• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

18. januára 2017 
@katla no moja tak to ti prajem len same dobre spravy v piatok.urcite sa im zalubilo a ostali u teba :slight_smile: presne tak nesmieme stracat nadej :slight_smile: daj hned vediet budem zvedava :wink:
6. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc tak ti budem veľmi držať palce aby bola urodička čo najväčšia verim že budu kvalitne vajička:slight_smile:
6. feb 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise ďakujem :slight_smile: aj ja verím, že to bude lepšie ako minule :slight_smile:
6. feb 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@given no ninka mozno ale marek to zobral do svojich ruk a vysvetlil jej ze by jej brala nufka { jej macika s ktorym chodi vsade a musi byt pri kazdom jej pohybe} a katku babiku .. tak ninka zhodnotila ze radsej nie.. hehehe
ale nie .. na druhe uz nepojdeme a prirodzene asi nehrozi, marek nechce vobec a ja som sa nejako zmierila s touto myslienkou.. ninka je aj tak dooost ziva a dava nam zabrat obom slusne.. takze asi tak

@katla no som rada ze spis a oddcyhujes.. to potrebujes.. na nic nemysli , ani na zle ani na dobre a vsetko bude ok.. a ten cas.. tak toto bolo vzdy pre mna najhorsie co mohlo byt.. to cakanie na test.. priznaj sa mas testy nakupene aj doma? budes testovat alebo ee???
6. feb 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka123 A myslis,ze to s tym pobolievanim brucha je ok? Testy nemam,ani jeden. To kaslem a pockam si az na krv.
6. feb 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla pobolievanie je uplne normalne.. to je aj zakrokom, aj liekmi aj uhniezdovanim, aj vsetkym moznym.. neboj to je uplne ok.. ja si pamatam ze mna straaasne bolelo brucho , vyslovene ako na kramy a to velmi dobre vies ze ja som mavala kua bolestive, behala som na wc ze uz uz som urcite dostala a nic.. a vidis.. uz aj sediviem .. hehehhehehehehehhe z coho asi ze?
6. feb 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc držím palec a prajem kvalitnú úrodičku takže v stredu OPU? :slight_smile:
6. feb 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc a nemala si tiež OPU s vtredu aj v tedy naposledy?
6. feb 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko prajem babenky.mala otazka na vas.plati sa nieco za prvu konzultaciu v gin five? dakujeeem :slight_smile:
7. feb 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa
nie neplati :wink:
7. feb 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa neplati sa nič:slight_smile:
7. feb 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem :wink: same dobre spravy hned z rana :sweat_smile:
7. feb 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa kedy ideš do centra?
7. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise zajtra na 11:15 sme objednany doktorovi Drábekovi.prvy krát tak troška nastupuje na scénu nervozita :frowning2:
7. feb 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa napíš si na papier otázky ktore sa chceš opýtať lebo v ambulancii zabudneš :grinning: aspon ja som odtial išla a nepamatala som si suvisle nič:slight_smile: ale bude to dobre uvidiš zober všetky vysledky zo sebou ktore máte spravene, zoberu ti krv a prezre ťa aj sono ti spravi a manžel odovzdá sopermie:slight_smile: my sme mali do 2 hodin výsledky stanovili námdalší postup:slight_smile:
7. feb 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise aha no super.asi si ti radsej napisem chacha :grinning: dik za info lebo fakt neviem co nas tam bude cakat.doktor mi porobil snad hadam vsetko okrem sona ale myslis ze bude davat aj manzel spermie ked bol minuky tyzden u nich na spermiograme?
7. feb 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa ak tambol minulý týžden manžel tak mu nemusia brať spermie ale môžu spraviť kontrolný spermiogram:slight_smile: nás čaká buduci týžden ket :slight_smile:
7. feb 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise tak mas troska nerviky co? budemdrzat palceky nech vam to vide :slight_smile: a hlavne dobre dopadne.nas asi pravdepodobne bude cakat IUI len ma nastimuluju pravdepodobne a potom.nech je to co najskor nech dlho necakame :grinning: uvidime kolko bude trvat liecba hm.a este ci to na prvy sup vide.ty si bola na IUI? ci nie? ci to je bolestivy zakrok alebo sa to da vydrzat? :slight_smile:
7. feb 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa ja som bola na IFV. to mi robili punkciu v krátkej narkoze inak v pohode už vkladanie vôbec neboli na IUI ti vlastne streknu spermie to neboli len je to trošku mepríjemne:slight_smile:
7. feb 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise aha no tak fajn :slight_smile: to som rada no uvidim zajtra kolko ma budu nastavovat a kedy bude den D dufam ze to nebude dlho.ale tak snad do 2 mesiacov by sme sa mohli vtesnat :slight_smile:
7. feb 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa nebude to trvat dlho ja ked som mala hormonalny profil tak som vyfasovala clostibegit ci ako sa to vola a myslim ze 5dc som zacala uzivat 5dni a potom este nejake sono a okolo 13dc som bola na iui.nechcem ti brat iluzie ale ja som bola na iui 4 krat a treti pokus bol uspesny len mimomaternicove.potom jedno neuspesne ivf a teraz sa nam to podarilo spontane :grinning: ale pocula som ze niektorym babam sa to podarilo na prvy krat.tak drzim palceky. :grinning:
7. feb 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa budem držať palce, ja si ešte pichám fraxiparine zistili mi mutácie a vrodenu trombofiliu tak mi dnes mám za sebou druhu injekciu:slight_smile:
7. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka no tak dobre potom.ja mam sice problem ze nedostavam menzes sama od seba tak mi ho asi vyvolaju a potom prejdu na to.mam zvyseny muzsky hormon a preto mi zevraj nechodi ani menzes a nemam samozrejme ani ovulku.ale tak su to odbornici tak spravia co treba.no uvidime nevide prvy krat pojdeme druhy a potom treti a kolko bude treba :slight_smile: a ked bude nutne aj IVF tak aj tam len nech to uz vide :slight_smile: moc vam gratulujem to je super.v kolkom si? :slight_smile:
7. feb 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no pekne tak nech len poriadno zaberaju a vyliecia co maju :slight_smile: a buduci piatok nech je ten vas najstastnejsi den :slight_smile: alebo teda potom ten vysledny lepsie povedane :slight_smile:
7. feb 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa dufam že zaberu som na pn tak som stále doma ale v tejto zime je to dobre:slight_smile: bývam dosť unavená
7. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise urcite ano musis verit :slight_smile: ja som tiez PN uz skoro mesiac.najskor som marodovala na vyskocene stavce som padla :slight_smile: a ked som bola doma tak sme zacali popri tom riesit toto.mamina ma znameho doktora v BA diveky tak ma dokopala k nemu lebo tuto to nemalo ziadnu buducnost.no a ako sme to zacali riesit robil mi vysetrenia a zistil nejaky bakter co tvori cysty na vajecnikoch tak mi nasadil antibiotika Doxyhexal aby sme ho znicili.nastastie mam vajecniky ciste tak sa to vcas zistilo.no a mojej doktorke gynekologicke som volala a povedala mi ze ma do roboty nepusti ked mam tento bakter a hlavne ked ideme skusat IUI.a v robote mali baby vcera 8,4 stpna to by asi nebolo dobre pre mna teraz.uz som raz mala zapal v maternici a nechcem chytit znova a zvlast teraz.len by nam to oddialilo IUI tak sa liecim a oddychujem :slight_smile:
7. feb 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise nie minule som mala v pondelok :slight_smile: tentoraz som pichala kratšie...
7. feb 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka483 presne tak :slight_smile:
7. feb 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa IUI nebolí, teda aspoň mňa nič nebolelo :slight_smile:
7. feb 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak fajn uz len potom verit ze to vide :grinning: len to percento nie je bohvie ake silne ale tak budeme verit :slight_smile:
7. feb 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok