Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katarinka77
autor
21. apr 2009

Kývalo, že: "čau, mama, vidíme sa o pár mesiacov 😀 😀 😀 ".
No vidíš, dočkala si sa 😉 . Verím, že všetko bude prebiehať tak, ako má a o pár mesiacov si mamina 🙂 . Kedy máš vlastne termín? Budeš rodiť v GA, či NR? Alebo inde?

sylvyka
21. apr 2009

ja asi v ga a termin mam 12.11. 😉

katarinka77
autor
21. apr 2009

Ozaj, a na genetike vám hneď aj povedali, aké to bude pohlavie 😉 ? A ak som dobre pochopila, bude len jedno, že?

vika34
21. apr 2009

ja idem tentokrát do FC,chcem dokiho nahovoriť na fraxiparím,kedže pred Ket v GF mi ho dávali ,ale čo viem od iných tak prednison neuznáva,tak neviem

katarinka77
autor
21. apr 2009

Inak, v GA mám známu - pôrodnú asistentku, len nemám na ňu kontakt, a ešte jedna kamoška, tiež pôr. as. robí v SA predpôrodnú prípravu, ak by si časom chcela, dám Ti na ňu kontakt.

sylvyka
21. apr 2009

no z tych 10 vhodnych bolo 5 dievcat a 5 chlapcov kedze mi vlozili 2 a iba jedno mi mavalo tak vobec netusim ze co to bude 😉
vikus drzim palceky vo FC aby to vyslo

vika34
21. apr 2009

dakujem aj ja tebe drž sa

sylvyka
21. apr 2009

aj ja mam v ga znamu porodnu asistentku ale asi mi to bude jedno lebo doky mi povedal hned na zaciatku ze budem rodit cisarskym

katarinka77
autor
21. apr 2009

a dali Ti jedno dievča a jedného chlapca? Tak uvidíš, veď o pár týždňov to už bude vidieť (pokiaľ sa nebude hanbiť a nebude si to zakrývať 😀 😀 😀 )

sylvyka
21. apr 2009

no neviem ako mi to dali ale to je jedno
katus idem hajat lebo uz som tu zlozena na kresle vsak tu budem hadam castejsie -kazdy den 😀 😀 😀

katarinka77
autor
21. apr 2009

to nevadí, ale poteší, keď je tam niekto, koho poznáš a kto sa o teba postará.
Ozaj, čo je s Peťkou, nevieš? Tiež tu dávno nebola ☹ ..

katarinka77
autor
21. apr 2009

Aj Tebe dobrú nocku, Sylvi 🙂 !

vika34
21. apr 2009

DN všetkým

katarinka77
autor
21. apr 2009

Dobrú nocku, Vika 🙂 !

mayka
22. apr 2009

Dobre ranko pipinky, Sylvyka gratulujem. Dalsia uspešna. velmi sa z toho tesim. 😉

sylvyka
22. apr 2009

mayka dakujem 🙂

pahu
22. apr 2009

Sylvyka supeeeer 😉 Držkajte sa a oddychujte, vieš že tie naše telá sú neposlušné keď nemajú to, čo v tom momente potrebujú 😉 Držíme palčeky aby ste to už mali bez problémov 😀

babulka123
22. apr 2009

bre rankoo.. pahulieknka ahoooj

pahu
22. apr 2009

Ahooooooj 😀

babulka123
22. apr 2009

poslala som ti mail

sylvyka
22. apr 2009

ahojko pahu no tie nase tela to je teda kapitola sama o sebe ale hadam to bude uz v pohde 😉
zdravim aj babulku 😉

babulka123
22. apr 2009

sylviiiii ahoooj ... ako si to uzivas.. citala som ze si uz 12tt.. ja mam pocit ze to vsetkym leti a u mna to zazracne stoji.. a tento tt sa mi zda byt nejaky nekonecny.. stale mam pocit ze tam svieti ten isty.. hehehe ale od zajtra sa to meni uz na 25.. ze aka parada..

sylvyka
22. apr 2009

no to teda brutal parada uz aby som aj ja bola aspon 20tt a uzivam si to akurat mi zacina vychadzka tak idem kupit jabka a bananiky a hlavne idem na vzduch vsak 2 mesiace som nemala vychadzky a ja som ako pokakana nevysla ani smeti vyhodit 😀

babulka123
22. apr 2009

tak to si uzivaj aj za mna.. ja mam priiiisny kludovy rezim takze len lezim a kysnem hehehehe

och
22. apr 2009

no ahojte hrusticky 😀 😀 😀

som vcera dllllho spinkala a potom som bola vycapena na slniecku a potom vo fitku 😀 😀 😀 😀 joooj no krasny den som si urobila 😀 😀

baby zajtra sa ide na to 😉 a niako sa mi nechce 😝 hm

ten utros si nemam zajtra vlozit ale spapat rano ze 😅

corinne
22. apr 2009

ahojte,och uz ked to mas pred dverami hadam nezutekas 🙂 Ja som bola rano na krv,medzi 15-16h volam o vysledok a hned mi povie kolko jednotiek merionalu mam pichat 🙂 dufam ze krv bude Ok.uz aby som to mala za sebou. Och nevies kolko mi treba do konca(7-10dni) ?,ale to asi podla UTZ a ten mam v piatok.Som sama vyrazka,rano som stravila pred zrkadlom asi 20min,dalo mi to roboty vsetko zamaskovat,a nabehla som tam na krv,a samozrejme ihly a striekacky som nechala doma,ale sestricka zlata tak mi pichla s ich materialom.

zukrik
22. apr 2009

Ahojte 😀
Och máš ho spapať 🙂
Sylvyka,gratulujem 😀 Ak sa môžem spýtať,prečo budeš mať cisarák?

och
22. apr 2009

corine to podla utz a hlavne z krvicky 😀 nech ti to rychlo ubehne ako mne 😀 😀 ja si uz ani nespomynam ake to bolo aj na tu bolest po OPU, sice mam brucho ako v 3 mesiaci ale uz to neboli ani za macny mak 😀 😀
ako sa poznam odteraz mi pojde cas veeeeeelmi pomaly 😝

sivusa
22. apr 2009

Ahojte pipinky 🙂
Lindi takže zajtra už budeš mamina 😉 , tie 2 týždne sa fakt strašne vliekli 😒

zukrik
22. apr 2009

Och,kedy tam máš byť zajtra?
Budem ti držať palčeky,babatkam sa bude určite páčiť u maminky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre