• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. septembra 2017 
o par dni sa asi pridam aj ja k teme
26. jún 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už zajtra utrazvuk, sa teším aj bojím aby bolo všetko v poriadku
27. jún 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annamary27 asi skusim az v sobotu alebo mozno aj vobec.. bojim sa odpovede
@aduskatt dakujem... este tyzden :D
@silvia0111 tak to by ma potesilo dve dobre spravy v jeden den :D
@annamary27 milacicka a vy co?
27. jún 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise zlATIK VSETKO bude v poriadku a prdolku konecne uvidis :F
27. jún 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici zlatusiiik samozrejeme ze aj zebe strasne moooooc dakujeeeeem :wink:
27. jún 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej babulky moje ja tomu nemozem uverit ,az som sa rozplakala nemohla som vydrzat tak som si urobila dnes dalsi test a je to tam su // .... sice je ta druha slabsia ale je to tam juuuuuuuuuuj aka som stastnaaaaaa .......... :grinning: este mi to potvrdia v stredu dufam a je to na 100 % :grinning:
27. jún 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@miskab super, teším sa s tebou, bude 100% uvidíš:slight_smile:
27. jún 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab Gratulujem. Teraz si musis na seba davat pozor.
27. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab Strasne silno gratulujeeeeeeeeeem :wink: ...to je skvela sprava ....tesim sa velmi ..... len davaj na seba pozor
27. jún 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pane boze, slzicka mi vysla. ja odpadnem.vidis, najlepsie spravy tusim chodia ked nie som na nete... jaaaaaaaaaaj zlatko perfektneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vies ako sa tesim? jak malaaaaaaaaaaaaa
27. jún 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab kde siiiiiiiiiiiii? chcem ta virtualne objaaaaaaaat tak moc sa za vas tesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab super silná gratulácia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danka483
@pici
@lume
@fibi21
@elise dakujeeeeeeeeeeeem vam pipinky moje ,,, som strasne stastnaaaaaaaaaaaa ,, dufam sa nic nepokazi a fazulka vydrzi 9 mesiacikov juuuuuuuuuj uz nech mi to aj krvicka potvrdi nech to je 100% :grinning:
27. jún 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab jaaaaaaaaaaaaaaaaaj perfektne... moc moc moc sa tesim. taketo spravy mi davaju neskutocnu silu... ze to predsa len ide :D uzasne uzasne.. a vidis. tolko si stresovala.. preto nechcem robit tie posrane testy dopredu ze sa sklamem a ako sama vidis, vysledok moze byt na druhy den uz iny
27. jún 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Joooj babulky.Obcas sem nakuknem ale taketo spravicky su super.Viem to podla seba.Nech sa Vam vsetkym podari najkrajsi sen na svete :slight_smile:
27. jún 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici @pici ano zlatko mas pravdu, vecra som bola cely den taka sklamana .... ... uvidis aj ty si tehu :grinning: juuuuuuuuuuuj budeme spolu tehulkovat :grinning:
27. jún 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahoželáááááááááááááááám, parááááááááááááááááááda, veľmi sa tešíííííííííííííííííííím
27. jún 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici @miskab ako sa cítite? Aj niečo nové?
27. jún 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ajoooj moja ako sa mas?
27. jún 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada
@miskab opice moje... teraz nalada je na rade.. a ja sa k vam o tyzden chcem pridaaaaaaat
27. jún 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada dakujeeeeeeem dufam sa nic nestane a vydrzi moja fazulka do konca...... :slight_smile: a ty si uz testovala ci ani nebudes pockas si na krvicku?
27. jún 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab Ty sa pochváľ - aj niečo nové cítiš? Ja nemám absolútne nič nové, testovať sa bojím.....
27. jún 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici aj sa pridaaaaaaaaas zlatinko :slight_smile: budeme spolu tehulkovat :slight_smile:
27. jún 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ty si mala vklad predo mnou, ja som bez PK.... testovať budem až po Tebe ( :grinning: - ako sa vyhováram, že???)
27. jún 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada aj ja som sa bala sa mi ruky triasli vcera to bolo hrozneee ked tam nic nebolo a dnes som sa nasrala urobila posledny co som mala doma a som nebmohla uverit hned som sa rozplakala som moooooc stastna ,, nie nic necitim este ziadne zmeny
27. jún 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ja takisto som bez PK. skusim vydrzat do piatku :D
27. jún 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab teš sa, v stredu Ti to potvrdia. Len sa teraz opatruj - budúca maminka!!! :dizzy_face:
27. jún 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici určite Ti to vyjde! Nech už je tu piatok! Ja sa normálne chvejem po tej miskinej správe..... ale ja nemám odvahu testovať. Ešte si chcem užiť ten pocit, možno už v stredu to skončí....
27. jún 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada nic nekonci. zacina. verime jasne? ty mas aspon coskoro odpoved... ja si este tyzden musim pockat... ale ja verim ze sa nam to podarilo
27. jún 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada
@pici jasneeeeeee ze sa vam to podarilo musiiiiiiii ......... modlim sa za vas babenky moje ..... musi to vyjst :slight_smile:
27. jún 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok