Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
18. apr 2009

baby tatarak nespominajte. slintam

katarinka77
autor
18. apr 2009

no veď bodaj by nebola na jar dobrá úroda 😀

och
18. apr 2009

ha a ja vas teraz nahnevam 😀 😀

moj najdrahsi bol v lekarni v poluse a doniesol mi na veceru 10 tych velkych okruchlych a dobruckych palaciniek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
18. apr 2009

och 😠 keby si nebyvala tak daleko tak pridem okostovat 😅 Ale zasluzis si.

tija28
18. apr 2009

katherinesand - diky za radu 🙂 😉 🙂 a zelam vam baby uspesne snazilkovanie 😉

katarinka77
autor
18. apr 2009

len ich všetky nespapkaj, aby sa Ti aj emryjká do bruška zmestili 😀 , i keď to bude až o týždeň 😀

och
18. apr 2009

fuj ja by som vkuse len zrala a zrala 😲 😀 😀 😀 a pila a pila

mayka popravde, ja robim lepsie palacinky, ti prinesiem nabuduce 😀 😀
katka ved to je este taaaaaaaak daleko 😝

katarinka77
autor
18. apr 2009

takže nabudúce ideme k Tebe na palacinky 😀 ? Aj ja robím dobručké 😀 !

mayka
18. apr 2009

och, hlavne vela pi. jes budes potom. a bez vycitiek. 😀

katarinka77
autor
18. apr 2009

Baby, na Vive ide Oldies diskotéka 😎 😎

och
18. apr 2009

idem krasky z marsu 😀 😀

prajem krasne krasne snicky 😀 hlavne o palacinkach 😀 😀 😀

katarinka77
autor
18. apr 2009

Tak pa, Och! Aj Tebe krásne sníčky 😉 !

corinne
18. apr 2009

Tehulky su uz v posteliach a ja potrebujem radu 😢 Baby bola som si dat pichnut Fostimon a sestricke som povedala ze 1ampulka roztoku+3 ampulky prasku.Ale ona nepouzila moj roztok ale ich,tak jej hovorim ci to nieje vela tak mi povedala ze to neda vsetko 😕 Ale ked som potom zazrela na tu striekacku tak sa mi zda,ze tam bolo viac ako 1ml.Teraz mi to vrta v hlave ☹ ,co ak dala vela toho roztoku 😢 ake to moze mat nasledky.Trapi ma aby mi nestopli stimulaciu kvoli takej konine ☹ A zajtra ma zase sluzbu ta ista co dnesv 😒

andriss23
18. apr 2009

Neboj sa,roztok je len rozpúšťadlo,nevadí ak ho bolo viacej.Hlavne,aby ti tam namiešala všetok prášok,tam je účinná látka.

pahu
18. apr 2009

Corinne, roztoku mohla dat akekolvej mnozstvo, neboj sa 🙂

chruminka
19. apr 2009

ahojte pipinky,
ja sa ospravedlnujem ze som sa vobec neozvala,ale minuly tyzden bol des!Vecer mi byvalo tak zle ze som sa ledva dovliekla domov z prace,vacsinou som hned zalahla do postele a drahy ma musel po prichode z prace obskakovat.Cez den je to celkom fajn aj ked dnes neviem ale je mi od rana cudne tazko od zaludka a ako pred mrchou,boze nech uz tieto stavy prejdu,lebo to uz nema konca kraja.
A ako ste sa mali na stretku?Ja som na vas myslela,len som zial nebola v stave dostavit sa.

corinne
19. apr 2009

Andriss a Pahu dakujem ste ma ukludnili,ze to nevadi.Och takze tvoje cary-mary funguju uz som dostala MS dnes rano 😀 Baby a zase hlupy dotaz preco vy mate take nekonecne mnozstvo injekcii,ked som kukla do albumov tak poniektore maju aj po 5-6 krabic napr Fostimonu alebo nieco ineho a mne dali 1krabicu Fostimonu a 1krabicu Merionalu to je na 5dni 😕

corinne
19. apr 2009

5dni fostimon a od dalsieho dna merional,vsak to nestihne zaucinkovat 😢 v stredu idem na krv tak mi mozmo este pridaju 😒 Peknu nedelu 🙂

vika34
19. apr 2009

ahojte,bola som dlhšie mimo Blavy tak ani neviem čo sa tu deje ani stretko som nestihla ☹ ,je mi ľúto.

mayka
20. apr 2009

Dobre ranko pipinky, zasa prva. 😉 Aspon vasp osuniem na prvu stranu.

lewica
20. apr 2009

Ahojte, tak ja som sa uz pomaly zmierila s tym, ze mi to s tym tehotenstvom nevyslo 😢
Vysledky z krvi budem mat dnes poobede, na ultrazvuk mam ist vo stvrtok rano, ale....aj tak....zacinam asi krvacat....takze je to jasne ☹ ☹ ☹

pahu
20. apr 2009

Corinne, ty máš zrejme kratší protokol, neboj sa, ak by ti nestačilo, predpíšu ti viac 😉 Mne doma ešte ostalo niekoľko krabíc fostimonu a aj decapeptylu.. Niekedy to preháňajú 😉

Vika, cmuk 😀
Mayka, čo ti drobček nedá spávať? 😵

Lewica, vážne už špiníš?

lewica
20. apr 2009

Pahu, už včera som spozorovala prvé náznaky.....a dnes to bude asi pokračovať...
....Vôbec sa mi nechce ísť do nemocnice na kyret....keby sa to dalo bez toho... 😒

pahu
20. apr 2009

Hmm, ak by to nebolo tehu, bolo by úplne naj keby si sa vyčistila sama... A o koľkej máš tie výsledky z krvi?

och
20. apr 2009

dobre ranko kocky 😀

lewica je mi to naozaj velmi luto 😢 😢 ja len dufam ze nebudes musiet ist na ten kyret 😢 😢

neboj raz to bude v poriadku 😔

lewica
20. apr 2009

Od 13-tej začína ordinovať moja gynekologička...Myslela som, že tam len zavolám, ale teraz rozmýšľam, či by som tam nemala ísť osobne.....
....Vlastne ani neviem, ako sa to berie, že či som vlastne tehu alebo nie ....mám 11 pozitívnych tehotenských testov /odložím si na pamiatku 😒 ...../

lewica
20. apr 2009

Och, Ty si myslis, ze je aj taka moznost, ze by som nemusela na kyret?

babulka123
20. apr 2009

pahulienka.. ahoooj

och
20. apr 2009

lewica ja neviem nie som lekar ani nemam skusenosti 😔 len si myslim ze ak by si dostala ms a vycistila sa sama, kyret by nebol potrebny 😅

inak 😉 som hrdou maminou 9 embrii 😉 😉 😉 tri z toho su v kupeloch tekuty dusik a sest sa pripravuje navstivit raz maminkyne brusko 😀 😀

lewica
20. apr 2009

Och, blahozelam 🙂 To je super, tak Ti drzim palce, aby to vyslo!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre