• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

19. októbra 2017 
@zuzancek22 neboj tak ako píše @pici, nič sa nedeje, aj mne teraz pri poslednom IVF prišla mrcha skôr. Len choď na sono zajtra, pozrú, či nie sú cysty a 4 deň pokračuješ menopurom a stále s dipherelinom, ale to ti doky na sone hneď povie, žiadne stresy.
1. sep 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab však je to krásny pocit vidieť si svoje dieťatko a to bude ešte super, keď ho začneš cítiť ako kope.
1. sep 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici takže budem musieť isť zajtra, lebo dnes je 1 den, a 4 je v nedelu, tak radšej v piatok asi ?
1. sep 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 jasne chod zajtra moja
1. sep 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici to mi budu robiť len sono, však? a povieda asi čo dalej kedy mam zase prísť? som z toho uuuuuuuuplne vedla, vôbec som nečakala takýto priebeh, este že ma včera osvietilo a šla som dať zobrať krv, teda dať urobiť tie výsledky čo trvajú najdlhšie, to ostatné aj s EKG vybavím do dvoch dní.tusím nič nemôže isť ako má, stále sa musí niečo do toho pritrafiť.
1. sep 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 neboj, aspoň budeš skôr maminka :slight_smile: . Mne tiež prišiel menzes skôr ako som ho čakala a nikto to v centre neriešil. Len zajtra choď na ten ultrazvuk. Dôležité budú nasledujúce dva týždne aby išlo všetko tak ako má. Držím palce :wink:
1. sep 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzancek22 klud mojenko. zajtra pojdes na krv a sono. a poobede si podla hormonalneho profilu zavolas ze co je vo veci... na krvi povies ze si dostala menzes skor aby o tom vedeli ... a poobede ti povedia ako pokracujes ktore injekcie atd...
1. sep 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici na krv sa nechodí, len na sono na 2-4 DC, myslím, ak si to dobre pamätám

@zuzancek22 však pozri v protokole ako je to presne napísané, ak by sa dokymu na sone niečo nezdalo tak ťa pošle na krv, ale stačí zajtra len sono a povedz, že mrcha dorazila skôr
1. sep 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 fakt? tak potom pardon ja si uz nepamatam... mne sa zdalo ze kazda kontrola bola krv a sono... ale je mozne ze tato bola len bez krvi?
1. sep 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 ano na protokole je napísane recepcia potom ambulancia 2, kde mi urobia sono.
1. sep 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76
@pici fakt moc dik za radu. bo dnes to bolo ráno dosť zlé, ved zajtra uvidím
1. sep 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 jaj zlatko tak potom prepac.. ja som si to pomylila , kazda dalsia navsteva je uz s krvickou
1. sep 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici zajtra ráno ideme do Ba a uvidíme, moj mi už pichol druhú injekciu, ale trošičku to bolelo, som mu povedala, že tatino mi pichol lepšie a on nato , že samozrejme ked on už zajkov očkoval tak to má natrénované :grinning: dobre sme sa nasmiali, len dúfam, že aj zajtra z centra prídem vysmiata.
1. sep 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzancek22 určite to nič neznamená, zajtra choď na kontrolu, urobia Ti sono a bude to v pohode... mne meškala mrcha týždeň a nebolo to ono... trošku sa mi to predĺžilo... tak držím palce...
1. sep 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ale prides. nesmies byt takto zle naladena.. v momente sa pozitivne nalad zuzik... musis mysliet len na dobre veci... pusti z hlavy stresik
1. sep 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici
@tinasc
@misi76
@slniecko137 no , už aj zarezávam v práci, urobili mi sono, vôbec nič nehovorila, že by to bolo niečo zlé, v nedeľu začínam s menopurom, a o týždeň v piatok kontrola, joj ani si neviete predstaviť aká som bola šťastná, tak a teraz to pôjde už len dobre aj sa to dobre skončí. :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzancek22 no vidis. naozaj tie prve dni dipherelinom nie sui take podstatne, ide o dni kedy uz stimulujes.. a tie mas pred sebou
2. sep 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 super, teším sa s tebou, diphereline je len na prípravu vaječníkov pred stimuláciou, tak od nedeľe ideš do toho naplno
2. sep 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76
@piciano idem,a teším sa, a na koľký deň ste mali punkciu?
2. sep 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ja neskoro až na 18 DC
2. sep 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 takže môžem čakať hocičo. :slight_smile:
2. sep 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 to je super, ze si uz pozitivnejsie naladena :slight_smile:
2. sep 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka to som, ako málo mi dnes stačilo k radosti :grinning: , už sa ničoho nebojím a teším sa , lebo pôjde to poriadne rýchlo o chvíľočku príde drahý a pichne mi 3 injekciu
2. sep 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 žiadne hocičo, čakaj len to najlepšie
2. sep 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby...tak sa ku vam pridavam...20.9 idem na konzultaciu,,,a caka ivf aj mna,,,tak si vas idem pocitat,,,co ma caka....
2. sep 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 tak už to pôjde dobre :slight_smile: to je dobre, že je to v poriadku... a bude aj šťastný záver :slight_smile:
2. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mám náhradný protokol, ešte 2 mršky a idem na trasfer:slight_smile: vraj sa musí krček po kyrete zregenovať :slight_smile:
2. sep 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby zdravím vás všetky.dlho som tu nebola,ale máme za sebou návštevu Brna u pána dochtora štelcla a mám z toho dobrý pocit dohodli sme sa na minimálnej stimulácií,že možno mi ten clostibegit pomože viacej ako to veľké množstvo hormonov čo som si pichala a podľa neho by to bolo asi zbytočné zas mi dávať také dávky tak uvidíme možno sa to tentokrát podarí :slight_smile:
2. sep 2011 o 21:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@elise tak teraz len oddychuj ako sa ti bude dať a verím, že KETko výjde

@ivka3901 veru dávno si sa neozvala a držím palčeky za hranicami
2. sep 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 určite sa podarí uvidíš:slight_smile:
2. sep 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok