Pipiny z Gyn - Fiv

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !
miskab
25. jún 2011
@pici dakujeeem moja ,,, zajtra napisem ako to dopadlo..... =-) :-| 😃 a ako sa mas??
miskab
25. jún 2011
@nalada ahoooj ako sa mas?
pici
25. jún 2011
@miskab mno budem silno cakat...ja sa citim fajn.. akurat cakame kamosov, dojdu aj s malou 😃
miskab
25. jún 2011
@pici tak Ti bude aspon veselo a rychlo ubehne den.... teda vecer 😃 aj mi cakame sesternicu ideme grilovat 😃
pici
25. jún 2011
@miskab hej hej a je tu aj brat s malou aj svagrina s malym dole na dvore, tak asi k nam vsetci pridu..... 😃
elise
25. jún 2011
@pici super aspon si vychutnáš detičky a spoločnosť príjemných ľudí🙂 my sme chceli grilovať ale u nás je mokro stále pršalo
pici
25. jún 2011
@elise tak to veruze ano 😃 mala macka mi tu pod oknom mnaucala dnes snad od rana... ale tesime sa. navarila som ... manzel tu relaxuje a za chvilu mame plny dom 😃 mam to rada 😃 u nas tiez prsalo tak vsetko mokre
miskab
25. jún 2011
@pici tak mate veselo,,,, supeeeer 🙂
elise
25. jún 2011
@miskab ako sa citiš?
tinasc
25. jún 2011
@elise a ty ako sa máš? ako sa cítiš? sono máš už za pár dní 😉
elise
25. jún 2011
@tinasc som strašne hladná a citim sa tak plno prejedeno, ten utorok je tááák daleko, dufam že budu už srdiečka apotvrdia dvojčatká🙂
tinasc
25. jún 2011
@elise aaa takže ty počítaš s dvojčiatkami? chcela by si? 🙂
elise
25. jún 2011
@tinasc veľmi by som chcela🙂
tinasc
25. jún 2011
@elise no ja by som bola rada, kebyže je aj jedno a udrží sa až do pôrodu... ale dvojky by boli zaujímavé... ale to už by som asi bola neskromná... a žiadne iné príznaky nemáš? lebo ja nemám žiadne, okrem toho, že som viac unavená, niekedy na to aj pozabudnem a robím všetko ako normálne 🙂
elise
25. jún 2011
@tinasc iba hlad, únava, smäd, občas v brušku pobolieva a bradavky mám citlivejšie dokonca aj pokožku musela som zmeniť parfem aj telový krém
tinasc
25. jún 2011
@elise no hej, hlavne ten hlad... ten by nemusel byť 😃 v brušku pobolieva aj mňa 😉
elise
25. jún 2011
@tinasc to len chodím otvárať chladničku, snažím sa krotiť ale ráno sa musím najesť ak nejem tak som hldná až mi šrka v bruchu. milujem medovkový čaj a cesnak
tinasc
25. jún 2011
@elise no ja beriem ráno lieky na štítnu, takže potom som tiež hladná, že ma až žalúdok bolí... a medovkový čaj sa môže?
elise
25. jún 2011
@tinasc pýtala som sa vraj v pohode ale nechať luhovať o polovicu kratšie ako normálne tak 1,5
tinasc
25. jún 2011
@elise tak fajn, ja čajíčková moc nie som, to musím mať chuť, aby som si dala čaj, práve tu popíjam mlieko, priznám sa, že práve toho vypijem v poslednej dobe najviac 😉
miskab
25. jún 2011
@elise mnooo dnes ma bolelo brusko presne ako pred mrchou, :-| dnes alebo zajtra by mala prist keby neberiem utrogestan. Pri nom mi mrcha nepride ci? a ty ako sa mas moja? za chvilku budes vidiet fazulky 😃
pici
25. jún 2011
@miskab no mne neprisli kramy nikdy kym som utrogestan nevysadila. ale niekomu prisli. a niekto krvacal a bol normalne tehu... tak je to asi individualne
pici
26. jún 2011
@miskab tak ako:?
miskab
26. jún 2011
@pici no mrcha zatial nikde ,, a test som si este neurobila nejako sa bojim co tam uvidim ,,,, =-) 😃 ale urobim ho poobede ,, potom napisem co tam bolo
pici
26. jún 2011
@miskab jejda ja som uz normalne nadrzana za teba 😃 a mrcha ani nepride 😃
miskab
26. jún 2011
@pici mnooo tak som si urobila test a je biely ako sneh nic :-|
elise
26. jún 2011
@miskab asi je ešte skoro:-) mali ste aj predlženu kultiváciu?
miskab
26. jún 2011
@elise no mali sme aj predlzenu kultivaciu tak to by mi uz ukazal test nieco a nic 😢
elise
26. jún 2011
@miskab ešte nemusí, nemusí byť ešte dostatok hcg, mohlo sa zahniezdiť neskôr
pici
26. jún 2011
@miskab nemusel ti test nic ukazat zlatko. nevesaj hlavu