Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
28. jún 2011

@nalada ahoooj dobre sa mam a ty ako ??

nalada
28. jún 2011

@miskab krvácanie prešlo, ale už ma ani prsia nebolia.... občasné bolesti v podbrušku - hlavne, keď chodím... ozaj neviem, čo si mám o tom myslieť. Zajtra sa rozhodne, či postupujem do ďalšieho kola.

miskab
28. jún 2011

@nalada aaale neboj postupime obidve musiiiiime 😉

nalada
28. jún 2011

@miskab tri!!! 🙂

miskab
28. jún 2011

@nalada jasneeee ze aj pici sa k nam prida v pondelok ,,,, 🙂 ale som myslela ze zajtra postupime mi dve a v pondelok pici ..... 🙂

tinasc
28. jún 2011

@nalada aj ja mám rada Tatry, to my musíme vždy niekam aspoň na týždeň vypadnúť, kvôli manželovi, lebo ten by len stále niečo robil 😀

tinasc
28. jún 2011

@elise no kde si? ako dopadlo sono? 🙂

zuzancek22
28. jún 2011

@nalada nič, neriešim, rozhodla som sa isť na dovolenku, a potom budem riešiť,

nalada
28. jún 2011

@zuzancek22 a kam pôjdete?

zuzancek22
28. jún 2011

@nalada asi len chorvátsko, alebo keby sa rysoval aj nejaký pekný lastminute niekam letecky . neviem len potrebujem vypadnút.

tinasc
28. jún 2011

@zuzancek22 že len chorvátsko 😉 ja by som išla hneď, mne sa v Chorvátsku veľmi páči... mám odtiaľ najkrajšie spomienky zo všetkých zahraničných dovoleniek 🙂

zuzancek22
28. jún 2011

@tinasc aj mne sa tam páčilo, ale tento rok som mala na pláne niečo exotickejšie (teda bolo mi sľúbené) ale budem spokojná aj s chorvátskom, lebo asi pol dovolenky pojde do ginfinu 😀

tinasc
28. jún 2011

@zuzancek22 ano dovolenka v gynfive, to sa tu skloňuje toto leto dosť často 🙂 😉 ale pekne si užite dovolenku, nech je to kdekoľvek 🙂

nalada
28. jún 2011

@zuzancek22 poznám ten pocit - že nech kdekoľvek, ale proste vypadnúť, zmeniť prostredie, vyvetrať hlavu... Tak si to poriadne uži!!! A potom budeš dovolenkovať s nami 😀 😀 😀

nalada
28. jún 2011

Dievčatá, tak sa priznám, nevydržala som a urobila som si test (trošku ma nakopla pozit. miskab 😀 ). Ale negat. S "neboliacimi prsníkmi", špinením a nechutenstvom to nevyzerá ružovo, tak uvidím zajtra....

zuzancek22
28. jún 2011

@nalada no netreba vešať hlavu, ale ja na dovolenku dostanem najskor 1.8. , lebo teraz strááááášne moc práce, aj teraz tu tvrdnem. ale potom si doprajem, povedala som mojmu, že ideme na dovolenku pre bábätko
😀

elise
28. jún 2011

babulky dnes to dopadlo zle, videli prázdnu dutinku☹ 😔 HCG 2248 vraj veľmi nízke v piatok krv, vyšetrenie a smer nemocnica☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzancek22
28. jún 2011

@elise a to akože môže byť prázdna dutinka? tomu nechápem

elise
28. jún 2011

@zuzancek22 bábenka sa prestali vyvýjať☹

nalada
28. jún 2011

@elise nerozumiem, čo to znamená???? čo sa deje???

elise
28. jún 2011

@nalada zamlknutý potrat pravdepodobne, revem jak blbá celu cestu z blavy, som šla do práce aby som zabudla za chvilu príde manžel pre mna a vraj ideme na večeru ale nemám náladu som z toho hotová☹

nalada
28. jún 2011

@elise je to definitívne, alebo v piatok to môže byť iné?

elise
28. jún 2011

@nalada ja dufam že sa ešte dačo ukáže

nalada
28. jún 2011

@elise ak je čo len najmenšia šanca, že to môže byť inak ako MA, tak prestať plakať, lebo to bublinkám neprospieva. Snaž sa. Budem sa za teba modliť. Do piatku je ešte ďaleko, vydrž to moja, je mi smutno.

miskab
28. jún 2011

@elise jeeeeeej zlatinko drz sa ,,dufam bude vsetko v poriadku ......

nr_martinka
28. jún 2011

@zuzancek22 ahoj zajtra mam dalsiu kontrolu tak som zvedava co bude nove.a ty ako?

nalada
28. jún 2011

@nr_martinka ahoooj, aj ja mam zajtra kontrolu aj miskab 🙂

nr_martinka
28. jún 2011

jej ja tam budem rano o siedmej . 😀 drzim palceky aby bola krvicka pozitivna 😀

nalada
28. jún 2011

@nr_martinka ďakujem

misi76
28. jún 2011

@elise ☹ ☹ ☹ a tak som verila. Aj ja som to zažila, moje prvé tehu tiež vydržalo do 8 tt presne takto.
Ale hlavu hore, ďalšie už bude OK, asi si to príroda zase u niekoho zredukovala. Len sa dobre vyplač a každým dňom bude už len lepšie, uvidíš.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre