Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
29. máj 2011

@tinasc dr. max lekáren maju 2 testy v krabičke 2 €

tinasc
29. máj 2011

@elise tak sa ten test volá dr.max?

elise
29. máj 2011

@tinasc ano a maju to ako novinku predáva sa to od začiatku mája iba v ich lekárni🙂 u nás ich máme až 2🙂

tinasc
29. máj 2011

@elise aha, tak tú lekáreň nepoznám ty si z BA?

elise
29. máj 2011

@tinasc nie z piešťan 🙂

misi76
30. máj 2011

Ahojte kočky,
nechcem zakríknuť, no po týždni sa cítim oveľa lepšie a hlavne silnejšie. Nádcha ustupuje, grckanie len ráno.

Elise tak sa držkaj, nech sa bublinky udržia.

Wewulka čo to čítam, HCG kleslo? No ☹ , KET vyjde, ver tomu.

Ste toho veľa popísali za celý týždeň, že normálne nestíham čítať. Ostatné kočky držte sa.

tinasc
30. máj 2011

@misi76 super, že sa cítiš lepšie 🙂 len tak ďalej 🙂 nech je všetko v najlepšom poriadku 🙂

lume
30. máj 2011

@misi76 A odkedy Ti byvalo tak zle? Ja koncim 6 tyzden a zatial nic, len sa mi dost hrozne grga. Snazim sa najst na sebe dalsie priznaky. Uz si bola aj na sone?

wewulka
30. máj 2011

@misi76 Ahoj, to je fajn, ze sa citis dobre 🙂
Ano HCG kleslo, verim tomu, ze KET vyjde.

misi76
30. máj 2011

@lume mne začalo byť zle už pred 1. krvou, ale riadne tehu nevoľnosti mám už 2 týždne. Buď rada, že ťa to obchádza. Mne sa tvorí veľa slín, často a málo musím jesť a veľa piť. A grganie je pre mňa vykúpenie, tak buď rade, že sa ti grgá.

lume
30. máj 2011

@misi76 Diky, no uvidim ako sa to bude dalej vyvijat. Ja si totiz navyse picham kazdy den aj heparin na riedenie krvi. 😎

danka483
30. máj 2011

@miskab no ako si dopadla?

miskab
30. máj 2011

@danka483 ahoooj moja , no dnes som tnebola v centre lebo som bola na predoperacnom vysetreni a pusta sa mi taky hnedy vytok to som este nemala ja si myslim ze uz ide mrcha pomalicky. pockam do zajtra ci sa spusti a ked nie behnem v stredu do centra. Take spinenie mam. Mala si take z tych injekcii?

elise
30. máj 2011

ahojte babulky, tak idem zajtra na prvu krvičku🙂dnes mi manžel kupil ešte jeden dvojtest a boli tam pred chvílou // uplne výrazné🙂 nech mi to aj zajtra krvička potvrdí🙂

pici
30. máj 2011

ahojte... od burky mi nesiel net... tak mam co robit aby som toto docitala...

tinasc
30. máj 2011

@elise neboj sa ak tam boli dve čiarky, tak krv to musí jedine potvrdiť 🙂

pici
30. máj 2011

@elise jasneeeeeeeeeeeee je to tam. ked uz test ukazal krv nepovie iste nic ine :D

miskab
30. máj 2011

@elise supeeeeeeer 🙂 😉

miskab
31. máj 2011

@danka483 No dnes uz prisla mrcha na plno... HURAAAAAAA konecne.. a dufam ze posledna 🙂

lume
31. máj 2011

@miskab No gratulujem. Konecne, co? 😅

miskab
31. máj 2011

@lume juuuuj moja ani nevies aka som rada ze mi prisla ta mrcha,nikdy som sa tak na nu netesila ako teraz :D uz len kontrola na 4-ty den a zacinam konecne s fostimonom

lume
31. máj 2011

@miskab U mna to bolo to iste, tiez som sa tomu neuveritelne tesila. Predtym som ale vyvolava cervenym vinom ako som mohla 😀 Dopadne to dobre. Predoperacne vysetrenia uz mas za sebou?

miskab
31. máj 2011

@lume ano mam, vcera som bola na vysetreni je to o.k........ uz len aby sa to podarilo uz mam vsetky vysetrenia 🙂 a ty ako sa mas?

lume
31. máj 2011

@miskab Tak cakatelsky. Ten cas sa hrozne vlecie, ked clovek caka na ultrazvuk. Ale verim, ze je vsetko OK, hoci u mna sa zatial ziadne tazke tehu priznaky neprejavuju.

miskab
31. máj 2011

@lume neboj vsetko bude v poriadku oddychuj davaj na seba pozor 🙂 drziiim ti moooooc palceky 😉

lume
31. máj 2011

@miskab Dakujem. Idem sa trocha pustit do prace. Papa

tinasc
31. máj 2011

@miskab no huráááááá 🙂 tak si sa už dlho netešila na mrchu pravda? aj ja som ju tak očakávala 😉

misi76
31. máj 2011

Tak kočky mám po UTZ. Sú tam dve bijúce srdiečka a jedna 6 cm cysta. Ja furt musím mať niečo naviac.

Elise hlás výšku HCG!!!

tinasc
31. máj 2011

@misi76 veľmi sa teším a držím palčeky, nech je všetko v poriadku a ako má byť 🙂 a ostatné sa spraví 😉
ozaj už nemám prehľad u teba to bolo ket?

babulka123
31. máj 2011

@misi76 paraaaaaaadaaaa.a.. ja som ti to hovorila.. velmi sa s vami tesim .. a na cystu sa vykasli . myslmi na vas velmi moc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre