• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. mája 2017 
@alibabaa zlati dojdi s dobrou spravickou prosim prosim
23. aug 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici nie je dobra.... a rozmyslam ze od zajtra zacnem ivf..
23. aug 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa inak ja by som nečakala, ved načo či to skusiš teraz alebo začneš o mesiac to je jedno, hlavne aby si bola ty o tom presvedčená,že to chceš. ja začínam 31.8. s prvou injekciou, dnes som si bola vybrať lieky, ale budú až zajtra.
23. aug 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evavox001 tvoj gynekolog a hlavne si potom ked budes chodit na kontrolu a budes marodit ber a daj orazat priepustku .ja som si ju davala potvrdit kôli socialke az by dosla kontrola.
23. aug 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ved vyskusaj este iui ja som bola tiez 4 krat.treti bol uspesny len nedopadol dobre.a co ked bude uspesny u teba ten stvrty? :grinning: a ked nie tak ivf to isti :grinning:
23. aug 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby uz som doma z roboty musela som si hodinu nadrabat na ten zajtrajsok mam velmi dobru majstrovu.da mi zajtra neplatene volno a stvrtok este hodinu a mam tych osem hodin pokrytich co som aj minuli tyzden nadcasovala aby mi to vyslo .
@tinasc dakujem za vam za drzanie palcov.
@pici mate doma aj nejake zvieratko
@strelicia tak to som nevedela ze si mala 1ivf darcovskymi.daj vediet ako sa budu embryjka vyvijat.drzim palce.preco si odisla z helika.,aj ja som stade odisla ale len skrz dochadzky lebo jeden autobus tam a jeden naspat je dost malo.isla som rano a vecer som prisla domov.
23. aug 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa asi nerobia, asi až vtedy keď sa niečo takéto stane... takže...
23. aug 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lume ďakujem. Len neviem či by mi mali aj niečo nájsť, prečo sa nepodarilo, aby sa mohlo začať s liečbou, aby sa to zase nestalo...
23. aug 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa zlatko hor sa do toho, kym pride ziadost, skusite este jedno IUI a ked by nahodou nevyslo mozes ist rovno na to. mrzi ma ze to nevyslo. to je naozaj nespravodlive... ale to vieme vsetky
23. aug 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka nie nemame doma zvieratko preco?
23. aug 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici
@nr_martinka
Dik baby. Ja to mam do BA cca 1 hodinu cesty a nechcelo by sa mi pendlovat medzi BA a pracou kazdy druhy den. Tak uvidim, ako to urobim.
23. aug 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evavox001 tak jednoznacne PN moja. lebo posledny tyzden tam budes pomaly kazdy den... pred punkciou
23. aug 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Pekne, to aby som tam radsej byvala. Zatial zberam informacie a cakam na schvalenie. V poistovni uz ziadost maju od 8.8, tak uvidim, kedy sa ozvu z centra.
23. aug 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evavox001 no ja ti hovorim ako to je :DDDDDD
23. aug 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Ja som rada, ze mi odpovedas. Aspon viem, do coho idem. To cakanie na schvalenie a telefon z centra je hrozne. Snazim sa ho preto vyplnit zhromazdovanim informacii. A ty ako, kedy sa pustis do dalsieho kola?
23. aug 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evavox001 kludne sa pytaj, ked viem rada pomozem., tiez som nic dokopy nevedela a baby mio poradili...
my pojdeme na ket teraz v oktobri... ja som si chcela oddychnut...
mne z centra ani nevolali :D ale papier ti pride z poistovne aj domov,tak s tym som isla na kontrolu... ale ja som napriklad pichala injekcie/ vsetky mi zapozicali/ a ziadost este nebola schvalena....
24. aug 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici tak nech je október úspešný pre Teba :wink: :dizzy_face:
24. aug 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem milovana.. a co ty mas nove? liecitel? pokracovanie?
24. aug 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici liečitel o 2-3týždne a potom znova zopakujem návštevu dokiny či tam niečo nebude :grinning:
24. aug 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici mne ohľadom žiadosti nič z poisťovne domov neprišlo... mne volali z centra... každá má asi iné postupy :slight_smile:
24. aug 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc mne prisiel papier ze mi schvaluju ziadost, mam union
24. aug 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka ved preto iste som aj ja odisla z helika, inak som tam bola maximalne spokojna. ale na druhej strane ani na Gyn fiv nemozem povedat ani jedno zle slovo. ked mozem porovnat ivf v heliose a ivf v gyn five, tak obidve na vysokej urovni, starali sa, boli mili, vsetko vysvetlili. ja som zatial spokojna aj tu v GF. btw...odber oocytov robil dr. harbulak, aj ked ja chodim k drabekovi. velmi mily pan doktor to je, starostlivost vyborna.
24. aug 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici aha no tak v každej poisťovni je to iné :slight_smile:
24. aug 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia ono mne to všade pripadá ako na bežiacom páse, iba v car piešťanoch mi to pripadalo také normálne ničím neuháhlené, my vždy ked prídeme do ginfinu, tak mi to je na jednej strane ľúto, že toľko ludí chce mať dieťa a nejde to inak, ako s pomocou caru, a na druhej strane mi je smiešne to ako to tam ide hlavne ked sa ide na IUI, odovzdať spermie a čakáš a potom šup ich tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj aby som nezabudla, tak vcera mi volali z GF. Zatial stav je takyto: 25 odobratych oocytov, z toho iba 8 ks zrelych vajicok :( z toho sa oplodnilo a zacalo sa delit vsetkych 8 ks vajicok - zeby zazrak? :slight_smile: a teraz na vsetkych 8 ks idu robit PGD tak sa bojime a verime ze snad ostane aspon 1 embryjko geneticky OK ktore nezdedi po muzovi tu geneticku translokaciu a budu mi ho moct vlozit. :slight_smile: drzte mi palce, cely cas nemyslim na nic ine len nech sa to podari.
24. aug 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia teraz to víde, moc ti držím pršteky.
24. aug 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@strelicia gratulujem ,ze ostalo vsetkych osem .kedy ti povedia vysledky PGD?
@pici na to zvieratko som sa pytala len tak.zaujmalo ma to.dnes to iui prebehlo celkom fajn.bolelo a aj krvacalo ale ja vydrzim vsetko aby som mala vytuzeny poklaik v naruci.
@tinasc
24. aug 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia co znanena ta geneticka translokacia?a co to znamena pre teba?
24. aug 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia co je to ta translokacia?
@elienocka jaaaaaaaj ja ze niekde o tom bola rec a nereagovala som. nemame zvieratko, neviem kto by sa on staral :D
24. aug 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka o minutu si ma predbehla s rovankou otazkou
24. aug 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok