• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. januára 2017 
zukrik :slight_smile: máš ďalší pekný deň za sebou :wink: aj ja by som mala, keby som nemusela trčať v práci :unamused: ale poobede domenka je to už oveľa lepšie

nikirad, máš nádhernú dcérku :slight_smile: je to super, že sa vám podarilo na prvýkrát... keby sa to tak podarilo každej z nás :wink: :slight_smile: určite si skvelým pozitívnym príkladom :slight_smile:
20. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lari ja by som za Borku hlasovala :wink:
20. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Laritka, prihlasovať sa dalo do 13.4., neskúšala si náhodou po termíne?
Toto je náš :slight_smile: : http://www.cas.sk/rubrika/941/pes-roka?action=profil&id=1715

Zukríček, a kedy budú jahôdky? Mňam, domáce sú najlepšie :wink: ! Ale pekne pomaličky robkaj :wink: !
20. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A samozrejme drzim ti palce,nech ti vsetko dobre dopadne s vytuzenym babom
20. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Larita :slight_smile:
20. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ale ja som ju prihlasovala do najpes.sk, takže to bolo niečo iné a tam som to stihla do termínu a až v troch kategóriách, len oni tam tie foto pridávajú postupne, tak čakám že kedy :sweat_smile:
a ten váš je krááásny :slight_smile:

sivuška, veď aj ja by som za Corku :slight_smile: :wink:
20. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujem, Laritka :dizzy_face:
tak si to tam potom kuknem, snáď ju nájdem, i keď som ju nikdy nevidela :wink:
20. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katarínka,už majú kvety.Dúfam,že máj,jún už budú.
Ja som ich totiž prvý krát sadila :grinning:
20. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som davno nepisala ale poctivo vas čitam silvi moj manžel bol nedavno tiez na spermio a mal ovela lepsie spermie ako v gf takže to je vela nahod nie?
20. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noooo, tak to musia vyrásť krásne veľké sladučké jahôdky :slight_smile: . Ja pôjdem ochutnávať k našim na záhradku :wink: .
20. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Martinka :slight_smile:
Aj som na Teba myslela, že už si sa tu dlho neukázala.
Ako sa máš?
20. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Silvi stale som v robote vecer si vas precitam a idem spat :slight_smile: mam sa celkom ok aj ked este stale som trocha smutna ze z 12 embrii nam nic nezostalo ale ja uz do gf nepojdem objednali sme sa na jun do ferticentu manzel bol u nas na spermiograme a zrazu ma z 5mil spermii 20mil asi sa stal zazrak za 1 mesiac :wink:
20. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú nocku, babenky :wink: ! Tak zajtra..
20. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj martineluška :wink:
no vidím, že tu sa deje viac zázrakov :sweat_smile: :confused: no som naozaj zvedavá aj ja, aký spg nám príde z prahy... možno aj my budeme mať zrazu zázračne vysoké množstvo :sweat_smile:
20. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do GF už ani ja nepôjdem, my sa chystáme tiež do Ferti, ale až niekedy v septembri, októbri
nám sa tiež SPG zázračne zlepšil za mesiac, z 8 mil. sme stúpli na 30 mil.
aj ten urológ sa dnes veľmi divil,keď mu manžel povedal,aký mal SPG v GF pred mesiacom
20. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku katulik, aj mňa tu už kláti, tiež pôjdem do postielky :wink: dobrú nocku a sladké sníčky :slight_smile:
20. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ešte som vás stihla,alebo už chrápete? :grinning:
20. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky idem aj ja už spinkať.
Dobrúúúúúúúú
20. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda dobrú noc,zase nič :frowning2:
20. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lari :grinning: mi v juni dame ziadost do poistovne a v auguste ideme nato :sunglasses:
20. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikuška ahooooooj :grinning: ešte si tu? ja som sa zatiaľ neodlepila zo stoličky :grinning:

sivuška, dobrú nocku aj Tebe :wink:

martineluška, verím, že to už tentokrát dopadne tak ako má :dizzy_face: :slight_smile: a možno pri takom dobrom spg sa udeje aj ďalší zázrak a do augusta už budeš dávno tehu :dizzy_face: :slight_smile:
a sivuška tiež :slight_smile:
20. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky laritka,som tu
20. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mávaš lari
20. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikuš, ja stále tak uponáhľano - stále dokola práca, škola a milión ďalších vecí... a už som takmer vyžmýkaná :unamused: ale ešte vydržím do konca júna- do štátnic a potom si budem užívať leto, oddych, slniečko :sunglasses:
20. apr 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako moja, máš niečo nové? nejaké nové výsledky alebo rady lekárov...
ja čakám na výsledky z prahy (cca o 2 týždne)
20. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či som tu písala,že sme boli v brne ,ked počkáš chvíľu stiahnem to z inej témy&
20. apr 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,vrátili sme sa z Brna,v podstate som nečakala,žiaden zaručený recept,ale návrhy primárky boli pre nás bohužiaľ nedostupné.Bavili sme sa o sume za cyklus cca 6500-7000 Eur.Jurko jej aj vysvetlil,že keby bol úspech zaručený,tak sme ochotný podstúpiť čokoľvek,ale to isté nám tvrdili aj pred PIGD a výsledok bol ,že som potratila,takže sme sa doma dohodli,že skúsime ísť ešte do FC a to je tak asi všetko.Popravde ,nemala som z toho sedenia vôbec dobrý pocit,lebo dr.povedala,že som mala polovicu embrií nevhodných na transfer a že je to veľa.Pritom mi aj v GF aj vo FC tvrdili,že je to výborný počet,tak neviem čo si mám o tom myslieť,teda viem ,ale nebudem to písať .Hned mi chcela brať krv aj ked jedno vyšetrenie robia iba ráno,takže by to aj tak nebolo kompletné a teoreticky si zrovna tie vyšetrenia môžem dať urobiť aj v Blave a zadaermo
chystáme sa na klasické ivf bez pigd do FC hned ako budem mať scvlenú žiadosť
20. apr 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda pekne, ja som myslela, že mi napíšeš niečo pozitívnejšie... to je straaašne veľa peňazí a výsledok nezaručený.
Takže znovu len to, čo tvrdia lekári aj nám, skúšať a skúšať...
Budem Tebe aj sebe držať veľmi palčeky... snáď najbližší pokus bude ten náš, konečne...

Mojenko, idem už vážne spinkať, lebo už pozerám len cez takú úzku štrbinku, ako žaba z prachu... dobrú nocku :wink:
20. apr 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN aj tebe ,pá
20. apr 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky, prichadza ranna smena.

No teda ste sa nejako rozkecali.

Nikirad mas krasnu dcerku. Normalne ma to dojalo. Slzy s tisnu do ocuuuu. Aj ja chcem taku krasnu a zdravu babulku.

Kocky co sa tyka toho psa roka. kde to treba prihlasit? sak ja mam doma 2 modelky ako lusk tak narobim fotky.

No idem si vas podrobne precitat lebo akosi som stratila prehlad ze kto kde s kym a ako...

:grinning:

Zatial papa
21. apr 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok