• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. júla 2017 
@vvia no hej prisla som na recepciu a povedala ze som si prisla pichnut injekciu, sa ma spytala ku komu chodim tukla ma do compu a ze postavte sa pred ambluanciu c 2 - tak uz kocky stali co sli na krv a vysla sestricka ze kto ide iba na injekciu tak som vbehla dovntura a bola tak fakt ze na otocku
20. mar 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pufa Super, potesila si ma. Ja chodim tiez k Harbulakovi, takze snad nebudem musiet cakat na ten papier z poistovne a zacneme aj bez toho.
20. mar 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia asi áno nemala svoj deň,ale ako keby já zato možem,že som dostalana 2 krát a preto som prišla na krv hned ten 1 krát a ešte k tomu bola múdra citujem máte tu spis jak gorila a neviete mi povedať koľkodňový máte cyklus jáj nemám slov :angry:
20. mar 2012 o 17:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 no ved preto,že neviem jej povedať koľkodňový mám cyklus,ked každý mesiac mám inak a ani ovuláciu si neviem vypočítať :frowning2:
20. mar 2012 o 17:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ahá no ved já k nej chodím už 4 rok,ale v podstate som si už na ňu zvykla a som jej povedala,že sa osobne vidíme naposledy,že už nás tam neuvidia.som dosť skeptická čo sa týka tých inekcií,lebo veľmi slabo reagujem a bojím sa,že na tieto budem reagovať s málom počtom vajíčok inak ešte uvidím či mi budú chýbať inekcie ešte som ani nezačala s pichaním,ale budem na teba mysleť dám ti vedieť ak mi zachýbajú :slight_smile: áno všetko som si kupovala kedže nám poisťovňa nič neprepláca a toto je nás 4 pokus :frowning2: a dúfam,že možno úspešný,lebo som dosť skeptická a pesimistická
20. mar 2012 o 17:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fles no já mám momentálne krátky protokol kedže ideme na 4 pokus tak tých protokolov mám za sebu viacej a antikoncepciu mi nedala a mohla mi kludne dať jáááááááááj taká som naštvaná
20. mar 2012 o 17:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 Ahoj.....aj ja budem mat teraz kratky protokol----druhy pokus.....kedy zacinas ??
20. mar 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ahoj na budúci mesiac ked dostanem ms asi po velkej noci,chcem ťa trošku potešiť nám sa 2 pokus podaril ževraj ten 1 je vždy taký skúšobný aj mne to hovorili v robote :slight_smile:
20. mar 2012 o 18:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ahoj dakujem....dzim ti palce velmi ...
20. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@st2 cez víkend v centre injekcie nepichajú :wink:
20. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 uff no tak to teda stenová fakt nemala deň...
20. mar 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ja som tam bola 2 tyzdne dozadu vratit injekcie...a dali mi peniazky...
20. mar 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pufa chod tam osobne k hlavnej sestre ona sedi pri recepci v tych dveroch..ona ti to zoberie a da peniazky...
20. mar 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no v jeden den cez vikend v centre robia a pichli by mi, dnes mi to povedali, ale aj to ze to zvladnem aj sama :sunglasses:
20. mar 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 zaujímavé, mne vždy bolo povedané, že cez víkend injekcie nepichajú, nuž časy sa asi menia :slight_smile: samozrejme že to zvládneš sama :slight_smile:
20. mar 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no uz som si tu mini injekciu aj zblikza obkukala a uz som sa rozhodla ze sa teda opicham sama, uz nech je sobota :grinning:
20. mar 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mozem sa opytat, stimulku pichate injekciami alebo inj. perom? Dakujem.
20. mar 2012 o 20:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata ako dlho ste čakali na vysledky krvi???mne bolo povedané že musím čakať tri týždne! :frowning2: dufam že to vydržím tolko čakať...
20. mar 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska47 no aj mne to tak dlho trvalo :wink: ja uz cakam stale na nieco od novembra, takze asi tak :grinning:
20. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no to nemyslíš vážne?? :angry: ved už chcem vedieť aký bude postup lebo už sa vobec nesustredím na prácu...
20. mar 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska47 no, zalezi od toho , co ti vysetruju. Viem, ze napriklad antimuler. hormon trval len dake 2 tyzdne. A isto vydrzis, hlavne to pust z hlavy a nemysli na to.
20. mar 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska47 my sme cakali od prvej konzultacie v polke decembra na dalsiu na konci januara :wink: az potom sme sa dozvedeli aky taky postup, zalezi od vysledkov co vam vyjde zo sterov a z krvi a potom sa to bud riesi, alebo vam navrhnu konkretne co by pomohlo :wink:
20. mar 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska47 aj ja som tolko cakala a to preto lebo robili aj imunologiu, teda ci nevytvaram protilatky a toto tak dlho trva
20. mar 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 no presne toto mi povedala doktorka že urobia aj tento testík...tak inak všetko bolo v poriadku len treba dať vyšetriť ešte partnera..takže ten ide tiež na spermiogram len neviem či vysledok bude mať hned... :angry:
20. mar 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska47 jj spg byva rano ides na obed mas vylsedky takze to je rychlovka :wink:
20. mar 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 fuu takže potom mame ísť na konzultaciu??či počkať na výsledky moje??hmm..máme v tom taký zmätok.. :frowning2:
20. mar 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska47 az po tvojich vysledkoch, to dovtedy urctie len treba ten spg dat spravit
20. mar 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 no dufam že to stihneme všetko kym pojdeme zase do zahraničia
20. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 je lepšie si to pichať sama, samozrejme ak sa na to cítiš ale fakt to nič nie je, však tie ihličky sú také tenké, že to ani necítiť a je lepšie, keď je človek samostatný, nemusíš stále behať do centra. Ja som si v januári opichala už druhé kolo a to predtým som nič také ani v ruke nedržala, nie to ešte pichala :slight_smile:
21. mar 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok