Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nalada
14. jún 2011

@zuzancek22 krátky protokol je veľmi krátky... 🙂 , neboj, zbehne to

zuzancek22
14. jún 2011

@nalada ja čakám, že sa mi tak začiatkom júla ozvú, takže ešte hlavu nevešám.

nalada
14. jún 2011

@zuzancek22 a neskúsiš sa im ozvať?

zuzancek22
14. jún 2011

@nalada a komu? myslíš do centra?to je podla mna skoro? a aj tak by mi určite povedali, že ked to bude oni mi dajú vedieť, tak to bolo aj s tým ked som tam volala naposledy a potom mi na druhý den volali, že či môžu odoslať žiadosť , či neplánujem niečo iné, lebo v dôvere žiadosť má platnosť iba 3 mesiace. takže aspon viem kedy konečne odoslali žiadosť z centra.

nalada
14. jún 2011

@zuzancek22 mne trvalo schválenie 3 týždne, všeobecne to trvá v priemere 4-6 týždňov. Keď to tam majú 3 týždne, určite sa už čoskoro ozvú. Zatiaľ si užívaj... 😉

zuzancek22
14. jún 2011

@nalada len ja by som si rada už užívala z bruškom

nalada
14. jún 2011

@zuzancek22 to Ti verím.... aj jaaaaaaaaaaa

tinasc
14. jún 2011

@lume a ty si už bola na prvom ultrazvuku? nejako sa už strácam... 🙂

lume
14. jún 2011

@elise Ja som si to zase vypocitala podla dna poslednej menstruacie a presne ten datum mi vypisali aj na ultrazvuku.

lume
14. jún 2011

@tinasc Bola. Ved uz ma z centra poslali naspat ku mojej gynekologicke. Takze zatial je u nas vsetko OK.

tinasc
14. jún 2011

@lume aha... no tak super, len tak ďalej 🙂

nalada
14. jún 2011

@nr_martinka, @miskab tak ako ste dopadli?

nr_martinka
14. jún 2011

@zuzancek22 ahoj ved skus zavolat do centra ja som tam tiez volala dva krat alebo na stranke dôveri je taka kolonka ze napis nam spravu tak tam napis a na druhy den mas od nich odpoved. 😀

nr_martinka
14. jún 2011

@nalada ahoj tak uz som aj zacala trosku som z toho v soku ze sa to tak rychlo zacalo.prave som bola 25 den po mrche tak sme hned zacali.mam dlhy protokol tak som zvedava co bude dalej.uz mam za sebou prvu injekciu 😀 a ty ako?

zuzancek22
14. jún 2011

@nr_martinka tak gratulujem, čakanie sa oplatilo, to je fajn, že si hneď začala, a nemusíš mesiac čakať, to môj prípad určite nebude.

nalada
14. jún 2011

@nr_martinka parádička, konečne si sa dočkala a dobre Ti to vyšlo, že si nečakala ďalší mesiac... teraz už len kľud a trpezlivosť... Kedy máš prvú kontrolu?

annamary27
15. jún 2011

@nr_martinka ahoj,držím palce 🙂

elise
15. jún 2011

@miskab ako si dopadla na punkcii? ak si písala nevšimla som si príspevok, veľa toho poíšete a možno som prehliadla🙂

tinasc
15. jún 2011

@elise ako sa máš? a ako sa cítiš?

elise
15. jún 2011

@tinasc ahoj tak dá sa, som strašne moc unavená a hladná. v práci mi únava vadí ale zmáknem to a ty ako?

misi76
15. jún 2011

@elise ,@tinasc ahojte tehuľky 😀

miskab
15. jún 2011

@nalada
@elise jaaaaj babulky hrooozne to bolo pre mna,, ja som mala take bolesti, a pri tej dezinfekcii som to skoro ani nevydrzala tak ma to strasne bolelo, vcera som sa ani pohnut nemohla dnes je to lepsie, a to asi preto lebo som bola na hranici toho hyper. syndromu ci ako sa to vola ze som prisla o minutu dvanast 😒 mam pit veeela tekutin nech to vycikam dufam mi to neprepukne ☹ mala som dvadsat vajok , musia sa vsetky napichovat. a teraz neviem ako to vlastne je ci sa plati za vsetkych dvadsat vajok napichnutych alebo len ktore su dobre som bola otapena , ubolena tak si napamätam 😕 😀 dnes o jedenastej mam volat kedy bude vklad, ak sa mi neobjavi ten hyper. syndrom. ☹

tinasc
15. jún 2011

@elise tiež viac unavenejšia, ale inak v pohode, by som povedala, že nič... tak sa už neviem dočkať utz...

elise
15. jún 2011

@miskab platí sa za všetky napichnutia aj my sme platili za všetky 500 €

tinasc
15. jún 2011

@miskab zlatko ale zvládla si to, takže bude dobre, oddychuj a bude lepšie... no s tými vajíčkami, oni to majú odstupňované v cenníku za napichnutie od - do počtu vajíčok tak si to pozri, koľko budeš platiť... platí sa za všetky, čo napichnú... úroda bola skvelá, tak dúfam, že vydrží čo najviac vajíčok... 🙂

tinasc
15. jún 2011

@misi76 a ty ako sa máš? 🙂

miskab
15. jún 2011

@elise
@tinasc no zvladla len som este taka ubolena . ale to prejde. a ja teraz si napamätam ci mi hovorila ze len dvanast z toho su zrele ci co , no musim sa oypat ked budem dnes volat , jaaaaj som ja truuuuba 🙂 vtedy som ani nevnimala poriadne este 😕

tinasc
15. jún 2011

@miskab tak keď bolo len dvanásť zrelých, tak napichnú len tých dvanásť 😉 ale popýtaj sa, držím palce 🙂

miskab
15. jún 2011

@tinasc dakujeeem moja ,,, a ten vklad to neboli ze?? a to mi vlozia a idem domov ?

tinasc
15. jún 2011

@miskab no mňa nebolel... každá to cíti inak... dôležité je mať poloplný močový mechúr 😉 pol hodinku možno viac si poležíš a ideš domov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre