• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

24. júla 2017 
@och jaj, to mi je luto :frowning2: prepac, ze som bola tak drza.
a bola si viackrat na et, alebo ket?
6. nov 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 nič sa nestalo :wink: sú tu baby ktoré prežilo toho oveľa viac :wink:
mala som jedno ET a dve KET, zajtra mi potvrdia z krvi negatívnu správu a vrhám sa na celý cyklus IVF od začiatku a ja pevne verím, že v januári by už mohla byť žiadosť schválená :wink:
6. nov 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och prvykrat si mala kedy to et? a tiez v gynfiv? preco negativnu? uz si mala prvi test a bol negativny? jajda, ja sa trosku bojim co nas caka. ako to zvladas? ale hlavne ze jednu malinku mate a aspon ta vam robi radost. odkial si, ak sa smiem spytat?
6. nov 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 prvé ET som mala v apríli 2009, všetko v gynfive a dnes som 13 deň po KET a robila som si test a bol biely ako stena, takže zajtra mi to len potvrdia a hneď sa objednám na ďalšiu konzultáciu, zvládam to celkom OK človek si poplače, len ja sa potom zatnem a vrhnem sa do toho ešte viac, že to dokážem a idem hlava nehlava :grinning: :grinning: :grinning: a som z Senca
6. nov 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och nevesaj hlavu, uvidis zajtra co bude. dopadne to ako necakas, ver tomu. ja som mala test biely ako stena este na 20 den po ET a to som mala na 10. a aj 15. den potvrdene tehotenstvo. mne Harbulak hned povedal, ze ani nech test neskusam, len sa sama vystresujem, lebo v niektorych pripadoch to z mocu na zaciatku vobec nejde. a ja som mame doma revala, ze to sa len mne moze stat, ze nam nikdo nic nedopraje a ze ja uz nepojdem na nic take a ked mi druhy den volala poobede sestricka, ze to vyzera dobre, ze je pozitivny test a este raz na 15. den tak som zas revala od dojatia. uvidis zajtra. drzim palce
6. nov 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och a to my sme tam chodili asi v rovnaky cas v 2009. ja som mala et na zaciatku maja 2010.
6. nov 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 nemyslím si, že ja som zrovna tento prípad :wink: popravde mm to horšie znáša ako ja, a že silnejšie pohlavie xixixi :grinning:
6. nov 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och ahoj :D
6. nov 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahoj a ty co nespis?
6. nov 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och dosla mi kamoska z glasgowa a mastili sme karty. :D nechce sa mi spat nejako
7. nov 2011 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pici no pekne aspoň si vyhrala? :grinning: :grinning:
ja akurát čakám kedy padne 14.00 aby som si mohla zavolať na potvrdenie svojej netehotnosti :dizzy_face: ale hneď som sa objednala k Stenovej tak 23. 11. sa celý kolobeh neskutočného čakania začne odznova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och ani moc nie nesla mi karta vcera ale dneska to dam urcite... no verim ti ... aj si podpisovala uz ziadost ci ides na konzultaciu?
7. nov 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici tak je to negatívne :wink: idem len na konzultáciu :dizzy_face:
7. nov 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och tak to mi je luto... davala si si robit nejake vysetrenia?
7. nov 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici som OK rátala som s tým, že si musím prejsť každou situáciou :wink: aké vyšetrenia by som si mala dať urobiť?
7. nov 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och co ja viem? ci ti nejake neodporucili?
7. nov 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici uvidím čo povie Stenová toho 23. ale určite si chcem dať urobiť cytológiu na HPV vírus, kamoška ma teraz vyplašila, dva roky bolo všetko ok a tento rok má ten najrizikovejší stupeň :angry:
neberiem to tak, že by som nebola v poriadku, proste nebol správny čas, zlé rozpoloženie hviezd :wink: a fakt nepredpokladám, že všetky transfery by mali vyjsť, to by potom nemali v CAR čo robiť :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@och no som zvedava aj ja . lebo mne nepovedali nic len suche, nabuduce sa podari...
7. nov 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ale veď nabudúce sa podarí :grinning: :grinning: :wink: a kedy sa chystáš znova? ja to vidím tak, že možno v januári bude schválená žiadosť, potom pokým nabehne cyklus, pfúúúúú aspoň si dám dobrý tataráčik na vianoce :wink: ale predpokladám, že spravia aspoň ten hormonálny profil, dám si spraviť pravidelnú gyn prehliadku a možno vyrezať hemeroidy, nooo aby som to stihla do februára :grinning:
7. nov 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. chystáte sa niektorá tento štvrtok do GynFivu na laparku ?
alebo som v tom sama :slight_smile:
7. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och ja neviem... kedy bude to "nabuduce sa podari"... ja to vidim na januar. lebo na konci novembra mam vysledky z hemato a este neviem ako dopadnu plus pockat na cyklus.. no myslim ze ten januar je taky realny... a mozno aj neskor...naposledy som mala trosku z tych konskych davok vsetkeho problem tri dni so zaludkom.. taky tazky ujo mi na nom sedel... no uvidime...
7. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och zlatko, tak ti nepokračuješ v tehuľkovaní, to mi je ľúto, tak nech to v januári vyjde už na 100%
7. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici takže ideme približne spolu :grinning: no aspoň nám nebude smutno
7. nov 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och ano ano... mam opat partacku.. sa mi zda ze ja sa vzdy s niekym spartackujem a potom v tom ostavam sama :D idem skusit bylinkarku... topiaci sa slamky chyta. tak doslo aj na mna :D ako as ma beky?
7. nov 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 nie nepokračujem, si pôjdem vystimulovať dve krásne dvojíčkovské dievčence, nech je doma babinec :grinning: prúser bude ak budú ďalší mrazáčikovia, ktorí nedajbože tiež vyjdu :grinning: :grinning: :grinning: a môžme kúpiť autobus a urobiť prístavbu :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@och no nech len to vyjde, čo už, že manžel bude zarábať len na vložky, ale baby budú doma. Neboj potešíš sa aj chlapcom :slight_smile:
7. nov 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misi76 jááááj chlapcov nerodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie :wink: je mi jedno čo to bude, koľko ich bude, hlavne nech sú zdraví a neposední :dizzy_face:
7. nov 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och no veď budú energickí po mamine určite, ešte raz prajem veľa zdravia a nech len čítam dobré správičky

@pici a ty pekne oddychuj, vypusti všetko z hlávky a po Novom roku sa teším na pozitívne správičky
7. nov 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 oddychujem moja... ty chces mat prduskov doma na vianoce uz co?
7. nov 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no rada by som, to tak vychádza na 36-37tt, už som naozaj dosť unavená a nevládzem, zatiaľ žiadne problémy okrem týchto nemám, ale aj tak je toho už na mňa dosť
7. nov 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok