Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
9. mar 2012

@stenlyhozienka a vsetky vysetrenia mate v poriadku? 😕 ako je to mozne, ze tak dlho trva to snazenie, to musi byt riadny zaberak 😔 ale neboj budeme sa este vytesovat, teda dufam 😵 musime verit

stenlyhozienka
9. mar 2012

@gelinka75 všetko je v poriadku,asi najviac stresujuce je to,že každý mesiac som dúfala,že som tehotná,a potom zas sklamanie,to čo malo byť krásne sa zmenilo na povinnosť 😢 ,ja verím,že teraz to vyjde,nič iné si nepripúšťam,od detstva som snívala,že budem mat dvojičky,tak už sme sa pripravili aj na ne

gelinka75
9. mar 2012

@stenlyhozienka ano si dobre pozitivne naladena aj to robi divy, to poznam to tesenie sa, ze su priznaky aj ked si to nepripustas tak mozog si robi svoje a nakoniec pride cervena, ved to, ze uz aj snazilkovanie mi lezie na nervy, my sa tak intenzivne snazime nie tak dlho, ale uz sme 8 rokov manzelia a nic 😠 xixi o dvojickach sme sa bavili tiez, ja by som prijala naraz, je to vsak aj obrovska starost, ale aj radost 🙂

stenlyhozienka
9. mar 2012

@gelinka75 presne mi hovoríš zo srdca,ja si hovorím,že ked nas Boh nechava tak dlho čakat,tak prečo by nam nedoprial dvojitu radost, 😉 ,ale aj jedno by neskutočne potešilo 🙂

timona
9. mar 2012

Stretli ste sa niektora s tym , že pri špinení v skorom tehotenstve, lekar okrem predpisu duphastonu pichol aj pregnyl?Nemoze to uskodit?

gelinka75
10. mar 2012

@st2 nekrvacala si po tej priechodnosti? mne to zacalo vcera vecer som 14DC, to nemoze byt este mrcha, brucho ma tak trocha boli..ale dr. ma upozornila na spinenie alebo krvacanie, tak asi to bude z toho ale cudne, ze 1 den nic a potom zacalo

annamary27
10. mar 2012

@reklamka ahoj,ja som písala dr.Stenovej a ked do týždna neodpísala,tak som volala do ambulancie a sestrička mi odpovedala a ako náhoda mi v ten večer zavolala aj doktorka,že si prekukla moju otázku v maily a odpovedala mi na nu ešte raz aj ona.

st2
10. mar 2012

@gelinka75 ja som iba trolinku spinila tusim dva dni, ale fakt ze malicko

gelinka75
10. mar 2012

@st2 no tak to bude ono, je to slabunke, na mrchu sa to nepodoba, aj ked je to cervena krv, tak snad to aj prestane 😉

st2
10. mar 2012

@gelinka75 jj aj ja som tak mala presne, to urcite prejde do zajtra

ada06
10. mar 2012

Ahojte,neviete mi povedať či v centre v nedelu mi zoberú krv?Je to 2 deň menzesu a mali by mi robiť hormonálny profil na začatie stimulky.

vvia
10. mar 2012

@st2 vobec netusim preplakala som cely den. budem mudrejsia na buduci tyzden ☹ a kamen? asi rozbit

kvetka111
10. mar 2012

@ada06 asi nie, pretoze aj mne kazali prist v piatok alebo pondelok,

ada06
10. mar 2012

@kvetka111 tak to som teda v háji lebo ten hormón sa má brať na druhý deň, neviem či sa mi tam zajtra oplatí ísť.Mne výsledok stačí ked povedia v pondelok doobeda a potom by som začala ked tam nebudú tak musím čakať zase mesiac.

st2
10. mar 2012

@ada06 chod az v pondelok ved sa moze zobrat aj na 3dc predsa nie

kvetka111
10. mar 2012

@ada06 ja si tiez myslim, ze az v pondelok, ak chces, skus tam zajtra prezvonit, pre lepsi pocit, ale neviem, ci tam dakoho chytis. mne napisali ze mam prist 2-4DC a ked okolo vikendu, bud piatok alebo pondelok.

dadaba
10. mar 2012

@ada06 mne brali 3 DC...bud kludna... 😉

alibabaa
11. mar 2012

@ada06 na krv mas ist 2-4dc. nemusis sa obavat, ze nieco pokazis 😉

jova23
11. mar 2012

@annamary27 môžem jednu otázku,to ked takto pišeš s doktorkou meil,ona aj poradi co dalej,alebo vlastne co potrebujes vediet?ja by som to tiež skusila s doktorom,len či mi odpiše drábek.vdaka

dadaba
11. mar 2012

@jova23 neodpise...ja som mu pisala pred tyzdnom a nic neodpisal...zavolala som na recepciu a oni ma prepli sestrickam a oni mi poradili... 🙂

alibabaa
11. mar 2012

@jova23 neodpise... ani mne neodpisal.. tie maily tam maju podla mna len z povinnosti...

jova23
11. mar 2012

@dadaba hmm, to je fajn,len ja akosi stou sestričkou nemožem najisť reč,mna jako odbrkne, že idem odtial s plačom,takže telefonovať nemám ani odvahu.ja rozmyslam ze sa dam od drabka inemu tam lekarovi.dost je že ma to trapi liečenie a ešte takýto pristup,och...

dadaba
11. mar 2012

@jova23 poznam to velmi dobre..tiez vzdy idem odtial placom a vzdy chcem vymenit drabeka...

jova23
11. mar 2012

@dadaba vy sa dlho pokusate? uz ste nabehli na umele?

dadaba
11. mar 2012

@jova23 od 9|2009...IVF neuspesne...KET neuspesny,,,teraz idem na druhy KET...

jova23
11. mar 2012

@dadaba prosim co je to KET ? dakujem

dadaba
11. mar 2012

@jova23 po IVF ti zamrazia embyjka co ti ostanu a potom ich rozmrazia a vlozia a to sa vola kryoembyotransfer (KET)...

jova23
11. mar 2012

@dadaba dakujem ti. tak tam sme my ešte neni, držím moc peste.nech už je to uplne posledné.

dadaba
11. mar 2012

@jova23 dakujem ...vy aky ma te problem???

jova23
11. mar 2012

@dadaba Hm, zdravy sme obaja,inseminácia nič,začali sme umele inekcie diphereline,počas toho som ostala tehotna /asi sa uvolnilo viacej vajičok/,začala som krvácať a bolo to preč,čistenie.A teraz by sme mali ist do BA,ale moj manžel dufa,ze to teraz príde i samo,no ťažko,ale hadat sa snim nebudem,takže pojdeme určite o mesiac do BA,nech začneme znovu od injekcii na 1 umele.a to ja mam hrozny strach z lekarov,takže ja tomu este pridávam.
vy ste boli na koľkých umelých pokusoch?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre