• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. januára 2017 
Kathy ahojček!

Lewica, prečo je to zle, že máš taká HCG?
20. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lewica, to je kvôli tomu, že nebolo nič vydieť na UTZ a máš ho dosť vysoké, ako keby si bola tehu. Už sa mi to rozležalo.
Je mi to ľúto. Držkaj sa!
20. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lewica drz sa moja :frowning2: :sweat_smile: a potom zase vyjde slniecko :sweat_smile:
20. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak sa som musela dnes volat do CAR,od vcera od 23h ma strasne boli cele brucho aj spodok :frowning2: sadnut je pre mna utrpenie,ale mi povadala sestricka ze to je normalne a ze bolesti budem este mat aj nadalej, a vraj moje vajecniky zaucinkovali dost rychlo :slight_smile: Tak sa snazim vela pit a najradsej by som si lahla a spala :slight_smile: ale mi povedala aby som sa hybala a pokusila sa fungovat normalne.
20. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corine pockaj to este nic nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale da sa to prezit uplne v pohode, a ako vravi sestricka skus normal fungovat ako keby sa nic nedialo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nafuknuta ako zduta krava, nezapnem ziadne gate a vkuse by som len jedla ako blazon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lewica :frowning2:

och, len papkaj, papkaj, nech maju chrusitiky z coho zit, ked si pridu ku tebe na 9 mesacnu dovolenu :grinning:
20. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky :slight_smile:
Kati už sú fotky zo stretka?
20. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasa :angry: teda nerobime cest nasim slepiciam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte!
No to som sa aj ja chcela práve opýtať, či už máme fotky :wink: . Idem kuknúť na mail.
20. apr 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka :wink: ahoj :wink:
20. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Och :slight_smile: ! Tak, čo musíš kupovať nové rifle :grinning: ? Ja som tiež mala dnes v pláne kúpiť si nejaké tie rifle, no miesto toho som di kúpila iné nohavice, bundičku, klobúčik a dvoje letné šaty :grinning: . Ani to nestálo veľa, tak sa vytešujem.
20. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tesim sa s tebou :grinning: :grinning: mne dnes doslo ze vlastne mozem pit tak som si zbehla kupit vinko a mali moje oblubene som kupila vsetky co mali :grinning: :grinning: :grinning: tak cakam na starkeho nech mi s tymi siedmymi flasami aspon trosku pomoze :grinning: :grinning: sa nemozem stat pod obraz bozi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len mi zacina hrabkat z toho ET vo stvrtok ked citam ze kolkym to nevyslo ani na druhy krat :angry: :angry:
20. apr 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak cuckaj, cuckaj :grinning: , keď nebudú stačiť, prinesiem Ti aj z našich :grinning:
...a žiadne pochmúrne myšlienky, jasné, že vyjde :wink: !
20. apr 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na veceru si idem urobit dobru domacu pizzu :wink: flaska cerveneho a utros :grinning: :grinning: :grinning: no aky romanticky vecer sa predo mnou risuje :grinning: :grinning:

aj ja by som si mala ist kupit novu garderobu, ale zase na druhej strane mam vsetko a modne vystrelky ma niako nechytaju za srdce, ved aj tak cele leto stravim pri vode v plavkach :grinning: :grinning: :grinning: juj ako sa tesim, uz som sa stihla aj teraz v nedelu spalit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ty, ako ste stravil vikend?
20. apr 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no krása :grinning: , fakt romantika :grinning: ... Takže si urobíš vysokoškolské praázdniny :grinning: ? To Ti závidím :wink: . Ale ja sa budem tešiť na našu dovolenku v Chorvátsku :slight_smile: !
Ja som cez víkend ležala, vôbec mi nebolo dobre, všetky víkendové plány padli :frowning2: , dnes som sa dala vypísať, aj keď mi je už lepšie :slight_smile: . Trošku oddychu nezaškodí :grinning: .
20. apr 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak len pekne oddychuj :grinning: :grinning: :grinning: nikdy nevies kedy motyka vystreli a budes mat na krku mrne :grinning: :grinning: :grinning:

vyboirna pizza je uz v trube, ham same dobroty :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati tak si aspoň oddýchneš, do kedy si vypísaná?

Dnes bol môj manžel u urológa, objednala som ho na spermiogram, lebo budúci týždeň ideme na genetiku a pani dr. chcela aj spermiogram.
Doteraz sme mali spermiogram robený len v GF a výsledky ostali tam, nechcelo sa mi tam pre ne ísť ...
A keď dnes manžel prišiel s výsledkom, tak som ostala v dobrom šoku.
V GF nám 3 krát robili SPG, počet spermií mal vždy okolo 8 mil., patológia 85%, pohyb do strán, záver:oligoastenozoospermia, žiadna šanca na prirodzené oplodnenie...
No a dnešný výsledok: počet 30 mil., žiadny pohyb do strán, záver: normálny SPG
Čo si mám o tomto myslieť?
Prečo mal GF také otrasné výsledky a zrazu má výsledky úplne v poriadku?
20. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz asi nevystrelí :grinning: , ale nevadí, aspoň raz za čas obskakuje manžel mňa :grinning: . My sme práve dojedli torellini - proscuitto, dobré boli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale viem si predstaviť, že aj domáca pizza môže byť dobručká :slight_smile: . Už aj vínko máš otvorené :slight_smile: ?
20. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Sivuška :slight_smile: ! To je ako možné :astonished: ? Práve o tom s manželom diskutujeme, že ako to je možné... Asi by bolo fajn, ísť o pár dní na spg do GF, porovnať to a potom zaujať stanovisko. Podľa mňa to bude nakoniec tak, že aj keď vám nedávali žiadnu šancu na prirodzené oplodnenie, nakoniec otehotnieš spontánne :wink: .
Ja som vypísaná dokedy chcem :slight_smile: , ako sa budem cítiť, do štvrtka alebo až pondelka :wink: . Ale ja hlúpučká sa určite budem tlačiť do roboty čo najskôr. No uvidím :slight_smile: .
20. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivusa ahoj :grinning:

no nemoze to byt tym ze ste zmenili niak stravu? vies teplucko je vela zeleninky ovocia :grinning: :grinning: len mi nedavajte chrobaka do hlavy ze mi ziadne emryjka nedaju vo stvrtok len aby som sa vratila :angry: :angry: ale napad dat si urobit spg tak o tyzden este raz je vcelku velice sumny :grinning: :grinning: :grinning:

katka vinko je uz aj vypite :grinning: :grinning: :grinning: to su iba take pol litrovky, bo ja lubim velmi sladke vinko ako su tie ladove a slamove a toto je vyborny rocnik bobuloveho vyberu :grinning: :grinning: Palava sa vola a stoji len necelych 6 eur :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Ty si teda smädná :grinning: :grinning: ! Nepoznám také vínko. Aj ja mám jedno obľúbené, aj biele, aj červené, ale značky sem asi nemôžem písať.
20. apr 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posledný SPG v GF mu robili pred mesiacom, žeby sa mu zrazu tak SPG zlepšil...
ja mám skôr pocit,či tie výsledky SPG v týchto centrách naschváľ nezhoršujú :unamused:
počula som už viac takýchto prípadov,že v CAR mali zlý SPG a dali si urobiť SPG inde a bol v poriadku
20. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivus :angry: to uz tu fakt nemozeme nikomu verit? :astonished: :astonished: no aspon vies ze co si neurobis sama nebude to poriadne :grinning: :grinning: :grinning: co z toho vyplyva? sup ho na manzela ale hybaj nech ta tu nevidim :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivuska, to hadam ani nie je možne :angry: ja som tiež počula všelijaké teorie, ale nechcela som tomu až tak veriť... a nebral nahodou počas toho mesiaca nejake vitaminy?
20. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska nebral vôbec nič ,ja som z toho tiež v šoku, naozaj neviem,čo si mám o tom myslieť :unamused:
20. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Riška! Ale za mesiac by sa mu takto nezlepšil.. Vždy hovorili, že spermotvorba trvá 3 mesiace a oni sami si myslia, že vitamíny s spg neurobia zas až také divy.
No môj manžel sa tu práve rozhorčuje, že treba to dať na Úrad pre dohľad nad zdr. starostlivosťou a osr..ť celý GF.
20. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati toto presne povedal aj môj manžel
20. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved práve, že take zlepšenie po vitaminoch može nastať najskor po 3 mesiacoch :unamused:
aj mm sa tu rozhorčuje, povedal, že už ho na žiaden spg nedostanem!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak jemu robili spg v GF počas našich 3 inseminacii a vždy mu počet spermii o 10 mil. klesol pri každej jednej iui... tiež také priamo-nepriame tlačenie do IVF
20. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nuž tak... asi by s tým bolo treba niečo robiť, inak budú z nás donekonečna ťahať kvantá peňazí a ako im to dokážeme, či je to naozaj tak???? Ja strašne pochybujem, že tam je všetko s kostolným poriadkom...
20. apr 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok