Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lume
30. jún 2011

@misi76 No ja pojdem, mam na to aj vek a vraj 25% deti s downovym syndromom sa inak nezachyti. Nechapem, ako Ti mohla doktorka povedat, ze rozhovor s genetikom alebo genetika je zbytocna. To Ti hovorila Tvoja gynekologicka? Mne moja gynekologicka odporucila hned aj amniocentezu. 12.7 idem na ten screeningovy ultrazvuk, tak uvidime.

gabinecka_
30. jún 2011

@pici Aj tak ti veľmi držím palčeky!!!

pici
30. jún 2011

@gabinecka_ vdaka

tinasc
30. jún 2011

ahojte, no dnes na ultrazvuku ujo doktor videl živý plod, ale vraj je okolo malá dutinka, či ako to povedal... mám prísť o týždeň ešte raz... takže som z toho jeleň 😉

tinasc
30. jún 2011

@pici ty si testovala aj dnes? a nič, dobre som čítala?

pici
30. jún 2011

@tinasc no dobre si citala... skusime zajtra :D a u teba bude vsetko v poriadku

tinasc
30. jún 2011

@pici skús aj zajtra... no a dúfam, že bude všetko v poriadku, neviem totiž čo to znamená 😉

pici
30. jún 2011

@tinasc jasne ze bude. neboj :D

tinasc
30. jún 2011

@pici taká som uťahaná, unavená... ráno na ten utz, potom povybavovať veci, neplánovane som s malou musela ísť z mesta domov zo škôlky, ešte nás chytil ten riadny lejak, zmokli sme ako také kurence 😀

nalada
30. jún 2011

@tinasc držím palce, nech to dobre dopadne
@pici dobré precvičovanie nervov, že? Nebudú po mame...? 😉
Ja som zo seba tiež jeleň, opätovne slabo krvácam, mám chuť už konečne vysadiť Utroš a nechať rozbehnúť mrchu, keď teda tak veľmi chce...

nalada
30. jún 2011

@annamary27 ďakujem a povzbudenie. Ale to by musel byť zázrak! Ja na zázraky verím, ale neviem, či si to zaslúžim...

nr_martinka
30. jún 2011

@pici pockaj na krvicku a nestresuj sa.skodi to tebe a aj fazulkam.

nr_martinka
30. jún 2011

@nalada jasne ze zasluzis 🙂

nalada
30. jún 2011

@nr_martinka ako sa máš? Nehovoria o termíne odberu?

misi76
30. jún 2011

Tak kočeny moje, sono v najlepšom poriadku, krpci rastú ako keby boli na tomto daždi dnešnom, čo sa dalo zmerať zmerané a je to v poriadku.

@tinasc neboj to hovoril asi len o obale, veď on bude rásť s mimčom, keď je srdiečko v poriadku, tak dúfam, že nie je sa čoho báť

Ostatné kočky čítam, myslím na vás a verím vo vás 🙂 .

miskab
30. jún 2011

@misi76 tak to je supeeeeeer ze je vsetko v poriadku a krpcekovia pekne rastu 🙂
@pici nebojj zlatko vsetko bude v poriadku urob si test az v nedelu ak chces este testovat 😉
@tinasc hlavne ze je miminko v poriadku a ta dutinka ci co to to nic nie je to by to doktor povedal keby sa mu nieco nepacilo
@nalada zlatinko drz sa a nacerpaj nove sily do dalsieho boja ,,, ja sa tiez bojim co bude vsetko mozne sa moze stat ale dufam tam fazulky zostanu

nalada
30. jún 2011

@misi76 to je fajn. A Ty ako, ešte vraciaš? Dá sa to zvládať?

nr_martinka
30. jún 2011

@nalada este nie zajtra mam dalsiu kontrolu tak uvidim co bude.

nalada
30. jún 2011

@nr_martinka oooch, ty už musíš mať poriadne dopichané ruky.... ☹

tinasc
30. jún 2011

ďakujem vám kočky, nebudem sa báť, len do ďalšieho štvrtka je to zase tak ďaleko 😀

pici
30. jún 2011

@nr_martinka
@tinasc
@nalada
@misi76
ahojte drahusky moje. u nas sodoma gomora. dazd. internet nesiel... cele zle. no ja stale verim... ze fazulky tam su... ved uvidime... v mojich rukach to uz aj tak nie je... takze

tinasc
30. jún 2011

@pici všetko bude ok, neboj... u nás tiež hrozný dážď, my sme zmokli ešte v Blave, celú cestu domov pršalo a prší doteraz... fuj takéto počasie a to som si doobeda odfukovala ako je hrozné teplo... tak mi pieklo na hlavu 😉

pici
30. jún 2011

@tinasc no uvidime. ved do pondelka uz nie je tak daleko... tak uvidime... ale tak ide sa dalej...

tinasc
30. jún 2011

@pici už ani iné nezostáva len dúfať...

pici
30. jún 2011

@tinasc no veru ani nie, ale ved dobre to bude...

elise
30. jún 2011

babulky ja dnes poriadne náročný deň, ale zajtra idem na krv a na kontrolné vyšetrenia, tak dufam,že už bude bábenko vidieť.

pici
30. jún 2011

@elise aj my dufame a drzime ti moc palce

miskab
30. jún 2011

@elise drziiiiim ti straaaasne moooc palceky .... 😉

miskab
30. jún 2011

@elise drziiiiim ti straaaasne moooc palceky ....
@nr_martinka ako sa mas? ako si na tom s injekciami dobre to znasas? uz vies kedy asi bude punkcia?

elise
30. jún 2011

@miskab dakujem🙂 dám zajtra vedieť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre