• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. júla 2017 
baby tatarak nespominajte. slintam
18. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veď bodaj by nebola na jar dobrá úroda :grinning:
18. apr 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha a ja vas teraz nahnevam :grinning: :grinning:

moj najdrahsi bol v lekarni v poluse a doniesol mi na veceru 10 tych velkych okruchlych a dobruckych palaciniek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och :angry: keby si nebyvala tak daleko tak pridem okostovat :sweat_smile: Ale zasluzis si.
18. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katherinesand - diky za radu :slight_smile: :wink: :slight_smile: a zelam vam baby uspesne snazilkovanie :wink:
18. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len ich všetky nespapkaj, aby sa Ti aj emryjká do bruška zmestili :grinning: , i keď to bude až o týždeň :grinning:
18. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj ja by som vkuse len zrala a zrala :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: a pila a pila

mayka popravde, ja robim lepsie palacinky, ti prinesiem nabuduce :grinning: :grinning:
katka ved to je este taaaaaaaak daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže nabudúce ideme k Tebe na palacinky :grinning: ? Aj ja robím dobručké :grinning: !
18. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, hlavne vela pi. jes budes potom. a bez vycitiek. :grinning:
18. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, na Vive ide Oldies diskotéka :sunglasses: :sunglasses:
18. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem krasky z marsu :grinning: :grinning:

prajem krasne krasne snicky :grinning: hlavne o palacinkach :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak pa, Och! Aj Tebe krásne sníčky :wink: !
18. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tehulky su uz v posteliach a ja potrebujem radu :cry: Baby bola som si dat pichnut Fostimon a sestricke som povedala ze 1ampulka roztoku+3 ampulky prasku.Ale ona nepouzila moj roztok ale ich,tak jej hovorim ci to nieje vela tak mi povedala ze to neda vsetko :confused: Ale ked som potom zazrela na tu striekacku tak sa mi zda,ze tam bolo viac ako 1ml.Teraz mi to vrta v hlave :frowning2: ,co ak dala vela toho roztoku :cry: ake to moze mat nasledky.Trapi ma aby mi nestopli stimulaciu kvoli takej konine :frowning2: A zajtra ma zase sluzbu ta ista co dnesv :unamused:
18. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj sa,roztok je len rozpúšťadlo,nevadí ak ho bolo viacej.Hlavne,aby ti tam namiešala všetok prášok,tam je účinná látka.
18. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Corinne, roztoku mohla dat akekolvej mnozstvo, neboj sa :slight_smile:
19. apr 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipinky,
ja sa ospravedlnujem ze som sa vobec neozvala,ale minuly tyzden bol des!Vecer mi byvalo tak zle ze som sa ledva dovliekla domov z prace,vacsinou som hned zalahla do postele a drahy ma musel po prichode z prace obskakovat.Cez den je to celkom fajn aj ked dnes neviem ale je mi od rana cudne tazko od zaludka a ako pred mrchou,boze nech uz tieto stavy prejdu,lebo to uz nema konca kraja.
A ako ste sa mali na stretku?Ja som na vas myslela,len som zial nebola v stave dostavit sa.
19. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andriss a Pahu dakujem ste ma ukludnili,ze to nevadi.Och takze tvoje cary-mary funguju uz som dostala MS dnes rano :grinning: Baby a zase hlupy dotaz preco vy mate take nekonecne mnozstvo injekcii,ked som kukla do albumov tak poniektore maju aj po 5-6 krabic napr Fostimonu alebo nieco ineho a mne dali 1krabicu Fostimonu a 1krabicu Merionalu to je na 5dni :confused:
19. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5dni fostimon a od dalsieho dna merional,vsak to nestihne zaucinkovat :cry: v stredu idem na krv tak mi mozmo este pridaju :unamused: Peknu nedelu :slight_smile:
19. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,bola som dlhšie mimo Blavy tak ani neviem čo sa tu deje ani stretko som nestihla :frowning2: ,je mi ľúto.
19. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko pipinky, zasa prva. :wink: Aspon vasp osuniem na prvu stranu.
20. apr 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som sa uz pomaly zmierila s tym, ze mi to s tym tehotenstvom nevyslo :cry:
Vysledky z krvi budem mat dnes poobede, na ultrazvuk mam ist vo stvrtok rano, ale....aj tak....zacinam asi krvacat....takze je to jasne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Corinne, ty máš zrejme kratší protokol, neboj sa, ak by ti nestačilo, predpíšu ti viac :wink: Mne doma ešte ostalo niekoľko krabíc fostimonu a aj decapeptylu.. Niekedy to preháňajú :wink:

Vika, cmuk :grinning:
Mayka, čo ti drobček nedá spávať? :dizzy_face:

Lewica, vážne už špiníš?
20. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, už včera som spozorovala prvé náznaky.....a dnes to bude asi pokračovať...
....Vôbec sa mi nechce ísť do nemocnice na kyret....keby sa to dalo bez toho... :unamused:
20. apr 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm, ak by to nebolo tehu, bolo by úplne naj keby si sa vyčistila sama... A o koľkej máš tie výsledky z krvi?
20. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :grinning:

lewica je mi to naozaj velmi luto :cry: :cry: ja len dufam ze nebudes musiet ist na ten kyret :cry: :cry:

neboj raz to bude v poriadku :pensive:
20. apr 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od 13-tej začína ordinovať moja gynekologička...Myslela som, že tam len zavolám, ale teraz rozmýšľam, či by som tam nemala ísť osobne.....
....Vlastne ani neviem, ako sa to berie, že či som vlastne tehu alebo nie ....mám 11 pozitívnych tehotenských testov /odložím si na pamiatku :unamused: ...../
20. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och, Ty si myslis, ze je aj taka moznost, ze by som nemusela na kyret?
20. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahulienka.. ahoooj
20. apr 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lewica ja neviem nie som lekar ani nemam skusenosti :pensive: len si myslim ze ak by si dostala ms a vycistila sa sama, kyret by nebol potrebny :sweat_smile:

inak :wink: som hrdou maminou 9 embrii :wink: :wink: :wink: tri z toho su v kupeloch tekuty dusik a sest sa pripravuje navstivit raz maminkyne brusko :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och, blahozelam :slight_smile: To je super, tak Ti drzim palce, aby to vyslo!!!
20. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok