Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vvia
17. mar 2012

@st2 no ved keby nieco pridem este cez den na poradu, lebo ma dnes hrozne boli brucho tak sa toho normalne obavam, kebyze zajtra bolo by to ok. a ja som tam volala a ze do podbrusia a na nete v pribalovom pise ze tesne pod pupok, tak ja neviem. jaj, ale uz sa teeesim 🙂

st2
17. mar 2012

@vvia no ved aj mne hovorili ze do brucha ale kaaaaaaam 😕 a hlavne ako 😕 😕 😕 😕 v zivote som to v ruke nedrzala 😀

vvia
17. mar 2012

@st2 ved to, inac co som povedala, mam dnes menstruaciu, och boze, ale neviem co mam povazovat za prvy den zatial iba slabu ale mam. jaaaaj,uz to zaciiiiiina 🙂 inac dnes varim obed v mikrovlnke tak mam zabavu :D

vvia
17. mar 2012

@st2 myslis ze bude blbe ked im zavolam a spytam sa, ze kedy si mam zacat pichat, ked dnes som dostala, ale slabu? lebo ja som tam aj vcera volala a robila paniku, ze kde si to mam pichnut a tak

katla
17. mar 2012

@st2
@vvia Baby citam, ze neviete kam pichat. Ja som si pichala do podbruska, este nizsie ako je pupok. Do lavej alebo pravej strany. Mna to tam najmenej bolelo.

vvia
17. mar 2012

@katla Jej, dakujem za odpoved. skusime teda 🙂 a nevies mi poradis s tou menstruaciou, co mam povazovat za druhy den?

katla
17. mar 2012

@vvia Kedy presne si dostala?

vvia
17. mar 2012

rano o 8mej, ale od vtedy mam proste stale len taku slabu, ani som nemusela menit ved vies co 😀 tak ja neviem :( neviem ci mam volat do centra a spytat sa, ale ja som tam volala vcera kvoli injekciam a sestricka prijemna nebola tak neviem co mam robit ☹

vvia
17. mar 2012
st2
17. mar 2012

@vvia no ja na tvojom mieste by som to pocitala dnes za prvy den aj ked je slabsia ale je a prisla hned rano, takze to znamena ze zajtra zacinas pichat, a pichat sa ma rano ze, ved skoc na pohotovost rano alebo co aby ti to pichli tam

vvia
17. mar 2012

@st2 presne aj to spravim, tak som sa rozhodla. ved neverim, zeby to malo nejak vadit, ved to sa potom "doladuje" dalsimi injekciami no nie?

st2
17. mar 2012

@vvia presne tak
tak teda hura na to 😉 vyzera to tak ze budes tyzden predomnou teda 😝

annamary27
17. mar 2012

@maco83 ahoj,aj moje cykly ivf začínali pri dlhom protokole na 24dc. 😉

ivka3901
17. mar 2012

ahojte baby.no včera sme boli v GF a ideme nato doma mám všetky inekcie mám krátky protokol mám všetky nové inekcie ten dipfereline,gonal a luveris tak uvidíme,ale problém je v tom,že kedy dostanem na budúci mesiac menzes.

vvia
18. mar 2012

@st2 tak a som dnes po prvej injekcie, elonva v tele (rano som utekala na antolsku :D)

vvia
18. mar 2012

@ivka3901 jej ja mam tiez kratky, ale uplne ine lieky 🙂 dnes pichnuta prva injekcia elonva, ale mna caka ivf prvkrat. ty uz ides opakovane ak sa dobre pamatam. alebo? ak sa mylim, tak prepac.

st2
18. mar 2012

@ivka3901 takze cakas na mrsku a ides na to?

@vvia a co pichli ti to v pohode? a kam si tam sla, aj ja asi ked tak vyjde tak na antolsku pojdem, ved to mam blizko lebo v petrzke byvam

vvia
18. mar 2012

@st2 🙂 aj ja tu byvam nedaleko pri antolskej 🙂 no ani som nesla zaplatit ten poplatok za pohotovost, len som zaklopala a sestricka ma hned zobrala, ze podte. bola zlata, ze aj ona je po umelom, ze uz ma 19rocnu dceru po umelom (ale inac vyzerala mladucko) bola uplne zlatunka, chcela vediet, co a ako a tak. Len bola trosku mimo z elonvi,ze tu este nepichala,, tak sme to tam obe studovali, ze kde a ako to treba, tak snad ok. Hned ako som vosla tam bol doktor, ktory uz od dveri krical, ci mam elonvu,ze to je najlepsi pripravok na trhu na umele, tak som sa potesila, asi nejaky gynda, aj stenovu poznal, ale hned zdrhal. 🙂

st2
18. mar 2012

@vvia a bola si na gynekologickej pohotovosti ci tam dole ako je pohotovost
a teda este aj nakoniec byvame niekde blizko seba 😵

efiku
18. mar 2012

babule am držím palceky.....

vvia
18. mar 2012

@st2 fu neviem kde je gynekolog.pohotovost. bola som riadne na tej dolnej pohotovosti (myslim prijmova ambulancia) alebo co to je. tam su take myslim 2rozne dole, pozrela som si kde su gynekologicky tazkosti (je to vypisane na dverach) zaklopala a povedala sestricke iba ze potrebujem pichnut injekciu na umele, lebo, ze sama nemam odvahu. Hned ma pustila dnu a bolo :D
nj, mozme potom chodit spolu kocikovat :D

st2
18. mar 2012

@vvia aha jasne viem tam dole klasika kde je pohotovost, tak tam je chirurgicke a tusim interne odd
tak teda aj ja tam pojdem potom
a do bruska ti to teda pichla, a bolelo ci v pohodke, a ostatne budes pichat uz sama
no a jasne ze budeme spolu kocikovat 😵

vvia
18. mar 2012

@st2 ano ano tam. no nebolelo, len dost stíííípalo 😅 a stipalo este par minutiek po tom, co som vysla z ambulancie 😀 ale nic strasne. len sa mi potom chvilocku doma tocila hlava, ale tak ja som sa vratila aj vo stvrtok z nemocnice a este ani oblicky nie su uplne ok, takze to by som nebrala vazne. a bolo to len chvilkove, tak som si lahla a uz uplne ok. len mam pocit, ze mam nafuknute brucho - ale tak uprimne, mam druhy den menstruacie, takze tiez nemozem so 100% istotou povedat, ze to zapricinila injekcia.
Ostatne si tiez pichat nemienim 😝 bud budem utekat na antolsku, alebo poprosim svokru - je zdravotna sestra, len dnes nechcela, lebo sa bala neziaducich ucinkov, ze nevie ako budem reagovat na lieky, tak pre istotu ma vyslala.

st2
18. mar 2012

@vvia tak mas dobre ze svokru mas takto po ruke ze ti bude pichat
jaaaaaj normalne sa uz tesim na to
a ze vraj treba pit vela vela vody pri stimulke som tu vela o tom citala

st2
18. mar 2012

@vvia a ozik tie predoperacne uz mas hotove, kde si tu bola u interneho?

vvia
18. mar 2012

@st2 no ja musim vela pit aj pre oblicky, takze to tak ruka v ruke, a preco sa musi vela pit? a interne este nemam, v piatok som bola na krv a v stredu som objednana na ekg a podobne, len neviem co s mocom, lebo mam kramy a skor nemohli pre kamen, tak neviem ako to stihnem. a bola som u demešovej na antolskej aj tam som objednana, staci zavolat. zoberu ti aj krv aj urobia vsetko predoperacne
tento tyzdne sa chystam aj k notarovi (nevies kolko to musi byt stare?)

st2
18. mar 2012

@vvia aha no mne krv uz zobral obvodny vysledky budu o tyzden a potom uz len s tymi vysledkami na ekg musim ist
a ten notar tiez nemoze byt starsie ako 3 tyzdne

vvia
18. mar 2012

@st2 aha, takze buduci tyzden bude stacit, mna by mali uspavat :D koncom mesiaca, dufam, ze to stihnem este v marci vsetko, lebo menstruacia sa mi posunula (dostala som trosku neskor) tak uvidime

vvia
18. mar 2012

@st2 a na interne sa objednava

st2
18. mar 2012

@vvia ved to ze nevie, ale asi ano

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre