka to mi je strašne ľuto ale zatial kým nekrvácaš treba veriť:slight_smile:
@tinasc je mi ľuto že sa prestali vyvýjať, nezufaj podarísa.
ja sa teraz obávam čo moje HCG bude ked v utorok budem testovať, nestresujem sa nekrvácam, býva mi zle, som hladná brucho sa nafukuje tak veru dufam, na druhý domáci test nemám odvahu tak počkám na tu krv.
27. máj 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise aj mne je to ľúto, ale čo už narobíme, žeby to september istil? :slight_smile: :grinning:
neboj sa ty nič, krvička to istí :slight_smile:
27. máj 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nech už je utorok a nech už viem na čom som nech je to potvrdené. @wewulka ustrogestan si mala dosť? mne akurát vyjde posledné 2 tabletky v utorok pred spaním, kedy idem na test, mám si vypýtať? ja som dostala 3 balíčky po 30 ks to akurát vychádza na 15 dní
27. máj 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ano vypytaj si, aj ja som si pytala
27. máj 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka ďakujem budem pýtať:slight_smile:
27. máj 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise určite si pýtaj, aj mňa sa pýtali pri transfere či mám dosť, určite ti niekto napíše :slight_smile:
27. máj 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky všetkým nám to výjde verím tomu:slight_smile:
@wewulka a krvácaš? alebo prečo až tak kleslo HCG, možno by ti tvoj gynekolog mohol spraviť kontrolý ultrazvuk, neviem ale stále tidrím palčeky nech sa drobčekovia ešte držia.
ja ani nekrvácam ani po trasfere som nekvácala ani nešpinila tak uvidíme
27. máj 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise trochu krvacam vzdy po obednajsom utrose
27. máj 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada veď ty maš podobný, len cca o mesiac skôr :grinning:
27. máj 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 no ale to ti ubehne a zachvilku si tehulka :wink: :slight_smile:
27. máj 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 tomu sa hovorí "leto ako vyšité" :dizzy_face:
27. máj 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada obetujem všetko, aj ked som zvyknutá chodit každoročne pri more. a riadiť sa heslom "karmenádla do piesku a nech mi dajú všetci pokoj " :grinning: :grinning: :grinning: , ale tento rok to obetujem , hlavne aby sa to podarilo.
27. máj 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 presne tak. Myslím, že každá jedna z nás snažiliek, by dala čokoľvek, aby sa nám ten sen splnil. Dúfajme, že si po tomto lete povieme, že to všetko stálo za to. Veď more, ani hory neutečú...
27. máj 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nalada moja reč
27. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok