Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

demeeri
1. aug 2011

@bibi11 Ja som bola vtedy tiež z toho zhrozená.Brala som tie isté lieky,čo aj ty.No nepotrebovala som všetky.Čo ti ostane,to môžeš vrátiť hlavnej sestre v GynFiv. Držím ti palce!!!!!

slniecko137
1. aug 2011

@tinasc aj ja dúfam, že sa dobre zahryznú 🙂 a nepustia. ...len teraz ešte vydržať to čakanie 🙂 už dnes by som chcela vedieť výsledok a to som len deň po ET.

slniecko137
1. aug 2011

@demeeri Ďakujem 🙂 ...ty to už máš tuším za pár...

nr_martinka
1. aug 2011

@slniecko137 len pekne cakaj a netestuj sa😀 😀 😀 urcite sa ti to podarilo 😀 😀

bibi11
1. aug 2011

@misi76 Ďakujem za vysvetlenie, mala som v tom hokej🙂

bibi11
1. aug 2011

@demeeri No tak super, že sa ti to dalo vrátiť🙂 Ked sa smiem opýtať tiež si mala dlhý protokol? vlastne aký je rozdiel medzi krátkym a dlhým protokolom?? 😨 😨 😨

bibi11
1. aug 2011

Baby viete mi povedať či ste popri stimulácii brali aj nejaké vitamíny....kyselinu listovú, baby plan...alebo niečo podobné..

demeeri
1. aug 2011

@bibi11 Áno,mala som tiež. Neviem,aký je rozdiel medzi dlhým a krátkym protokolom.Ja som žiadne vitamíny pritom nebrala. Musíš si veriť,vidíš aj mne sa to podarilo,podarí sa to aj tebe. 🙂

wewulka
1. aug 2011

@slniecko137 nech sa len v brušku udržia 🙂 držím palce 😉

bibi11
1. aug 2011

@demeeri Neberiem ani ja žiadne vitamíny...tá "mánia" ma už prešla🙂 Ako si napísala, musím si veriť. No snažím sa🙂 Ked sa môžem ešte opýtať, podarilo sa vám IVF na 1x? 🙂

misi76
1. aug 2011

@bibi11 dlhý protokol - začínaš nejaký 21. alebo 22. deň cyklu, po menzesy začínaš pichať hormóny a následne je odber vajíčok
krátky protokol - začínaš cez menzes asi 2. deň cyklu a v ten istý cyklus je aj odber vajíčok

bibi11
1. aug 2011

@demeeri A ešte by som chcela vedieť, či si pamätáš či si mala nejaké príznaky z toho diphereline. Ja ho mám dnes 4 deň a asi id včera mám v bruchu taký pocit, ako keby som každú chvílu mala dostať menzes...Mám ho síce dostať, ale až cez víkend. Ďakujem za odpovede, snád som neni moc otravná🙂

bibi11
1. aug 2011

@misi76 A podľa čoho doktor určuje či bude dlhý alebo krátky protokol? 😅 😅

misi76
1. aug 2011

@bibi11 podľa diagnózy

demeeri
2. aug 2011

@bibi11 Ja som žiadne príznaky,ťažkosti nemala.Cez celý čas,čo som brala hormonálnu prípravu som nemala žiadne zvláštne pocity. Ale to,že niečo cítiš, je normálne.Aspoň vieš,že niečo sa deje.Ja som vôbec tomu neverila,som si myslela,že vôbec nereagujem.Potom,keď mi povedali,že mám 15 vajíčok,nechcela som veriť. 🙂

slniecko137
2. aug 2011

@nr_martinka ...jasné že teraz ešte nebudem testovať 🙂. Možno tak deň dva pred tým ako pôjdem na krv 🙂 lebo najhoršie je potom pre mňa to čakanie do 14.00 kým tam zavolám a dovolam sa tak na 10x čo je stále obsadené

slniecko137
2. aug 2011

@wewulka ďakujem

miskab
2. aug 2011

Ahojte babulky tak zajtra idesm uz k svojmu gynekologovi ...... drzim Vam vsetkym moooooc palceky nech ste coskoro tehulky a drzte sa ....... ja dufam ze bude uz vsetko o.k 🙂

danka483
2. aug 2011

@miskab ahojky a ako sa cítiš ja idem na sono vo štvrtok som dosť nedočkavá dúfam že bude tiež všetko ok. teraz by som mala byť 10tt.

pufa
2. aug 2011

@bibi11 ahoj 🙂 v prvom rade ti chcem povedať, že ti veľmi držím palce! Ja tiež chodím do GynFivu. Mám za sebou prvý cyklus IVF, brala som tie isté lieky ako ty. Nemala som problém s injekciami, znášala som ich OK, hyperstimulačný syndróm ma obišiel. Narkóza je úplne vpohode, personál je tam milý a trvá to naozaj len krátko, potom si pospinkáš a ideš domov 🙂 vklad bol tiež bezbolestný. IVF sa podarilo, teraz som 7tt+3, vo štvrtok idem na ultrazvuk, dúfam, že bude všetko v poriadku. Mala som 6 oplodnených vajíčok, z toho mi dve vkladali bez PK, tak uvidím či sa uchytilo jedno alebo dve. Bola by som šťastná, keby obe 🙂 Pre mňa nebolo IVF nijako zvlášť stresujúce, stres nastáva až potom tým večným čakaním, najprv na krv, potom na ultrazvuk a potom na koniec prvého trimestra, atď. 😀

fibi21
3. aug 2011

@miskab Misik super drzim palce do konca ....a zo srdiecka silno presilno ti gratulujem .... 😉

miskab
3. aug 2011

@danka483 aj ja by som okolo tak mala bit dnes mi nerobil ultrazvuk az v utorok ,,,tak zatial ani knizku nemam este .....jeeeej tak sme asi tak narovnako 🙂
@fibi21 dakujeeeem moja zlata aj ja tebe drzim palceky

babulka555
4. aug 2011

caute pipinky 🙂

treba pred OPU absolvovat aj navstevu u internistu? uz si to nepamatam z predchadzajuceho cyklu IVF 😠
pred laparkou som bola, ale pred OPU neviem....skleroza 😎

dik za infosky

tinasc
4. aug 2011

@babulka555 určite áno, predoperačné treba mať, kvôli narkóze 😉

michaela.g
4. aug 2011

@bibi11 brala som baby plan

slniecko137
4. aug 2011

@alabu tak ako, už si bola na OPU?

pici
4. aug 2011

ahojte pipinky... nemam cas teraz moc sem chodit :D stale niekde beham... co je nove?

alabu
4. aug 2011

@slniecko137 Ahoj, OPU ma caka zajtra...ty uz pomaly pojdes na tehu test co? 😉 skusas doma nejaky? ja po skusenosti sz prveho IVF urcite ano...nech som pripravena na spravu cez telefon 😉

danka483
4. aug 2011

@miskab ahoj po dnešnom sone sme 11tt malé je dokonalé ja som sa tam hneď rozrevala ešte sa tam pomrvilo no úžasné to bolo taká som nadšená 🙂

miskab
4. aug 2011

@danka483 jeeeejha moja no supeeeer ja idem na sono v utorok sa tesiiim s tebou zlatko 😀 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre