• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. mája 2017 
@nalada tak asi ani ja nebudem testovat vydrzim skusim teda :slight_smile:
21. jún 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici to nič, však jeho aj tak nič do toho, lebo aj tak by mi nepomohol, tak som rovno išla do centra... ale však bude sa o mňa ešte starať :slight_smile:
21. jún 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 ahoj ak sam ozem spytat kedy si si robila test lebo ja som si tiez robila avysiel mi negat ale uz si druhy robit nebudem ...a na krv idem teraz v piatok ..dakujem :slight_smile:
21. jún 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab vieš, zakaždým, keď som testovala, bolo to negat., tak teraz dúfam, že keď budem trpezlivá, že to bude pozit. :grinning: Ale mnou sa neriaď, uvidíš, ako to budeš zvládať, ale teraz testovať je určite skoro. V týchto dňoch sa zahniezďuje - možno včera, možno dnes, možno zajtra, až potom Ti začne stúpať HCG. Teraz je fakt skoro. :wink:
21. jún 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Ty si kedy testovala prvýkrát? Kedy si začala mať "nové pocity"?
21. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, má niekto skúsenosti s oplodnením s vajíčkami od darkyne v Gynfive? Celkom vážne o tom uvažujeme, nakolko ja vlasné vajíčka nemám :frowning2: Budem vdačna za vsetky info.
21. jún 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fibi21 robila som si ho 7 deň po transfere a že citlivý :angry: potom som bola ja citlivá až moc :grinning:
21. jún 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc aha. no u nas to bolo naopak, ze toho mojho je do toho vela, aj mi pomohol :D
21. jún 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada no nebudem teda teraz vobec testovat :wink: vydrziim :slight_smile: a ako ti je mas nejake pocity?
21. jún 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab stále nič..., cítim sa úplne normálne. A Ty?
21. jún 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ani ja nic citim sa normalne.
21. jún 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab dúfam, že sa im u nás páči....
21. jún 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada to dufam aj ja zlatko,,,
21. jún 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab uvidím, ako to zvládnem.... zatiaľ som pokojná, ale o pár dní dostanem veľkú chuť testovať, tak uvidím...rada by som vydržala a nechala sa prekvapiť :wink: . Ty si doma, alebo nebodaj pracuješ? Dúfam, že si doma vegetíš....!
21. jún 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada som doma , ale nelezim cely den , ale oddychujem :slight_smile: ty si tiez doma? ja mam chut si urobit test cez vikend no uvidim , mozno pockam az do krvi , aj sa bojim testovat :confused:
21. jún 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab aj ja som doma, vychutnávam si to, už som aj tak potrebovala dovolenku - proste vypnúť. Snažím sa ležať, ale nejde to celý deň - niečo porobím v domácnosti (také ľahšie veci), niečo uvarím, čítam si .... a hlavne som v psychickej pohode! Viac už nemôžem pre toho drobca urobiť...mám len jedného a snehuliačikov žiadnych... :frowning2: .
21. jún 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ja som sa testla prvý krát 9 deň po transfere tak tam nebolo absolútne nič :wink: potom som testla na 11 deň a bola tam taká slabučká sotva viditeľná čiarka, ale bola tam :slight_smile:
21. jún 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ale medzitým si bola na krv.... ak správne rozumiem, test si robila deň pred kontrolou a bol negat...a deň po kontrole slabo pozit... tak?
21. jún 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada mas len jedneho drobceka v brusku? a mrazacikov nemas? kolko si mala vajok? neboj nam to musiiiiii vyjst aj @pici to vyjde budeme vsetky tehu ..... :slight_smile: aj papas nejake vitaminky?
21. jún 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada nie slabo pozitívny bol deň pred kontrolou, keďže krv mi vyšla cez víkend, tak som išla až v pondelok :slight_smile: a ten negatívny bol dva dni pred tým slabo pozitívnym...
21. jún 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab vajíčka po veľkom snažení až 3, 2 boli schopné oplodnenia - tie napichovali, no drobček je len z jedného.... Ale nevdzávam to! Mám ho v brušku!
21. jún 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinasc jasnééé :wink:

21. jún 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nalada neboj vyjde to :slight_smile: stretneme sa na krvicke v stredu :slight_smile: a ty si odkial ak sa mozem spytat?
21. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab Šamorín, a Ty?
21. jún 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ahaaa to nie je az tak daleko od nas :slight_smile: budeme spolu kocikovat hihihi :slight_smile:
21. jún 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab papam femibion, tretie balenie :D
21. jún 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici aj ja :slight_smile:
21. jún 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ja Hlohovec :wink:
21. jún 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada
@miskab vy idete uz v stredu? ale buducu ze? jejda ale sa to vlecie
21. jún 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab netestuj
21. jún 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš