• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

24. júla 2017 
@kararinkabrnka Drábek je v pohode, trošku málovravný, ale zase veľa sa pýtaj, všetko čo ti napadne... ja som s ním spokojná :wink:
18. jún 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ahoj drzim ti palceky na zajtra, tak teraz idem v pondelok na kontrolu este ze to nemam az tak daleko a bus chodi kazdu hodku :grinning:
18. jún 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ahoj a ako sa máš? ja nič, ako by ani nič nebolo... dnes som si dala zabrať okolo domácnosti, niekedy na to aj zabúdam :wink:
18. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky, dlho som tu nebola, riesili sme manzelov problem aj s inym lekarom a vysledok je stale rovnaky, ci mam napisat rovnako zly...??? :frowning2:
Teraz mam ist v pondelok do Gyn Fivu, ze ako sme sa rozhodli, ci ideme na IUI, alebo rovno na umele a ja sa neviem nijako rozhodnut... Som v takej depke, ze si taku u seba este ani nepamatam... :confounded:
Mozete mi prosim napisat, ze kolko sa plati v GF za inseminaciu? Za umele mi dr povedal ze 800, ale o inseminacii, sme zatial ani nehovorili....
Pici - drzim paste aby to tentokrat vyslo ptfuj, ptfuj, ptfuj :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kararinkabrnka ja som s nim spokojna :grinning:
18. jún 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaba 3 pokusy IFV ti platí poisťovna iba doplácaš za lieky:slight_smile: myslím že je to istejšie ako IUI
18. jún 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc býva mi divne, nevraciam ale mám stále žaludok na vode, kávu nepijem a som neskutočne hladná a smädná
18. jún 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka
@tinasc a vy co mate za sebou IUI alebo IVF
18. jún 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise mne iba niekedy ten žalúdok, ale inak nič, aj tak si to nevšímam popri malej a domácnosti :slight_smile:
18. jún 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada
@pici
@miskab drzim vam strasne palceky :grinning:
18. jún 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kararinkabrnka ja mám za sebou aj IUI a teraz prvé IVF :slight_smile:
18. jún 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaba ahoj no mne povedali ze za IUI 5O e a aj kamoska tam cca v januari bola a za svetko aj za lieky platila 50e
@kararinkabrnka 4 krat iui a prvy krat idem skusit ivf ale tretie iui bolo uspesne len mimomaternicove.
@tinasc a uz vies ci sa &ivfko podarilo?? kedy budete mat vyslekdy? ak smiem vediet kolko vas stalo IVF?
18. jún 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam, bala som sa podobne sialenej sumy ako pri IVF, ale toto je v pohode... Uz len nabrat odvahu... Som z toho na nervy... :unamused:
18. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kararinkabrnka my sme mali prvé IFV a vyšlo to platila som cca 600 € za lieky potom som mala predlženu kultiváciu a všetky vajka ktoré boli zrelé sme dali napichnuť a vložili mi dve zbytok sme dali zmraziť a platila som 800€
18. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaba
nie je to take strasne iui je uplne v pohode
18. jún 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise jeeeeej tak blahozelam :dizzy_face: tfuj tfuj nech babulko rastie tak ako ma :D
18. jún 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kararinkabrnka dva krvné testy boli pozitívne, uvidíme na ultrazvuku... takže sa teším zatiaľ tak len na 50% :wink: aha a za lieky som dala 350 a za napichnutie 270 eur... predĺženú kultiváciu sme nemali, embryjká nám nezostali ,takže sme neplatili ani za zmrazenie...
18. jún 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nr_martinka dakujem moc
18. jún 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc bude to v poriadku uvidíš:slight_smile:
18. jún 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ale hej, bude :slight_smile:
18. jún 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka z celkoveho hladiska je to urcite lepsie ako IVF, ale manzel bral svoje zle vysledky ako svoje zlyhanie a dost ho to zobralo, takze ak by nevyslo este aj toto, tak neviem, ako by to zobral hlavne on... :confounded:
18. jún 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka ďakujem :slight_smile:
18. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkaba vždy je to ťažké pre oboch...niekedy je na vine "on", niekedy "ona", niekedy "pani náhoda". Pre mnohé páry je to skúška vzťahu, je to problém, ktorý musia spoločne zvládnuť. Asistovaná reprodukcia je "pomocná ruka", no ani vďaka nej to nemusí byť úspešné...ale vtedy sa nedá hovoriť o Vašom zlyhaní. Ak Ti nevyjde IUI, alebo IVF (snáď aspoň jedno úspešné bude), neberte to ako zlyhanie...
18. jún 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka dakujeeeem :wink:
18. jún 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nalada presne tak mas pravdu. u nas paradoxne nie je problem u nikoho :sweat_smile: apredsa to nejde
19. jún 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaba dakujem... inseminacia 30 plus lieky.. cize tusim jeden cyklus do 50
19. jún 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ako sa cítiš?
19. jún 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ja sa citim velmi dobre. prvykrat som odchadzala s usmevom z centra. harbulak mi hned podvihol naladu, velmi ma potesilo ze tam prave on bol... povzbudil ma .. a dokonca ma to ani nebolelo, fakt som to ani necitila... spala u nas kamoskina mala, ta ma nabila pozitivnou energiou.. citim sa super... a ani na to nemyslim...
19. jún 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok