• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

21. júla 2017 
@miskab držím palec aby bolo všetko ok , no ja sa tam chystám teraz v utorok tak som silno zvedavá....
28. máj 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 dakujeeeem , dufam ze bude vsetko o.k . Ides na kontrolu?
28. máj 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab no mala so mať dnes len tam nik nebol... :frowning2:
a stále picháš diferellin?
28. máj 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 no stale picham , ked som volala vo stvrtok tak mi povedala ze nemam prestavat pichat , tak picham zatial len diphereline a ty?
28. máj 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ano mám už 36:grinning:, tak dnes som testla druhý test a boli tam // dufam že tam pekne budu čučať až do pôrodu:slight_smile:
28. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miskab pri cystách ma nič nepichalo ale neboj všetko bude dobre:slight_smile:
28. máj 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ako sa cítiš? zvládaš to? niečo nové?
29. máj 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada zatial je to po starom , s manželom velmi dufame že aj krvička všetko potvrdí:slight_smile: nech už je utorok
29. máj 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise vyzerá to veľmi nádejne! A obdivujem aj Tvoju trpezlivosť, že "netestuješ". Mylsím, že radosť bude o to väčšia. Výsledok bude medzi 14-15h v utorok?
29. máj 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ano od 14 sa budem pokúšať dovolať:slight_smile:
29. máj 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab ja pichám aj ten fostimon minule ako som bola na predoperačné som poprosila sestričku no a akú mám modrinu :wink: tak ja som asi lepšia pichačka... :grinning:
29. máj 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata potrebujem pocut vase skusenosti pripadne radu. som 11den cyklu picham injekcie pred iVF a mala som priehladny vytok/ako bielok/ tak ako pri oulacii.:(( mam obavy ci som nezacala ovulovat. pritom rano som bola na kontrole UZV a po kontrole ma bolelo podbrusko/vajecniky/ + ten vytok.. budem vdacna za vas nazor. papa snazilka :slight_smile:
29. máj 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no tak to je super, aj sa nejako cítiš? stále ti je zle? dúfam, že tam veru budú čučať až do pôrodu... :slight_smile:
29. máj 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc mám taku pachuť v ustach, ved uvidíme, nechcem sa moc vytešovaťa aby sa to nepokazilo :slight_smile:,
29. máj 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 ja este nepicham fostimon ,lebo este stale cakam mrchu jaaaaaj neviem co sa mi to porobilo :unamused:
29. máj 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no snáď sa to nepokazí :slight_smile: ešte stále sa šetríš? či pri malom sa to moc nedá :wink:
29. máj 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc pri malom veľmi nejde, stále je v pohybe, ale dá sa to necitim sa zle iba som dosť unavená žaludok ako na vode, malému to však ešte nechceme povedať lebo je v období že by to vyzvonil aj poštárovi :grinning:
29. máj 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no tak to je jasné, že mu netreba ešte hovoriť... a dalo sa ti oddychovať aspoň tie prvé dni po transfere? dnes sme boli malú vyvetrať na kolotoče, už som si aj ja hovorila, že musím von...
29. máj 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc prvé 4 dni po transfere bolo super bola som na pnke a malý v škôlke v rámci vychádzok som šla pre neho tak som počas dna aspon bola s vyloženými nohami v postlei.
29. máj 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise hej, ja som mala malú od vkladu v škôlke, cez víkend u našich, dnes sme si pre ňu boli... zajtra zase bude v škôlke, tak sa bude dať trošku oddychovať :wink: koľko máte ešte mrazáčikov?
29. máj 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak si si aspon trochu oddýchla nech sa drobci dobre uhniezdia:slight_smile: ja mám 15 mrazáčikov, síce dosť ale uvidíme je to taká poistka:slight_smile:
29. máj 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise aspoň nejaká, my nemáme nič, takže by sme museli všetko odznova...
29. máj 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc možno ani nebudete potrebovať lebo drobci sa uchytia:slight_smile:
29. máj 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise normálne sa za to modlím :slight_smile: a verím :wink:
29. máj 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neporadite?... :( Ahojte dievcata potrebujem pocut vase skusenosti pripadne radu. som 11den cyklu picham injekcie pred iVF a mala som priehladny vytok/ako bielok/ tak ako pri oulacii.:(( mam obavy ci som nezacala ovulovat. pritom rano som bola na kontrole UZV a po kontrole ma bolelo podbrusko/vajecniky/ + ten vytok.. budem vdacna za vas nazor. papa snazilka
29. máj 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chloe77 ahoj, myslim, ze je to bezne, je to signal, ze vajecniky pracuju, ovulaciu by mal strazit tvoj doktor, ktory ti od napr. 6teho dna cyklu prida injekcie, ktore posobia na zadrzanie ovulacie, myslim, ze sa nemusis bat toho, co pozorujes, ja som mala presne to iste cely cas pocas stimulacie
29. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chloe77 ahoj,aj ja som mala počas IVF-iek tiež priesvitný výtok,to je asi bežné z hormonov a výber vajíčok mi padol tak na 15ti a pri druhom pokuse na 16ti den.Nemaj boja,lekári to maju pod kontrolou :wink:
29. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka mne prisla na druhy den...
29. máj 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuk dievcata dakujem som kludnejsia... nech nam to vide :slight_smile: pa
29. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise a akým testom si testovala?
29. máj 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok