Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
21. jún 2011

@nalada tak asi ani ja nebudem testovat vydrzim skusim teda 🙂

tinasc
21. jún 2011

@pici to nič, však jeho aj tak nič do toho, lebo aj tak by mi nepomohol, tak som rovno išla do centra... ale však bude sa o mňa ešte starať 🙂

fibi21
21. jún 2011

@danka483 ahoj ak sam ozem spytat kedy si si robila test lebo ja som si tiez robila avysiel mi negat ale uz si druhy robit nebudem ...a na krv idem teraz v piatok ..dakujem 🙂

nalada
21. jún 2011

@miskab vieš, zakaždým, keď som testovala, bolo to negat., tak teraz dúfam, že keď budem trpezlivá, že to bude pozit. 😀 Ale mnou sa neriaď, uvidíš, ako to budeš zvládať, ale teraz testovať je určite skoro. V týchto dňoch sa zahniezďuje - možno včera, možno dnes, možno zajtra, až potom Ti začne stúpať HCG. Teraz je fakt skoro. 😉

nalada
21. jún 2011

@tinasc Ty si kedy testovala prvýkrát? Kedy si začala mať "nové pocity"?

matkal73
21. jún 2011

Ahojte, má niekto skúsenosti s oplodnením s vajíčkami od darkyne v Gynfive? Celkom vážne o tom uvažujeme, nakolko ja vlasné vajíčka nemám ☹ Budem vdačna za vsetky info.

danka483
21. jún 2011

@fibi21 robila som si ho 7 deň po transfere a že citlivý 😠 potom som bola ja citlivá až moc 😀

pici
21. jún 2011

@tinasc aha. no u nas to bolo naopak, ze toho mojho je do toho vela, aj mi pomohol :D

miskab
21. jún 2011

@nalada no nebudem teda teraz vobec testovat 😉 vydrziim 🙂 a ako ti je mas nejake pocity?

nalada
21. jún 2011

@miskab stále nič..., cítim sa úplne normálne. A Ty?

miskab
21. jún 2011

@nalada ani ja nic citim sa normalne.

nalada
21. jún 2011

@miskab dúfam, že sa im u nás páči....

miskab
21. jún 2011

@nalada to dufam aj ja zlatko,,,

nalada
21. jún 2011

@miskab uvidím, ako to zvládnem.... zatiaľ som pokojná, ale o pár dní dostanem veľkú chuť testovať, tak uvidím...rada by som vydržala a nechala sa prekvapiť 😉 . Ty si doma, alebo nebodaj pracuješ? Dúfam, že si doma vegetíš....!

miskab
21. jún 2011

@nalada som doma , ale nelezim cely den , ale oddychujem 🙂 ty si tiez doma? ja mam chut si urobit test cez vikend no uvidim , mozno pockam az do krvi , aj sa bojim testovat 😕

nalada
21. jún 2011

@miskab aj ja som doma, vychutnávam si to, už som aj tak potrebovala dovolenku - proste vypnúť. Snažím sa ležať, ale nejde to celý deň - niečo porobím v domácnosti (také ľahšie veci), niečo uvarím, čítam si .... a hlavne som v psychickej pohode! Viac už nemôžem pre toho drobca urobiť...mám len jedného a snehuliačikov žiadnych... ☹ .

tinasc
21. jún 2011

@nalada ja som sa testla prvý krát 9 deň po transfere tak tam nebolo absolútne nič 😉 potom som testla na 11 deň a bola tam taká slabučká sotva viditeľná čiarka, ale bola tam 🙂

nalada
21. jún 2011

@tinasc ale medzitým si bola na krv.... ak správne rozumiem, test si robila deň pred kontrolou a bol negat...a deň po kontrole slabo pozit... tak?

miskab
21. jún 2011

@nalada mas len jedneho drobceka v brusku? a mrazacikov nemas? kolko si mala vajok? neboj nam to musiiiiii vyjst aj @pici to vyjde budeme vsetky tehu ..... 🙂 aj papas nejake vitaminky?

tinasc
21. jún 2011

@nalada nie slabo pozitívny bol deň pred kontrolou, keďže krv mi vyšla cez víkend, tak som išla až v pondelok 🙂 a ten negatívny bol dva dni pred tým slabo pozitívnym...

nalada
21. jún 2011

@miskab vajíčka po veľkom snažení až 3, 2 boli schopné oplodnenia - tie napichovali, no drobček je len z jedného.... Ale nevdzávam to! Mám ho v brušku!

nalada
21. jún 2011

@tinasc jasnééé 😉

miskab
21. jún 2011

@nalada neboj vyjde to 🙂 stretneme sa na krvicke v stredu 🙂 a ty si odkial ak sa mozem spytat?

nalada
21. jún 2011

@miskab Šamorín, a Ty?

miskab
21. jún 2011

@nalada ahaaa to nie je az tak daleko od nas 🙂 budeme spolu kocikovat hihihi 🙂

pici
21. jún 2011

@miskab papam femibion, tretie balenie :D

miskab
21. jún 2011

@pici aj ja 🙂

miskab
21. jún 2011

@nalada ja Hlohovec 😉

pici
21. jún 2011

@nalada
@miskab vy idete uz v stredu? ale buducu ze? jejda ale sa to vlecie

pici
21. jún 2011

@miskab netestuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre