Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
4. nov 2011

@danka483 no takto nejako to bude, aj mne to tak počítali 🙂

danka483
4. nov 2011

@tinasc ako sa mávaš zlatko kedy ideš na ďalšie úspešné IVF strašne vám babulky držím palce 🙂

tinasc
4. nov 2011

@danka483 ďakujem, niekedy v decembri idem na nastavenie stimulky a v januári ideme na to 🙂 máme sa dobre, akurát mi bambulka ochorela, ale už jej je lepšie 🙂

danka483
4. nov 2011

@tinasc jaj držkám silno palec, teším s tebou bude to len a len lepšie uvidíš už sme tým prešli a vieme čo očakávať. 🙂

tinasc
4. nov 2011

@danka483 jasné, teraz to bude brnkačka 😀 a s pozitívnym výsledkom 🙂

mayka
4. nov 2011

Caute baby. Dlho som sem nechodila tak vidim ze su tu nove tvare vsetko.
Mne sa podarilo vdaka gynfiv otehotniet a dcerka bude mat v utorok 2roky a rozhodli sme sa ist si do gf pre surodenca. Este mame 6 mrazacikov.
Je tu niektora z vas co bola alebo sa chysta na ket?
Uz mam aj tetmin na konzultaciu u behunovej.

katka.gzd
4. nov 2011

@mayka ahoj, my sa chystame na KET buducu stredu, co ta zaujima?

mayka
4. nov 2011

@katka.gzd a das si vlozit 2 mrazacikov? Lebo ja sa bojim ze by sa zadarili dve. 😀 jedno baby by mi stacilo. Ale tak clovek si nevybetie ze ? ides na ket prvykrat? Aj ti nastavovali cyklus? A cim?

nelly3
4. nov 2011

@mayka
ja si ta pamatam, obcas som chodila do tejto temy, juj mala slecna uz bude mat 2 rocky ako to rychlo uteka, tak drzim palce na surodenca 🙂 ked pojdes na konzultaciu daju ti nahradny protokol, uplne jednoduche je to ket-ko, od 1DC beries estrofen na vysku sliznice maternice, medzi 10-14DC ides na utz a od 14DC beries aj utrogestan a medzi 16-18DC ides na vklad, eto vsjo 😉 snad som to nedoplietla 😀 ja sa tiez chystam snad coskoro na ket 😉

alibabaa
4. nov 2011

@katka.gzd tak v stredu? ja idem v nedelu na OPU 🙂 nakoniec sa bud stretneme alebo sa tesne minieme 😀

elise
4. nov 2011

ahojte babulky, tak ja dnes prvý den mrchy a začala som brat estrofem na 10 den idem na utrogestan a tento mesiac máme vklad, obávam sa aby sa embrijka dobre rozmrazili, dufam že to všetko bude ok🙂

katka.gzd
4. nov 2011

@alibabaa mojko ak budes mat klasicky ET po klasickej 3dnovej stimulke tak pojdes v stredu a to znamena ze sa uvidime 😀 supeeeeer...uz sa tesim 🙂
@mayka no my urcite pojdeme do dvoch..aj keby boli dvojicky tak nevadi, ja budem stastna a podla mna by si to aj ty zvladla...jak sa hovori, kde je miesto pre dve aj tretie sa strati ;) sme predsa silne zeny, no nie? hehe.... a ano, toto je nas prvy KET, beriem zatial len Estrofem na sliznicu a od 14teho dna este Utrogestan...takto davaju dvojkombinaciu vsetkym babam pred KETom...ten Estrofem od prveho dna cyklu...na 10-14DC ides na kontrolu sliznice a potom na 16-18DC na vklad a hotovo....uz neviem dospaaaaaaaaaat....

mayka
4. nov 2011

Sakra baby. Moc vam drzim palce aby vam to vyslo. Ja doteraz sa sem tam zamyslam ze ako je to mzne ze u mam dvojrocne dieta. Stale mi to pride take neskutocne uzasne.
Moc vam to prajem .

@katka.gzd ja som lwn zvedava ako ma budu riesit lebo ja som od porodu mala len 4x menzes. 😅
ale mne to nejako neponahla . Dohodnem sa s dokynou nech zacneme v januari. Este sa chcem najest tataraku. 😀

@nelly3 a tusim si mi nejaka povedoma. 😉

annamary27
4. nov 2011

@babulka555 ďakujem 😀 aj ja držím palčeky Tebe 😉

annamary27
4. nov 2011

@mayka ahoj,ja už beriem estrofem od včera a tento mesiac ma čaká ket 😉

annamary27
4. nov 2011

@elise jéééé,ahoj...ja beriem estrofem od včera a chystáme sa na ket 😵 😵 😵 😵 to je super,že sa nás tu zišlo pár starších inventárov MK 😀 😀 😀

katka.gzd
5. nov 2011

@alibabaa som sa preklepla...nie po 3dnovej stimulke, ale 3dnovej kultivacii...ale urcite si pochopila co som chcela povedat, ze? 😀 den OPU sa berie ako den 0..takze streda vychadza ako treti den....bolo by fakt super vidiet tam znamu tvar a potom spolocne stresovat a cakat na pozitivny testik 🙂
@mayka dakujeme za drzanie palcov... inak aj mne to pride ako zazrak co medicina dokaze...ale hlavne aj ludske telo ze vyprodukuje nieco tak dokonale ako je babo...
podla mna jedine co ti teda navyse spravia je ze ti mozno ten menzes privolaju...pojdes na ultrazvuk stavu sliznice a podla toho ti pichnu agolutin...a od 1DC pojdes na estrofem....moj hruby odhad, ale uvidis..hlavne je super ze na to ides s chladnou hlavou.....psychika urcite robi svoje...tak sa drzte 😉

edmi
5. nov 2011

@dadaba dakujem ti,ja som tehotna uz bola len to neskoncilo dobre a teraz sa nam nedari,ani som netusila ze budem musiet taketo nieco podstupovat,ale co nespravim preto aby som bola tehu🙂) a to si chodila rok na vysetrenia?? a potom si zacala s umelym oplodnenim??

tinasc
5. nov 2011

babulky, ktoré čakáte na vklad, je vás tu dosť moc a moc držím palce 🙂

elise
5. nov 2011

@annamary27 tak by nám to mohlo výjsť aj naraz🙂 super teším sa

annamary27
5. nov 2011

@elise dúfam,že tentokrát čaká každú z nás skvelý záver celého procesu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yeliel
5. nov 2011

@annamary27 cavelo..co to citam ? ides pre zmrzlinky? drzim palce 🙂 a neopovaz sa to nedotiahnut do uspesneho konca 😀

annamary27
6. nov 2011

@yeliel cavelo,ano idem,snád aj oni pôjdu ku mne 😵 😵 😵 😵

nelly3
6. nov 2011

@annamary27
v prvom rade moc drzim palce nech sa to podari 🙂 a co si sa pytala ci mozes alkohol jasne, ved este nemas v brusku embryjka 😉 takze urcite ano len si daj, potom uz si tak lahko nedas ked budes tehulka 😵

pici
6. nov 2011

babulky drzim vam moc palce :D

annamary27
6. nov 2011

@nelly3 ďakujem 😉 ,nakoniec z toho alkoholu nič nebolo,leb som nemala chuť,hi hi 😀 😀 😀
@pici ďakujem 😵 😀

adija13
6. nov 2011

@mayka
aj my mame nasu malinku po uspesnom UO v gynfive. v january bude mat 2, taktiez chceme druhe a sme objednani na konzultaciu ku HaRBULAKOVI, k tomu sme chodili aj predtym. mame 5 mrazacikov. ja sa len bojim toho aby boli v poriadku a boli zivotaschopne. nevies nahodou ako to je, oni ich kolko rozmrazia? alebo vedia po rozmrazeni ci su vhodne na vkladanie? vcera ma potesila sesternica, ze ak su 5 dnove, tak je to lepsie.
jaj, velmi by sme chceli tiez druhe.
@katka.gdz
drzim palce, stale ratam s tebou a myslim na teba, aby vam to dobre dopadlo. potom budem velmi zvedava ako to vsetko prebiehalo 🙂

och
6. nov 2011

@adija13 ahoj ak máš 5 mrazáčikov, tak ti rozmrazia naprv 3 a potom 2, oni ich tak "balíčkujú" do skúmaviek, mne tiež rozmrazili najprv 3 a jedno neprežilo, takže trojičiek sa báť asi nemusíš 😀

adija13
6. nov 2011

@och a podarilo sa po ket vsetko az do konca? ako to vlastne v ten den prebieha, tak ako pri ET? ze pridem, vlozia a odidem? alebo tam sa caka kym sa rozmrazia a povedia mi presne, co sa dialo, ako su mrazacikovia na tom. a ak by neboli v poriadku, tak hned rozmrazuju dalsie?

och
6. nov 2011

@adija13 bolo úspešné ale skončilo v 9 tt, prestalo biť srdiečko
prebieha to tak, že v deň ms začneš papať estrofem 14 DC ideš na utz na výšku sliznice a začneš vkladať utrogestan na 17 DC poobede ti budú volať že koľko sa embryok rozmrazilo a koľko prežilo a kedy máš na druhý deň prísť ráno, 18 DC spapaš diazepan, utros a vložíš si čípok, s poloplným močovým mechúrom ideš na transfer 20 minút si poležkáš ideš domov a čakáš a čakáš a čakáš 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre