• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

21. júla 2017 
@pici ved uvidime.ja v kutik duse verim ze sa to hadam zlepsi.ked nie aspon uz nech viem co a ako.
23. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka myslím, že tá neistota a čakanie, je na tom najhoršie.... Martinka, ak by to predsa bolo mimomaternicové, musela by si mať laparku?
23. júl 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada to mas teda pravdu.asi to zavisi od toho ze kde to je a asi ako je to velke .neviem presne. ale minule som mala v lavom vajcovode a to mi robili laparku.:frowning2:((
23. júl 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka jeeeemine, dievča, Ty si si teda vytrpela... Martinka, prajem Ti, nech to dopadne najlepšie ako môže. Nech už konečne skončí toto Tvoje trápenie.
23. júl 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada dakujem si zlatucka.:slight_smile:
23. júl 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka zlatko a kedy budes vediet vysledok?
23. júl 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, naše bábätko sa prestalo vyvíjať v 8tt, mala som byť v 11tt, od 8tt bábu nebilo srdiečko... už som po kyretáži, včera ma pustili z nemocnice... ďakujem vám, že ste mi držali palce...
24. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. júl 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 a ty sa ako máš?
24. júl 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc bože to je hrozné,zlatko opatruj sa.
25. júl 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc je mi to velmi luto :cry: :cry:
25. júl 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no bruško mi rastie ako z vody, trošku už ťaží, často musím oddychovať.
Ty len tiež skús čo najviac oddychovať, prebolí a šup na jeseň na KET. Máš ešte mrazáčikov vlastne?

Jáj kočky ako tak čítam, asi všetkým čo prechádzate som prešla aj ja a veľmi dobre viem, aké je to trápenie. Ale pochopila som, že mi trápiť sa nepomôže. Ako som raz napísala, stále treba držať hlavu hore. Ani ja ešte nemám vyhraté a mám čím ďalej väčší strach.
25. júl 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to mi je strašne moc ľúto:frowning2: :frowning2:neboj jeseň bude naša a budeme na vianoce tehulky:slight_smile:
25. júl 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc je mi to veľmi ľúto. Dúfam, že si v poriadku. Psychike to ešte chvíľu potrvá...ale aj to prejde. Drž sa, musí to byť veľmi ťažké.
@elise jeeej, foto :slight_smile:
25. júl 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 mrazáčikov nemáme, o to je to trošku ťažšie.... takže na jeseň, ale nie som si istá druhé ivf...
25. júl 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ďakujem... no určite budeme... už je lepšie, len tie hrozné kŕče mi to pripomínajú... a ako dlho si krvácala po kyrete? a nevieš kedy teraz môžem čakať normálnu mrchu?
25. júl 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada áno je to ťažké, už som sa vyplakala, už sa to celkom dá :slight_smile:
25. júl 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc pôjdeme spolu na ďalšiu stimuláciu :wink:
25. júl 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada hej pôjdeme :slight_smile: a dúfam, že tentorazy budú vajká aj do zásoby :grinning:
25. júl 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc po nevydarenom IVF sa môže ísť za 4-6 mesiacov. Ja som si dala konzultáciu na august, kým sa vypíše a schváli žiadosť, určite to niečo zas potrvá. No a chcela by som tak v decembri, januári, už ako to vyjde aj s mrchou. Vtedy by ma aj z práce uvoľnili... No dúfam, že to doktor celé nestopne a nepovie, že je to u mňa zbytočné. No uvidím. Ty s vajkami nemáš problém, neboj budú aj do zásoby, ale asi ani nebude treba, lebo určite sa Ti to už podarí. :wink: A tehotná dokážeš byť!!! Oddýchni si a šup dotoho :slight_smile: !
25. júl 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahoj tak dnes som bola u svojho lekara na kontrole a robil mi ultrazvuk a ze tam nic nevidi a tak teraz budem cakat do zajtra na krv a potom sa uvidi.
@tinasc to je mi luto:frowning2:
25. júl 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka mojenko... :confounded:
25. júl 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka budem na Teba zajtra myslieť!
25. júl 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc krvácala som 13 dní a mrcha by mala prísť do 6-8 týždňov. ja mám prísť v septembri na konzultáciu do centra a nasadia náhradný protokol na KET . bude to dobre uvidíš:slight_smile:
25. júl 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka však tam ani ešte nemôže nič vidieť, tak ešte nezúfaj.

@tinasc ,@elise ja som po kyrete ani nekrvácala veľa a dlho, je to individuálne, no mne ho robili hneď v 8tt
25. júl 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc je mi to velmi luto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. júl 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko137 ahoj, tak ako to vyzera? mas uz termin na OPU? ja mam zajtra kontrolu tak uvidim..ale ja si myslim ze skor ako cez vikend ja nepojdem...myslim si to podla toho kedy som sla prvy krat..... :wink:
25. júl 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu ahoj, OPU mám vo štvrtok. Oproti minulému IVF-ku sa mi to posunulo o jeden deň, minule som mala na 14DC a teraz 15DC. Joooj, už sa teším, ... stráášne rýchlo mi to ubehlo
25. júl 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahojček, aj mňa to veľmi mrzí, viem čo prežívaš... Ja som mala minulý rok to isté, ani som nechcela tomu uveriť že to srdiečko tam nie je :frowning2:. Dúfam že sa čo najrýchlejšie zotavíš a budeš tehuľka :slight_smile:
25. júl 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise
@misi76 a kedy ste išli po kyrete na kontrolu? lebo mne povedal, že mám prísť zajtra, tak dúfam, že som zle nepočula :slight_smile:
25. júl 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok