• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. júla 2017 
@annamary27 tak to nie je take strasne, ale zas ani jednoduche :confounded: a boleli tie zakroky?
28. nov 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 mňa nebolelo nič,ani pichanie injekcií pri umelom,ani vyšetrenie priechodnosti vajíčok,ani výber a ani vklad,aj narkozu som dobre zvládla,já som železná lady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 tak to teda si silna zena :grinning: ale to je fajn, lebo ta len tak lahko nieco nezlomi, to vysetrenie priechodnosti ma zaujima, ako to prebiehalo?
28. nov 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 najväčšiu hrúzu mám z volania do centra kvôli výsledkom či to vyšlo.To ideš ráno na krv a potom po 14tej hodine tam voláš,ale to tam volaju kočky,ktoré sú v cykle umelého oplodnenia,že ako si pichať injekcie a potom tam volaju baby čo čakaju na tehu testy a to je o nervy,kým sa tam na 30ti krát dovoláš a m usíš si vypočuť svoj ortieľ.
28. nov 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 síce mi to nemuseli robiť,lebo chyba je v manželovi,ale pre istotu to urobili.Robili mi to ambulantne ,tiež som si dávala predtým čípok na uvolnenie,potom mi zaviedli nejakú hadičku dnu ,tú napojili na flaštičku s fyziologickým roztokom/myslím/ a sestrička to trikrát stlačila/to bola taká strička/ a doktorka kukala na ulrazvuku,že ako mi preteká tá tejkutina cez vajíčkovody a bolo to.cítila som len taký tlak,obdivovali ma,že ako to zvládam,ale moje bolesti pri krámoch sú omnoho väčšie ako bolo toto vyšetrenie.
28. nov 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 hej isto je to na nervy takto cakat na vysledok a este horsie, lebo to nieje ako ked cakas len na kramy, ved si toho tolko podstupila, musis verit, ze to bude dobre

hm a ako dlho to trvalo, to zistovanie priechodnosti? a keby to bolo nepriechodne tak co by robili, alebo to tym tlakom rozrazia? :confounded:
28. nov 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 takto ambulantne to trvalo pár mint,keby to takto nevyšlo,tak by priechodnosť pozerali laparoskopicky.
28. nov 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak som v nemocnici a je to vážne:frowning2: do centra som nestihla volať, zajtra mi budu robiť dalšie vyšetrenia
28. nov 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc my ideme na nahradny protokol v january tiez a konziltaciu sme mali 21.11, nepovedali ze je to skoro, pretoze maju ist aj na nejake seminare. oni mi dali nahradny protokol, hned recepty na estrofem a pregnyl a povrdal, ze si mam zacat davat v 1 DC a je to na nas ci januar, ci februar. a ze mam potom prist na 14 DC
28. nov 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no tak to volanie po 14.00 je aj pre mňa adrenalín... vtedy mávam pulz aj 120 :wink:
28. nov 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise držím palce, nech je všetko v poriadku, drž sa, aspoň takto na diaľku posielam veľa energie, aby si to všetko zvládla...
28. nov 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 hmm, vlastne im to môže byť jedno, hlavne že začnem :slight_smile:
28. nov 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise juj,držím palce,aby Ti v nemocke pomohli.
29. nov 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise fúha držím palec nech je všetko v poriadku.
29. nov 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ja som vyšetrnie priechodnosti odmietla, lekárka mi dala ale podpísať nejaký papier. U nás je zlý SPG, mám 4 ročného syna a neprekonala som žiadne zápaly ani cysty, tak si myslím že som o.k.
Pred dvomi týždňami mi i tak prišlo schválenie od poisťovne, ale začínam až po novom roku a na presmon postupe sa dohodneme až 15. decembra
29. nov 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nezačínate niekto v roku 2012 s IVF?
29. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta ja som bola z toho celého jeleň,takže som išla do všetkého čo nám navrhli :grinning: veľa šťastia v novom roku :dizzy_face:
29. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 chcem sa opýtať, keď si si pichala od 24 DC tak koľko ti bolo predpísaných balení ampuliek? diky
29. nov 2011 o 10:51  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta áno ja okolo 8.2 , prvý krát
29. nov 2011 o 10:57  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta asi ja.
29. nov 2011 o 11:11  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 zatial 1 a dufam, ze aj posledny.. :confused: ano mame nastastie 3 snehuliacikov :slight_smile:
29. nov 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emuli @ada06 15.12. mám ísť len na konzultáciu, tak myslím tam sa dozviem kedy začínam so stimuláciou, ale chcela by som čo najskôr. Toto bude moje prvé IVF, tak ani neviem ktorý deň cyklu sa začína a ako často sú kontroly, mám to do Bratislavy asi 100km, neviete náhodou viac?
29. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta mne by to poisťovna mala schváliť tento týždeň a potom kym to pride do centra tak to týždeň potrvá a potom si čo najskôr dohodnúť termín a čakať čo so mnou vymyslia.MS mám dostať 21-22.12.tekže uvidím,aj ja mám to do Bratislavy 100 km.Ale to čakanie ma už nebaví.
29. nov 2011 o 13:59  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no ja som sa objednavala vo stvrtok, ked som bola na krvi na 13 den od ET. .. uz som vedela ze je to stratene.. tak som sa hned pytala na novy termin a dali mi 13.12.11 o 12:00 celkom zaujimavy datum. no uz neverim ze by mohol byt niecim vynimocnym.. ani ten 11.11.11 nebol... :confused: uz vtedy hovorila ze sa im to tam plni rychlo. a este k tomu drabek mal volno 2 tyzdne tak sa mu to tam velmi rychlo naplnalo...
29. nov 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta ja začínam v januári druhé ivf :slight_smile:
29. nov 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emuli ahoj,diphereline 3balenia, puregon 300 a 900,menopur 2balenia a pregnyl.
29. nov 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepotrebuje niektora z NR ist zajtra do GF na krvicku a sono? mam prazdne auto
29. nov 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. pisem vsetkym, nech nikoho nevynecham... som tu teraz malo lebo kamoska ma uz po termine tak behame stale k doktorovi a tak... zacala som cvicit, zajtra mozno budu vysledky z hemato, genetika az v polovici februara a na stitnu idem 13decembra... cize do noveho roku asi nic ziadne vklady neriesime... tolko moje novinky :D
29. nov 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici ahojky moja tak teda máš čo vybavovať našťastie my máme tú genetiku v poriadku a aj na štítnu žľazu beriem tablekty,ale tá hematologia to ti načo brali čo tým zisťujú :unamused:
29. nov 2011 o 21:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 hematologia , celkove vysetrenie krvi , nejake mutacie a trombofylia
29. nov 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok