Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
21. apr 2009

wau 10 tt mi skocil. 🙂

krakulka
21. apr 2009

Dobre ranko 🙂 ,
od 1.5. zacinam 2.IVF-verim, ze bude uspesne a zo mna bude tehulka. Zacinam injekciami Dipheriline, potom Gonal, Pergoveris. Mala ste niektora rovnaky koktejl liekov? 😕
Zelam krasny den. 🙂
Mayka, tak trosku ti zavidim tych 10tt, ale za chvilku budem mat aj ja. 😀

sivusa
21. apr 2009

Dobré ránko 🙂
Mayka to sa fakt nezdá,že už si v 10 tt., strašne to letí...

Krakulka veľmi držím palce, nech Vám to tentokrát vyjde 😉
Ja som pichala tiež Gonal, predpísaný som mala aj Dipheriline,ale ten som nakoniec ani nepichala

krakulka
21. apr 2009

Ahoj Sivusa, vcer som zostala v soku z tvojej info o manzelovom spg? Uz som o tom pocula, ze v centrach byva horsi spg, ako kdekolvek inde. Asi by bolo dobre s spytat na to v centre, ake stanovisko k tomu zaujmu. Ale asi ako vzdy... "to sa moze stat". Ked si nepichala Dipheriline, co si pichala na najskor? Ja mam od 23DC zacat tymito injekciami. 😨

sivusa
21. apr 2009

mne najprv na mesiac dali antikoncepciu, aby som vôbec mala menzes, potom som rovno začala pichať Gonal, myslím,že od 4 DC a nič viac už som potom nepichala, na konci už iba Pregnyl

krakulka
21. apr 2009

Aha, takze ty si mala kratky protokol. 🙂

mayka
21. apr 2009

Ahojte babulky,

krakulka jasne ze aj ty budes tehu. Vsetky budeme. Teda ja som. 🙂 Dufam.
Stale tomu nemozem uverit. 😀
Uverim asi az ked sa zacnem gulat.

Sivuska leti to ako voda. Nenazdas sa a budes znovu pichat vcelicky. 😀
cmuk 😉

sivusa
21. apr 2009

Krakulka a pri 1.IVF si čo pichala a koľko si mala embrií?

krakulka
21. apr 2009

Sivusa,
pri 1.IVF som mala Decapeptyl, potom Fostimon a nakoniec Pregnyl. Na Fostimon som horsie reagovala, pichala som si az 5 ampuliek. Mala som 4 vajicka, spg dobry, emboriologicka vzhladom na pocet embrii neodporucala predlzenu kultivaciu, tak mi vlozili 2 embria druhy den po OPU a tretie to vzdalo, tak sme nemali nic na zmrazenie. Neuspech Dr. Drabek pripisoval hydrosaplpingu, ktory mi nasli pri laparke v maji 2008, kde zistili jeden vajickovod uplne nepriechodny a druhy tiez nic-moc. V januari 2009 som isla na laparku znova, aby mi odstranili nepriechodne vajickovody. Na laparke zistili, ze absolutne nepriechodny je len jeden, ten prerusili a druhy uz priechodny zase bol. Hydrosalping nenasli, zahadne zmizol. Vraj to este nezazili. Tak neviem.
Ale teraz to uz vyjde, ja krasna jar - uplny balzam na dusu.

sivusa
21. apr 2009

jasné,že to vyjde 😉

pahu
21. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
No, neverili by ste, ale nechala som sa nahovoriť a objednala som sa k jedným liečiteľom, ktorí liečia všeličo formou bioenergie, čiastočnou akupresúrou a prvkami psychoterapie... Idem tam 5.5.2009 a potom Vám sem napíšem aký som z toho mala pocit... Viem že pomohli dcére maminej kamarátke, ktorá to po 7-mych rokoch umelých oplodnení vzdala a adoptovali si diaťatko a 5 rokov na to začala chodiť sem a už majú aj 2 vlastné 😵 Uvidíme, stále veríme na zázraky, či nie? 😀

katarinka77
autor
21. apr 2009

Ahojte 🙂 ! Mayka, Sivuška 🙂 😉 .
Ja práve kávičkujem a už týždeň odolávam tej kope na žehlenie, zišiel by sa Arabelin prsteň 😀 . Keď ho niekde uvidím, určite ho kúpim 😀 .
A kde máme Katku? Ja som už zvedavá na fotky 🙂 !

katarinka77
autor
21. apr 2009

Ahoj Pahu 🙂 ! No to som zvedavá. A ako často tam treba chodiť? Ale to všetko Ti asi ešte len povedia..

pahu
21. apr 2009

Katka, ešte nič viac neviem.. Celé je to nejaké záhadné, na šťastie viem dosť o akupresúre a tiež mám malú štátnicu s psychoterapie. No celá som zvedavá a uvidíme 😀 Možno keď tomu budem veriť, tak to skutočne pomôže 😉 Ale aj tak ešte plánujem tú bylinkárku pri Nitre. Pozháňam kontakt, dohodneme sa 4 baby na jeden termín, najlepšie v sobotu a vyrazíme na výlet 😀 nech nám namieša elixír plodnosti 😀

corinne
21. apr 2009

Pahu ja som bola v Blave u jedneho pana co sa zaobera bioenergiou, a bolo mi povedane ze buduce leto budem kocikovat(uz preslo 6,5 roka a kocikujem akurat furik 😀 ) bola som u pani co sa zaobera reiky a nic,mozno niekomu to pomoze a niekomu nie.

katarinka77
autor
21. apr 2009

No snáď to nebudú nejaké čáry-máry 😀 , a naozaj, pokiaľ niečomu veríš, tak to má väčšiu šancu vyjsť 🙂 . Ten elixír plodnosti by som bola schopná chlípať aj celé leto, len nech potom účinkuje 😀 .

katherinesand
21. apr 2009

ahojte micky 😉

dnes som doma, skusim dat do albumu fotecky, ale mam strasne pomaly internet, tak neviem 😒

pahuska, ja sa hlasim na vylet k liecitelke. 😉

idem vas citat zo vcera este 😉

krakulka, ja som mala presne tie iste injekcie ako ty 😵

katarinka77
autor
21. apr 2009

Pahu, si ma tak navnadila tými alternatívnymi vecami, že tu lustrujem teraz niečo o alternatívnej medicíne, konkrétne v liečbe neplodnosti. A našla som toto: http://www.plodnost.szm.sk/
Za vyskúšanie by to stálo, ale ja som momentálne taký "neveriaci Tomáš", takže počkám a uvidím. Ale teda od IVFka sa tá cena posttatne líši.. Idem si pozrieť k tomu ešte nejaké recenzie.

katherinesand
21. apr 2009

sivuskaaaa, tak som si precitala zo vcera o tvojom muzikovi.
a vidis, je to presne to, co sme sa rozpravali, ze u urologa zahadne supne pocet spermii aj o 300 percent.
vsetko je to len bizniz. 😠
ale je to super,, ze vies, ze toto mate v poriadku. 😉

katherinesand
21. apr 2009

katuska, ved co nam ostava, len verit 😉
holky, ja som bola vcera na tej akupunkture, a tiez mi doktor najksor pekne prelustroval zivot a zistil, ze som plna emocii, aj zlych ako hnev a stres, a ze moja robota, ktoru nenavidim mi moc nepomaha a plno inych veci. az potom na zaver mi dal ihlicky do hlavy, na chrbat a do chodidiel, bolo to fajn.
ale vecer som uz bola nejaka mimo a aj dnes, stale sa mi chce plakat. tak asi mi tam nieco uvolnil.
a nesla som ani do roboty, taky odpor ma chytil. tak mam den volna, ale mam skusku, tak sa akoze ucim. 😉

katarinka77
autor
21. apr 2009

Katka, ahoj 🙂 ! Vidíš, teraz sa tie zlé emócie tlačia von a Ty za nimi poriadne zavri dvere, aby sa nevrátili 😉 . Ja som včerajšiu akupunktúru musela vynechať, keďže PNkujem. Ale aj manžel sa dal nahovoriť a pôjde aj on. Aj na spg k urológovi 😀 . A je odhodlaný s tým niečo robiť, ak by to bolo výrazne lepšie od spg v GF.

mayka
21. apr 2009

ahojte pipinky, len na skok som prisla akosi mam toho vela. Tak vas nestiham.

katarinka77
autor
21. apr 2009

Ahoj Mayuška! Povedz šéfovi, nech Ťa toľko nepreťažuje, lebo no no no! 😀

katarinka77
autor
21. apr 2009

Katuška, ďakujem za fotečky 🙂 !

katherinesand
21. apr 2009

mayka, ako sa mas zlatik?

kati, aj my si dame urobit spermiogram u urologa. som zvedava. 🙂
a poslala som ti email s fotkami. 😉

kto chce fotky, nech mi posle do IP email adresu. 🙂

zukrik
21. apr 2009

Ahojte 😀
Dnes meškám,ale mala som blbé ráno úf 😝

zukrik
21. apr 2009

Mayka,teda už 10tt Wau parada 😀 😀 😀

zukrik
21. apr 2009

Pipinky asi ste na obedíku,tak prajem dobrú chuť 🙂
Ja ostanem pri celozrnných chlebíkoch 😀 Neako mi
nechutí.Pôjdem si kúpiť ovocie,to je také lahšie 😅

katarinka77
autor
21. apr 2009

Ahoj Zukrík 🙂 ! Skús tie homeopatiká proti nevoľnosti, aby si potom mohla spapať aj niečo výživnejšie ako celozrnný chkebík.

zukrik
21. apr 2009

Ahoj Katarínka 😀
Ja mám také tablety,čo mi poradila Kathy. Volajú sa
Ginger a pomáhajú mi.Dnes som už konečne grckala
lebo doteraz mi to neslo,len mi bolo zle.Ked to ide
von,tak sa mi uľaví.Ja len nemám chuť jesť,ráno
som sa napapala a teraz nemám chuť.
Ten chlebík mi robí dobre na kyselinu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre