• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

29. marca 2017 
@tinasc tato teta povedala ze pocitaju sa iba vyuzite ziadosti. ak si nic neabsolvovala a ak si si nevyberala recepty na tuto ziadost, tak ti neprepadla.. a dalsia sa bude pocitat ako druha... ak ju vyuzijes
23. nov 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa Nerobí mi to problém dnes už o mne vedia asi všade Ale najlepšie bude keď si zavolá sama už som jej poslala čísla.
23. nov 2011 o 15:22  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada06 oki cinknem tam :slight_smile:
23. nov 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky...ja do GYN-FIV chodím od septembra minulého roka...rozhodli sme sa tak pre konzultáciu po 1,5ročnom snažení a ešte v ten deň prvej konzultácie sme zostali zázrakom tehotní :grinning: tak sme tam prestali chodiť, potom som ale potratila v 8tt, otehotnela som druhýkrát po 2cykloch ale bol to mikropotrat a teda tento rok sme to začali dopodrobna riešiť...všetko je s nami OK.... :confused: :confused: :confused:

Od januára ale ideme na IUI a preto sa chcem spýtať čo to všetko obnáša, na čo sa máme "tešiť"...hlavne koľko éčok nás to vyjde...

Ďakujem za odpovede :dizzy_face:
23. nov 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas neviete tu niektora kolko ma v gyn-fiv vyjde skrining v prvom trimestri? viem ze za objednanie na presnu hodinu sa plati 10 eur no ale ked som sa tam objednavala zabudla som sa opytat kolko to vysetrenie bude stat :unamused: dakujem ak mi niektora odpoviete :slight_smile: a lekari su tam v pohode?
23. nov 2011 o 16:17  •  čaká bábätko, termín má v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc hovoril, ze zatvoria den ped sviatkami a otvoria po troch kraloch.
24. nov 2011 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 no hej, však musia mať aj nejaké voľno, keď sú tam cez rok každý deň :wink:
24. nov 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule....viete mi niektora poslat cislo do labaku v GynFive?...mam tam volat o 11:00 ze ako su na tom nase embrijka, ale papiere ma moj muz a neviem sa mu dovolat :frowning2:
24. nov 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva embryologické lab. č. 02/50102960 držím palec
24. nov 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 dakujem ti moooooc :slight_smile:
24. nov 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
negativne.. :frowning2:
24. nov 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa Je mi to veľmi ľúto že to nevyšlo...
24. nov 2011 o 14:59  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa to mi je luto. aj ked som s tebou vela nekomunikovala, bola som zvedava. jaj, jake skusenosti a v poslednej dobe len same spravy ze nic. je mi luto. dofam, ze na buduce budete mat stastie.
24. nov 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc v centre môžu byť aj na velku noc vraveli že oficiálne zavrete ale povedali mi ak by som mrchu dostala na veľký piatok tak sobota doobeda tam budu tak aj cez sviatky určite dáky den budu:slight_smile:
24. nov 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ja viem, ale nepredpokladám, že by tam cez vianoce niekto vôbec bol :wink:
24. nov 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ved uvidíš, ja idem v piatok buduci týžden na krv potom ma čaká ultrazvuk, ten sa za kolkop robi, za 3 týždne? a kedy by som mohla skusiť testnuť po KET? utroš ma tento krát nesvrbi ako pri IFV
24. nov 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ak budeš mať potvrdené tehu, tak sa na utz ide o tri týždne :wink: netuším kedy testnúť po ket, ja by som testla až deň pred krvou :wink: inak mňa to už netrápi, či robia v decembri, aj tak idem od januára na to... konzultáciu mám 7.12.
24. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zajtra ideme na prvu konzultaciu viete niektora poradit čo nás tam čaka?

Ď.
24. nov 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalovec boli ste na spermiograme?
no u nas to prebiehalo: mm na spermiogram, po zlych vysledkoch objednanie na konzultaciu a tam to prebiehalo, ze aku sme brali liecbu, rsp. nebrali liecbu, objednanie na dalsi spermiogram, krvne testy oboch, manzelov utrazvuk u urologa, moje vysetrenie priechodnosti a vysvvetlili nam ake mame moznosti, dr. Harbulak to zhrnul tak, ze pri diagnoze mojho manzela mame asi taku sancu akoby kopal spoza jednej branky cez siet, cele ihrisko az na druhu branku. a ze ivf icsi bude pre nas penalta :slight_smile: a aj bola, dorka teraz krasne hajka v postielke a v january ideme na KET, kedze chceme druhe a po dvoch rokoch stale nic. :slight_smile:
24. nov 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalovec všetko sa dozvieš, doktor, alebo doktorka, neviem ku komu idete, vám všetko dobre vysvetlí, navrhne liečbu, vyšetrenia a na základe toho ďalší postup :wink:
25. nov 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 cavelo pipi :sweat_smile: ako sa citis s bublinkami? :slight_smile:
25. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dnes na dr. odporucil do GF, viete mi poradit ako prebieha prva konzultacia?
25. nov 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 skús pár stránok dozatu prečítať, píšeme to tu stále dokola.
25. nov 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 neboj sa, všetko sa dozvieš u lekára, všetko ti určite dobre vysvetlí :slight_smile:
25. nov 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 otazky o zdravotnom stave,nejake zhodnotenie, pripadne mne brali aj krv (zalezi od toho v akej faze cyklu si) vysvetli ti co a ako, ake mate moznosti...dalsie navstevy znamenali zhodnotenie vysledkov, stery, sono a vysetrenie na priechodnost vajecnikov. u nas bol zly spermiogram, teraz cakame na posledny kontrolny test spermiogramu po 3mesiacoch brania profertilu a ked nepomohol caka nas ivf.
25. nov 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, ked mam ist do GF na kontrolu krvi ci som tehu po iui, tak ide sa v ten den rano len na krv a vysledky su tiez v ten den poobede?
25. nov 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marionca rano krv a poobede ti po 14:00 zavola sestricka vysledok. to cakanie je nekonecne.
25. nov 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia dakujem ti velmi pekne
25. nov 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marionca po 14,00 hod. si zavoláš ty
26. nov 2011 o 05:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok