• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. januára 2017 
juj, to je uz tolko hodin, padim domu.
papa holky. :slight_smile:
22. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och tak drzim na zajtra palce :slight_smile: ja som volala o vysledok a vecer picham 225iu merionalu,bola som doobeda hrdinka,ze si to svihnem sama,ale moja odvaha sa niekde vytratila,tak rozmislam ze nabehnem zase do nemocnice aby mi to pichli :grinning: ,len vcerajsi fesak(francuz)mi zabudol povedat ako robi :grinning: tak dufam ze natrafim na niejaku jezibabu :angry: .Inac odber krvi modrina :frowning2: a decapeptyl do brucha :frowning2: tiez modrina a to mi pichala vyucena sestricka :pensive:
22. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och, len som sem nakukla, uz nemam o vas prehlad co vas tu caka...a co nevidim, ty ides zajtra na vec :grinning: tak velmi drzim palceky a len im pekne dohovaraj, nech mas potom take rodeo v bruchuako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja im tiez dohovaram, ale neposluchaju :sweat_smile: tak nech ta poriadne dohryzu, budem na teba mysliet :wink:
22. apr 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby vsetkym :grinning: :grinning: :grinning: auticko malo pokazenu nozicku tak som vybehla ju dat opravit :grinning: :grinning: :grinning:

darla no vyplach stal za to :grinning: :grinning: :grinning: mozno preto sa mi potom snivalo v narkoze o sexe :grinning: :grinning: :grinning:

corine aj tak si myslim ze do bruska by si zvladla lavou zadnou a bez modriny :grinning: :grinning: skus, ked ti to pichnu, trosku na ten vpich zatlacit rukou a pomasirovat, ja som si urobila iba tusim dve modrinky zo vsetkych 30 injekcii :grinning: :grinning:

janul pevne verim ze budem po tebe opakovat :grinning: :grinning: ak sa mayka neurazi :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky!

Och, zajtra silno držím palce, aby sa drobčekom u Teba zapáčilo a za 10. dní, aby si nám povedala radostnú novinu, že si tehotná!!!
22. apr 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mima uvidime :wink:

ale ako mame cvicit denne aspon chvilu, tak budeme verit denne aspon chvilu :wink: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och neurazim sa. :grinning:
22. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hladat niekde niaku cokoladu :grinning: :grinning: :grinning: strasnu chut som dostala na banan v cokolade so slahackou asi sa zblaaaaznim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate?
22. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumiiii ako ?>> uz je leopsie???
22. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi no ahoj ako sa mas 3 v 1 :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinôčky :grinning:
Ako sa máte?
22. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zda sa ze trosku lepsie ale nechcem sa chvalit,lebo minule ked som sa chvalila tak to zacalo znova.
babulka ty si uz 24tt normalne nestiham :sweat_smile:
och drzim palce
zukrik ako uz ti je lepsie?
22. apr 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Chrumi,je mi lepšie,ide mi von len žlč :unamused:
Ako sa máš ty? a čo babatka?
22. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och len opakuj, bude sranda :grinning:
22. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem na UTZ a krv tak uvidime ako sa maju potvorky male,ale oni asi dobre ked mne je zle,ale ja negrckam mam to vascinou na krajicku ale racsej predychavam a idem spat ,aj teraz sa chystam lebo uz ledva sedim ale daky debili zacali teraz vrtat!!
tak zajtra dam vediet co nove.
22. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej janula ty ako?Babatka posluchaju uz nie si v nemocke?
22. apr 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi.. heheh od zajtra 25..

a nebooj uz bude len lepsie..
22. apr 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi ahoj. tebe to uz tiez leti. :wink: tak ocakavam nove foto krpcov.
janulka ahojky :wink:

zukricek :wink:
22. apr 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jéj, Janulka, Ty si nás došla pozrieť :slight_smile: ? Pekné od Teba :grinning: !
Chruminka, Zukrík, Babulka :slight_smile: :slight_smile: :wink:
22. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Zukrik veľmi som zvedavá na Tvoj zajtrajší utz., či tu budeme mať ďalšie dvojky :slight_smile:
22. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
áááá, nočná zmena sa zbieha :grinning:
Veru, aj ja som zvedavá :grinning: , aj na Och, aj Mayka má mať myslím poradňu :wink: .
22. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
damy ale sa nam to tu nakopilo :grinning: same skratky :grinning: :grinning: :grinning: ET, UTZ... :grinning: :grinning: :grinning:
mam ja vam dnes niaku dobru naladu :grinning: :grinning: :grinning: prave volala spoluziacka ze eseje do skoly staci napisat do maja :grinning: :grinning: dalsi mesiac nic nerobenia :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak práve dostávaš za úlohu písať eseje nám :grinning: ! Počkaj, vymyslím tému....
22. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no velmi rada katka :grinning: zda sa mi, ze tato nocna smena je niaka ticha :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ticha voda brehy myje :wink: :grinning:
22. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak.. neboj, určite sú tu nejakí tichí pozorovatelia :grinning: , však oni sa ozvú :grinning:
a tá téma... no nič mi nevie napadnúť... že by o ET :grinning: ?
22. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo katka ani mi nehovor :grinning: taka som nahnevana sama na seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: povedala som to iba fakt par ludom asi 4 a od rana mi chodia sms ci uz som oplodnena (som nepovedala presny datum) a uz mi to lezie dost na city :stuck_out_tongue_closed_eyes: nabuduce budem drzat jazyk za zubami :stuck_out_tongue_closed_eyes: co bude pre mna tazsie ako prestat fajcit, ale aspon sa o to pokusim :grinning: :grinning:

ale s tebou sa o tom kludne rozpravat budem :grinning: :grinning: :grinning: je fajn ked nemusis vsetko dokola vysvetlovat bo kto tym nepresiel netusi na co vsetkytie injekcie su a ako to vlastne funguje... proste mame taku vlastnu rec mi primarne neplodne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Vás potajme pozorujem :grinning:
22. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok