Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
3. nov 2011

@babulka555 kedy ides na kontrolu? ja v piatok mozno nedela alebo pondelok punkcia 🙂 je mozne ze sa uvidime.

alibabaa
3. nov 2011

@dadaba este pockaj aj mne min.rok meskali 5 dni ked som brala duphaston

mariankach
3. nov 2011

@alibabaa kuk 🙂

alibabaa
3. nov 2011

@mariankach ahoj, no dlho sme veru "nekvakorili" pekny vyraz 😀 snazim sa to uz vydrzat, dufam, ze vajicka budu ukazkove 🙂 no to ti verim, ze sa ti nechce z prace, kde je dobry kolektiv a praca ktora ti vyhovuje.. nerozmyslaju nadtym, ze k tvojej kolegynke pribudne nejaka pani na zastup? no neviem, u nas slniecko nesvieti dnes tak je to taky den skor pochmurny.. zazracny rok? no mohol by byt 🙂 a nepises ako sa citis 🙂 tak asi vsetko ok .

mariankach
3. nov 2011

@alibabaa no to dufam, ze budu ukazkove, pozerala som, ze si mala asi dlhy protokol a vsetko pomalsie, takze to dufam vyjde. Neviem, nad inym cloviecikom nerozmyslaju, ja soms a zaucala 2 roky, takze to by bolo ine meteresku-blesku. U nas svieti naaadherne a zazracny rok kvoli pocasiu, pretoze uz 5 rokov staviame, momentalne zateplujeme, este nam treba tak -2 tyzdne pekneho pocasia. Co sa mna tyka, tak som mala cca 3 tyzdne dozadu v 28. a 29. tyzdni krizu, nemohla som spavat a bolel ma chrbat tak, ze som sla az k ortopedovi. To iste sledujem teraz aj na par babenkach u nas vo fore januaroviek - neviem, ci nase dietatka maju nejaky zrychleny rast v tychto tyzdnoch, ale bolo to neznesitelne. v 30. tyzdni akoby utal, ale preventivne chodim opat plavta na zilinsku plavaren. Ostatne je fajn, akurat som "pomala" 😀. V stredu sa chystam na jednej strane domu umyt okna (ked sa presunie lesenie), tak som zavolala aj tu moju zlatu kamaratku a pokecame, dufam, ze to bude okej 🙂

babulka555
3. nov 2011

@alibabaa v piatok kontrola. zohnala si luveris?

alibabaa
3. nov 2011

@babulka555 nie zatial nie ☹

edmi
3. nov 2011

ahojte, nam sa nedari rok otehotniet, a doktor nas dnes odporucil do Gyn-fivu ide na konzultaciu 22 novembra neviete my povedat ako to tam prebieha? som objednana k doktorke Behunovej,ma niekto skusenosti??

babulka555
3. nov 2011

@alibabaa ved si zavolaj do GF, daju ti recept aj sestricky a lieky aj odkupuju, takze by mohli mat nieco z vlastnych zasob

alibabaa
3. nov 2011

@babulka555 no ja recept mam ale v plnej vyske bez preplatenia poistovne ☹ a uz mi ho aj tak neobjednaju tak aby som ho zajtra pichla. volala som tam, predaju mi . som zvedava ako sa budu tvarit. uzasna neochota z toho telefonatu srsala...

misi76
3. nov 2011

@edmi ja som patrila Dr. Behúňovej, málo sa usmieva, ale to je jej jediná chyba, inak je dobrá odborníčka, teraz pri poslednom IVF sa o mňa starala príkladne.
Priprav manžela na to, že hneď pôjde na spermiogram (treba abstinovať 4-5 dní), porozpráva sa s vami, ak máš už nejaké výsledky od obvod. gynekológa preštuduje a potom ťa prezrie a navrhne riešenie. Veľa šťastia

tinasc
3. nov 2011

@alibabaa volala si priamo do centra sestričkám?

tinasc
3. nov 2011

@edmi ak si objednaná na konzultáciu, tak ti doktorka na základe vašeho problému navrhne riešenie, následné vyšetrenia a postup... všetko sa dozvieš, neboj... držím palce 🙂

edmi
3. nov 2011

@misi76 dakujem ,najpr som sa zlakla ze to bude zena,ale couz.
@tinasc dakujem

alibabaa
3. nov 2011

@tinasc hej,a bola dost nechutna.. VY CHODITE K NAM? no nechodim som si vycucala cislo a len tak si vyvolavam, z dlhej chvile ne??? joj.... ale sak dobre.. este chvilku to vydrzim 😀

tinasc
3. nov 2011

@alibabaa hmm, no ja zase som taká, že všetko radšej riešim osobne, pretože cez telefón je to také.... no niekedy také ako si práve popísala... možno majú zlé skúsenosti a niekto ich už chcel obtiahnuť... je pravda, že keď som dostala tie navyše lieky od sestričky, tak som bola na riadnej kontrole a hovorila som, že už nemám lieky...

miriamka
3. nov 2011

@alibabaa ... tesilo ma dnes,a drzim palce aby si mala super urodu 😉

dadaba
3. nov 2011

@alibabaa Dakujem...dnes som sa dohodla s lekarom zajtra idem rano na krv a sono..tak som zvedava ako to dopadne...dam vediet...

dadaba
3. nov 2011

@edmi v Gyn-five ti vsetko povedia...tvoju doktorku nepoznam, teda iba z videnia je symposka ale mam kamosku co ku nej chodi a je spokojna...ja som z prvej konzultacie bola nadsena...chodim tam rok a som spokojna...bud kludna oni sa o teba postaraju.... 🙂

annamary27
3. nov 2011

@babulka555 ahoj,tak aj ty si zasa v kurze 😀 😀 😀 😀 😀 ja si od dnes dávam estrofem a chystám sa na Ket,drž sa,želám dobrú úrodu 😵 😵 😵

alibabaa
3. nov 2011

@miriamka aj mna tesilo 🙂 mas uzasne zihadielko doma 🙂

babulka555
4. nov 2011

@annamary27 ano ano druhe kolo 😎 dnes mam volat kedy bude punkcia, asi nedela alebo pondelok 😅 ale uz som kludnejsia, ked viem co ma caka. drzim ti paste a posielam pozitivnu energiu 😵 😀 😵

katka159
4. nov 2011

aby prosim vas ktoré ste otehotnili po IVF som s toho debil ako si mam vypočítat v ktorom tt som počita sa to od OPU alebo až od ET?...🙂

tinasc
4. nov 2011

@katka159 mne to normálne počítali od posledného menzesu... tiež som si myslela, že to bude od ET ale nepočítali to tak...

katka159
4. nov 2011

@tinasc aha dakujem ale mne sa to zda debilita ved by to malo byť OPU lebo ked nam vajička vybrali hned ten den aj oplodnili...som s toho važne jelen ved dufam že na utz mi to povedia...

tinasc
4. nov 2011

@katka159 no mne sa to tiež nezdalo, ale keď som bola v tom, že som v 11tt, tak aj doktor mi povedal že 11tt... nuž netuším ako sa to počíta, však sa opýtaj...

katka159
4. nov 2011

@tinasc ok dakujem aj ja si myslim že to je presnejšie ked to budem počítať od OPU...

danka483
4. nov 2011

@katka159 počíta sa to od prvého dňa poslednej menštruácie 😉 a tak to aj sedí

katka159
4. nov 2011

@danka483 no mne to nesedí pretože to mi ukazuje že som 5+6tt ale podla OPU by som mala byť 3+6tt lebo OPu som mala 8.10....

danka483
4. nov 2011

@katka159 no veď práve je tam 2týždne rozdiel lebo sa to počíta ako som napísala. My vieme presne niekedy aj hodinu kedy boli naše bubáčiky (hľadám vhodný výraz ) oplodnené ale počíta sa to od prvého dňa poslednej mrchy daj si do gúgela tehotenská kalkulačka a tam si to pekne naťukaj a vyjde ti to.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre