Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

evavox001
19. aug 2011

@alabu Drz sa, urcite to na buduce vyjde

leon123
19. aug 2011

Ahojte kočky,chcem Vás poprosiť...tie injekcie a aj tbletky čo Vám zostanú po IVF nepredávajte do centier. Na koníku je fórum " Mám/nemám lieky na ivf " tam je vela kočiek, ktoré sú samoplatkyne a radi si od Vás odkúpia lieky (aj necelé balenia,pár kusov...) ,ktoré im chýbajú. Je to aj môj prípad. V mene všetkych kočiek ďakujem pekne.

elise
19. aug 2011

@alabu je mi to ľúto☹ neboj spolu to zvládneme a budeme si čoskoro písať o rastucich bruškách priberaní a pôrodoch

tinasc
20. aug 2011

@bibi11 ak sa smiem spýtať, prečo Ti bolo zle u Drábeka? teraz vás dočítavam, lebo som bola na dovolenke, takže si to písala trošku skôr, ale prečo si bola nespokojná?

tinasc
20. aug 2011

@strelicia mňa takto odrádzala od ivf moja endokrinologička, ona je nejaká rádová sestra vyštudovaná za doktorku 🙂

tinasc
20. aug 2011

@bibi11 no tak práve som vás dočítala už aj viem čo sa ti nepáčilo, ja zatiaľ u nich nemám nejakú vyslovene negatívnu skúsenosť, aj tak sa vždy, keď potrebujem niečo navyše radšej opýtam sestričiek v ordinácii, čo pichajú injekcie, tiež som už prešla všetkými doktormi aj s takými aj inými reakciami som sa stretla, verím, že sú len ľudia, ktorí majú občas aj zlé dni 🙂 tak dúfam, že sa už s ničím zlým nestretneš 🙂

tinasc
20. aug 2011

no dúfam, že stimulku na 2 ivf stihneme ešte tento rok aj odber a vklad... lebo som ešte ani prvú mrchu od kyretu nedostala 😉 tak snáď čoskoro príde 🙂

elienocka
21. aug 2011

poradte mi v pondelok idem na kontrolu vajicok.v stredu mozno iui.isli ste pred tou kontrolou na krv lebo neviem kde mam najprv ist.dakujem

pici
21. aug 2011

@elienocka nepamatam si presne ale to ti povedia na recepcii

elienocka
21. aug 2011

dakujem za radu

tinasc
21. aug 2011

@elienocka ak ideš na iui tak pri kontrole (teda u teba v pondelok) sa vždy berie krv a robí sono a potom si poobede voláš pre výsledok a presne ti povedia, kedy máš prísť na iui 🙂

elienocka
21. aug 2011

dakujem som vam vdacna za odpoved .nechcela by som urobit kix hned na zaciatku.

tinasc
21. aug 2011

@elienocka však ak chodíš do gynfivu tak oni ti všetko povedia neboj 🙂

elienocka
21. aug 2011

ano chodim ale nie dlho. mame podanu aj ziadost na ivf.toto bude s darcovskymi aj ivf aj iui -to bude hop alebo trop.este sme vo faze cakania na schvalenie.od jula chodime do gyn fivu.pa

tinasc
21. aug 2011

@elienocka no tak potom ti všetko povedia, neboj... 🙂

zuzancek22
21. aug 2011

@elienocka a kedy ste si podávali žiadosť?

elienocka
21. aug 2011

11.jula ale este nie je schvalena.tak dufam ze bude uz coskoro aby sme mohli konecne ist na to .podali sme ju prvy raz ako sme isli do centra

zuzancek22
21. aug 2011

@elienocka tak a toto je asi kameň úrazu stále v ginfine, lebo si človek myslí, že ked podpíše žiadosť tak ako tam hovoria, že poisťovna schváli cca do mesiaca, ona aj scháli , občas aj skor, len ten kameň úrazu je to, že kým to odošlu z ginfinu tak vpohode ubehne aj mesiac.

elienocka
21. aug 2011

dufam ze to schvalia skor.ty ku komu chodis?ked bude mozno po iui potom ale za 14dni by my povedali ze je to shvalene tak by ma to potesilo.viem co ivf obnasa -myslim tie konske davky hormonov to nie je sranda.

elienocka
21. aug 2011

ako sa to robi ked chcem teba menovat nijak mi to nejde a tebe to ide 🙂

tinasc
21. aug 2011

@elienocka klikni na odpovedz dolu pod riadkom tomu, komu chceš odpovedať...

mariankach
22. aug 2011

@gabinkaa No to je velmi dobry argument, ten jej musim povedat. Ona vobec teraz o tom nechce hovorit, lebo vsak vies...ked ti uz nic nedava odpovede a hladas ju takto, tak ta to dokaze uplne strasne zranit. Hm, ale citam tu dost smutne riadky od ostatnych babeniek, ja stale verim, ze to vyjde, len sa netreba vzdavat. Viem, ze zalezi od sily a psychiky cloveka a ze to dokaze pekne zamavat, ale nevzdavat sa, nevzdavat sa 🙂 🤐

strelicia
22. aug 2011

Ahojte mam po opu. Z 25 odobratych vajicok ostalo len 8 zrelych a asi bude problem s oplodnenim lebo vraj mm ma nekvalitne sp. Tak ak sa aj vsetky oplodnia - pri nasej zlej genetike je mala sanca ze aspon jedno embryo bude geneticky ok :( som na dne

pici
22. aug 2011

@strelicia zlati a nebudu vam ich napichovat? myslim to ICSI? to ze ma nekvalitne spermie nevedeli predtym?
preco nenavrhli darcovske? alebo proste nenamrazili par dobrych? ved potrebuju 8 kvalitnych spermii a tie by urcite nasli.... nezufaj moja... aj horsie znejuce pripady dneska tlacia pred sebou bruska z dvomi prdkami vnutri. ... naozaj....

pici
22. aug 2011

@elienocka volaj tam vydup si to, maju 30 dni aby sa vyjadrili... cize chod po tom ako pes po udenom :D

pici
22. aug 2011

@tinasc ani ti ju nevyvolali? ci to sa nerobi? ci ako?

tinasc
22. aug 2011

@pici neviem či mám niečo ešte robiť, je to mesiac od kyretu, tak ešte počkám, za 4 až 6 týždňov by mala prísť... len som dúfala, že to bude skôr 🙂 teda v mojom prípade, lebo ja mávam krátke cykly... tak tomu ešte dám čas 😉

pici
22. aug 2011

@tinasc aha tak to som vobec nevedela ze takto to chodi....

nr_martinka
22. aug 2011

@elienocka najskôr ti schvalia ziadost a potom posielaju na schvalenie recepty .preto to tak dlho trva.mne to trvalo dva mesiace.

pici
22. aug 2011

babule trochu od temy, ale ktore ste pocas opu a vkaldu boli na pn, co vam dal doky ako diagnozu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre