Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
5. dec 2011

@elise to by bol krásny omyl 😵 😵 😵 😵

elise
5. dec 2011

@annamary27 to by veru bol, inak mi je dosť zle

moncici
5. dec 2011

môžem sa opítať chodím do gyn fivu zajtra mam isť na vklad ale stále mi nevolali,môžu aj poobede dakujem 🙂

elise
5. dec 2011

@moncici do 16 ti môžu zavolať

@annamary27 tak omyl sa nekoná mršina prichádza

zuzancek22
5. dec 2011

@misi76 ahojček moja, vidím, že sa pekne este držíš, daj recept na to aby som aj ja takto dlho vydržala, lebo čo poznám všetky mamičky čo čakali dvojíčky, tak bud ležali doma od 6 mesiaca s nohami hore, alebo rodili predčasne, lebo si to odležali v nemocnici, my sme zatial ok, už vieme že budeme mať dvoch chalanov. aj ked je to síce skoro, ale bolo tam vidieť pipíkov. 🙂

99azura99
5. dec 2011

ahojte neviete pls dokedy robia v GF? Myslim od kedy im zacina vianocne volno. Dakujem 🙂

misi76
5. dec 2011

@zuzancek22 to tak skoro ti videli pipíkov? no super a rada ako vydržať? Pravdaže u každej z nás je to individuálne a záleží aj od okolia.
Čo najmenej sa rozčulovať, minimum práce, pracujem z domu, takže v pohode žiadne naháňačky, ja neupratujem celé tehotenstvo, mám super manžela, sestru a maminu, čo mi max. pomáhajú. A hlavne, čo je u nás asi najdôležitejšie, tak nesexujeme. Predtým sme si občas zasexovali a ja som sa začala otvárať a skoro som potratila. Je to asi ťažké vydržať hlavne pre chlapa, ale ten môj vydržal a drží ešte stále a chvíľku ešte bude musieť vydržať. Zatiaľ som ešte zatvorená, tak len vydržať do budúceho týždňa a idem pod nôž. I keď už teraz vyplakávam, že mám toho dosť, hlavne tlačia do plúc a na žalúdok, na mechúr som si zvykla, no ale som rada, že držíme tak dlho.
Prajem, aby aj tvoje tehotenstvo bolo bezproblémové a podstate ako moje, príznaky pravdaže budú, ale nech nie sú žiadne zlé veci.

tinasc
5. dec 2011

@elise tak to by bolo krásne, keby sa pomýlili 🙂
ale aha, práve som dočítala do konca...

tinasc
5. dec 2011

@99azura99 tuším to tu niekto už spomínal, že zatvoria na vianoce a otvoria po troch kráľoch... 23. ešte robia... ale ja som to osobne nezisťovala...

annamary27
5. dec 2011

@moncici mne volali naposledy okolo 16tej hodine

annamary27
5. dec 2011

@elise tak mne sa pridala ešte aj hnačka,tak sa zdržiavam v blízkosti wc.

moncici
5. dec 2011

@annamary27 Dakujem už mi volali o 15 hod ale neviem či si mam vziať pyžamo alebo stačí nejaky dlhý sveter

misi76
5. dec 2011

@moncici ahoj, som rada, že idete do toho znovu a držím veľmi palce. Zajtra nič nepotrebuješ na vklad, dajú ti na tvoje oblečenie erárny plášť, nič si zbytočne nenos. Len poloplný mechúr, čo je občas obtiažne. Veľa zdravia a šťastia prajem 🙂

moncici
5. dec 2011

@misi76 Miši ešťe nerodíš Ivka ta už ide za chvílu aj Dr povedal že mám väčšiu šancu mala som predlženú kultiváciu aj viac vajíček len neviem či si mám dať tri pre istotu už dúfam že to dobre dopadne ved budem informovať pa pa pekný večer

e.skovka
6. dec 2011

bre ranko vospolok 😉
dnes som bola v 11.ty den na kontrole pred iui. doktorka mi povedala ze folikul ma 13mm, ako rychlo dorastie do velkosti ktora je potrebna? ake mate skusenosti? a aka je vlastne ta potrebna velkost?
.. a odkedy vie vlastne ocko piect? 😀

dakujem

misi76
6. dec 2011

@e.skovka myslím že od 17 -18 mm je už folík použiteľný, ale najlepšie ak má cez 20mm, možno ešte týždeň si počkáš, možno pôjdeš aj skôr, mne pri IVF kým dorástli tak som bola na punkcii na 19-20 deň cyklu. Držím palce.

e.skovka
6. dec 2011

@misi76 a vidim ze to vyslo 🙂 blahozelam
kludne si pockam len som strasne nedockava 🙂

babulka123
6. dec 2011

@misi76 zlaticko ty si este v kope? kuakm ze ta v nemocke nechcu.. cakaju kym porodis sama? myslim na teba

misi76
6. dec 2011

@e.skovka to sme všetky nedočkavé

@babulka123 no v piatok mám ešte jednu rizikovku a 15.12. mám prísť na príjem, ak vydržím, ale už mi je veľmi dlho a ťažko, tiež sa všetci čudujú, že s dvojkami držím tak dlho

moncici
6. dec 2011

@misi76 ahoj dnes som bola na vklade ale nevidím to rúžovo dr.embrioložka mi povedala že sa deli ale nerobí sa dutinka tak neviem čo si mam o tom myslieť,som s toho uplne na nič zajtra si mam zavolať či mi zamrazia už neviem ved som mala zrelé vajíčka prečo sa to deje ☹

misi76
7. dec 2011

@moncici no tomu nerozumiem ani ja, ale treba veriť, držím silno palčeky

katka159
7. dec 2011

baby ktore ste zostali tehotne po IVF prosím vás dokedy vás boleli vaječníky?...ja som už v 11tt a niekedy to je dosť silná bolesť hlavne na pravej strane, ľavý cítim len niekedy...dakujem vám za radu

katka159
7. dec 2011

@misi76 miši prosím ta aj teba bolievali tak strašne vaječníky som už v 11tt a niekedy je to dosť bolí....inak držím palce a čudujem sa že z 2 babetkami tak dlho vydržíš:...🙂

misi76
7. dec 2011

@katka159 no mňa pobolievajú celé tehotenstvo a k tomu mám na pravom vaječníku cystu, či už praskla, tak to neviem. Len vydrž, ešte si len na začiatku. 🙂

katka159
7. dec 2011

@misi76 ved ja držím len som nevedela či je to normáln ed tak bolia alebo nieje...lebo môj dr. ma dovolenku a nemala som sa koho opýtať....ale nabudúci utorok idem na kontrolu tak dufam že bude všetko v poriadku....🙂

misi76
7. dec 2011

@katka159 niekedy sa bolenie maternice pri rozťahovaní zamieňa s bolesťou vaječníkov, možno to aj ty tak cítiš, bolí to ako pri mrche

katka159
7. dec 2011

@misi76 hej boli tao ako b som mala dostať mrchu v tej nejväčšej intenzite ale napr. dneska ma to bolelo asi 3-4 hod neuveritelne a potom to prešlo...myslíš že je to maternica ale mna to bolelo tak isto aj ked som mala tesne po ET a ked osom bola v 2-5 tt...🙂

moncici
8. dec 2011

@misi76 Tak že nemam žiadnych mrazáčikov uvidíme či aspon 16 ma potešia ked sa neujali ty 4 bojovníci

misi76
8. dec 2011

@moncici len teraz pekne oddychuj a mysli pozitívne, veríme, že sa to teraz podarí 🙂

misi76
8. dec 2011

@katka159 všetko máme tak dolu prepojené, určite sa neboj, občas pichne, zabolí, začiatky a konce tehotenstva sú všelijaké, neboj za chvíľu si budeš tehu celkom užívať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre