Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
8. aug 2011

@alabu ty si tu pekne dlho nebola

tinasc
8. aug 2011

@pici však dnes sme vypísali žiadosť, dúfam, že to nebudú naťahovať... jasne, výsledky, povinná tretia mrcha prejde a ideme do toho... dúfam, že si mrcha nebude dávať načas 🙂

tinasc
8. aug 2011

@slniecko137 mne vkladali dve 5 bunkové... a jedno sa uchytilo... a to som im vôbec neverila... len blbo dopadlo...

annamary27
8. aug 2011

@pici herečka má novú fotku,.3negativne testy a stále ms nedošla 😀 😀 😀

annamary27
8. aug 2011

@tinasc držím palce do dalšieho pokusu 😉

tinasc
8. aug 2011

@annamary27 ďakujem 🙂 pevne verím, že to dopadne lepšie 🙂

pici
8. aug 2011

@annamary27 a to akoze preco??????nasrata som

slniecko137
8. aug 2011

@tinasc pred chvíľou som našla aj nejaký článok o nepravidelnom delení, 🙂 samozrejme tam nebolo písané nič dobré, tak som to ukázala hneď aj mm... jasné že mi vynadal že zasa čítam blbosti a hned mi to vypol 🙂 . Tak dúfam že aj 9bunkové je OK

slniecko137
8. aug 2011

je tu niekto komu vkladali embryo, ktoré malo nepárny počet buniek a všetko to dobre dopadlo? ...už mi z toho asi hrabe 🙂 🙂 😀

annamary27
8. aug 2011

@pici ved aj ja,ale čítala som aj také extrémy,že mali kočky do tretieho mesiace tehu negat.testy tak sa ukludnu 😉 jem

wewulka
8. aug 2011

@annamary27 pekne foto 🙂

wewulka
8. aug 2011

@pici ja sa ani nesledujem, len sa mi odrazu dost nafuklo brucho tak som sa chcela len uistit ci je to ok

wewulka
8. aug 2011

@tinasc krvicka bude ok, aj ja som bola na tych testoch, vsetko dobre dopadne a uz teraz ti prajem vela stastia do druheho kola 🙂

tinasc
8. aug 2011

@slniecko137 že by to tak zle dopadlo preto, lebo sa nepravidelne delilo???? no všetko je možné...

tinasc
8. aug 2011

@wewulka aj ja dúfam a ďakujem 🙂

slniecko137
8. aug 2011

@tinasc neviem, asi sa v tom prestanem vrtať... minulý rok mi vkladali dve 100bunkové a tiež sa to nepodarilo..... Tak ostanem pri tom ... ak to má byť tak to bude

evavox001
8. aug 2011

@slniecko137 To mi je luto. Ja sa liecim takmer 4 roky. Som uplne OK, len sliznicu mam po kyretazi taku nizku, ze som takmer 2 roky nemala menzes. Nastastie tam mam aj zopar miest, kde je vyssia a reaguje na estrofem. Tak uvidim, ako to pojde

tinasc
8. aug 2011

@slniecko137 jasné.... netreba na to myslieť... určite sa to podarí 🙂

evavox001
8. aug 2011

@annamary27 Kam chodite k lieticelovi? Ja na to moc nie som, ale mam kamosku, ktora tiez chodi a zatial jej vzdy povedal to, co bola pravda a co sa aj stalo. Tiez som o tom rozmyslala. Clovek chce vyskusat vsetko, nikdy nevies, ci to pomoze.

evavox001
8. aug 2011

@pici Teraz cakame na schvalenie od poistovne. Mam estrofen, aby vydeli, ci sliznica porastie. Nastastie rastie. PO kontrole mi pridali utrogestan. Vyrozumenie od poistovne by malo byt najneskor v polovici septembra, potom sa uvidi, co sa bude diat

wewulka
8. aug 2011

@slniecko137 mne tiez vkladali dve 100bunkove a nepodarilo sa, 1.test pozit a 2.test uz kleslo hcg a teraz beriem estrofem a verim,ze KET uz vyjde. Asi to netreba riesit kolko buniek ma, ak bude silne vydrzi to az dokonca.

pici
8. aug 2011

@annamary27 no tak to sa hadam ani neda, ci?

pici
8. aug 2011

@wewulka je to ok neboj...

pici
8. aug 2011

@evavox001 no tak to si na dobrej ceste draha...

evavox001
8. aug 2011

@pici To dufam, lebo na prvom stretnuti nam povedal, ze to bdue velmi tazke a moc nadeji nam nedaval. Teraz na kontorle uz bol Harbulak ovela pozitivnejsi. Tak dufam a verim, ze to vyjde. Prajem to nam vsetkym, lebo kazda si to zasluzime

pici
8. aug 2011

@evavox001 a kde je u vas problem?

evavox001
8. aug 2011

Mam Ashermanov syndrom. No mam ho skor napisany preto, ze uz nevedeli co so mnou. On totiz tento syndrom spociva v tom, ze po kyretazi vzniknu zrasty, sliznica nerastie a nemenstruuje sa. Ja som zrasty nemala a ani nemam. Dva roky ma tahali po roznych vysetreniach a nic. Nakoniec mi dali vnutromaternicove teliesko - to som chcela otehotneiet a oni mi dali teliesko! NAstastie to zabralo a ja mam konecne menzes, no je velmi slaby, cyklus 30-32 dni a nizka sliznica. Muz ma v spermiograme oligoastenozoospermie, no robili mu ho velmi nestandartne - den po sexe, takze vysledky su velmi skreslene. A vy aky mate problem?

evavox001
8. aug 2011

@pici Mam Ashermanov syndrom. No mam ho skor napisany preto, ze uz nevedeli co so mnou. On totiz tento syndrom spociva v tom, ze po kyretazi vzniknu zrasty, sliznica nerastie a nemenstruuje sa. Ja som zrasty nemala a ani nemam. Dva roky ma tahali po roznych vysetreniach a nic. Nakoniec mi dali vnutromaternicove teliesko - to som chcela otehotneiet a oni mi dali teliesko! NAstastie to zabralo a ja mam konecne menzes, no je velmi slaby, cyklus 30-32 dni a nizka sliznica. Muz ma v spermiograme oligoastenozoospermie, no robili mu ho velmi nestandartne - den po sexe, takze vysledky su velmi skreslene. A vy aky mate problem?

zukrik
8. aug 2011

Ahojte pipinky
Chcela by som vás povzbudit,aby ste verili tomu,že všetko dobre dopadne,len tomu prosím Vás VERTE!!! 😉
Ked si Vás tu tak čítam,až mi behajú zimomriavky po tele,že aj ja som toto prežívala 😔 držím palčeky a nevzdávajte sa.Posielam vám smajlíkov pre šťastie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ešte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

evavox001
8. aug 2011

@zukrik Krasne dvojicky. Hned by som ich brala. Ako dlho trvalo, nez sa zadarilo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre