• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. októbra 2017 
myslím, že misi mala teraz niekedy začať... snáď je všetko v poriadku a ozve sa nám
... aj loginka
tak tie lieky ešte o mesiac odlož a hotovo, nemusíš aspoň nad tým rozmýšľať.
A pekne som sa rozpísala, že? :grinning:
23. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipnocky, ja som len teraz prisla domov lebo som bola s byvalou kolegynkou na veceri. Som si dala zasa rajcinkovu polievocku s tym tahavyyyyyyym syrom. Som sa narobila. To vam teda poviem. :grinning:
23. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a aby som naaaaaahodou nezabudla.
Mam 4 nove fotky krpca. mame hlavu, telo, 2 ruky a dve nohy a este trochu chvostik. A predastavte si ono sa to uz hybe a zamavalo mi to rukami. Neuveritlene. Normalne som si zaplakala na utz A mudr. ze len si poplacte. :grinning:
No hotova som z toho ako sa krpec za tyzden zmenil. Normalne sa tocil a maval rucickami. Meriame 2.6 cm
23. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mudr. povedal ze zatial je vsetko ok. A mam uz tehu knizku. Tak ju idem studovat. Strasne som stastna prestastna. Moc vam prajem aby ste coskoro zazili tento pocit.
23. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem este trosku poupratovat, lebo zajtra po praci pridu koelgyne a mam tu binec - no hroznyyyyy. :angry:
23. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jéééj, Mayka! Aj ja by som si poplakala :wink: . Takže si dostala povinnú literatúru :grinning: ? A pridaj nové fotečky do albumíku :wink: . Už sa na ne tešíme :slight_smile: !
23. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katka,
pridam fotky, ale zajtra aby boli dobre vidiet. Nie vsetky su take jasne. Ale hlavne ze to vidim ja. Su uz vidiet rucicky a trosku nozicky. Vies ako maval tymi rucickami. najprv nic tak som sa spytala ze " zije?" A Mudr. ze pockajte stuchneme do neho. Stuchol a ono to zacalo sa krutit a mavat. :grinning: Nenormalny pocit. Fakticky som to musela rodzychavat. Som si spomenula aj na rodicov. :cry:
23. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby,. posunul mi termin na 1. 12. a ja som sa narodila 2.12. ja si vlastne dam darcek k narodeninam. :wink:
23. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayuška,to je super :grinning:
Velmi sa tešakujem s tebou.
Budeš mať ozaj krásny darček k narodeninám :slight_smile:
Ahoj Katarínka :grinning:
23. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka,to ti robili aj ten skryning?
23. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Zukrík :slight_smile: !
Mayka, to bude naozaj krásny darček k narodeninám! A k Mikulášovi! A aj k Vianociam! Tak ako si aj Ty bola pre Tvojich rodičov :slight_smile: ... Neboj, oni sú šťastní v nebíčku a vidia, že i Ty si šťastná :wink: !
23. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka veľmi sa teším,že je všetko v poriadku
tak krásne si to opísala, muselo to byť úžasné vidieť drobca, som zvedavá na fotečku
bola by to sranda keby ti to vyšlo na Tvoje narodky :slight_smile:
23. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem. :wink:
23. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka, naozaj si to tak nádherne popísala, že až mne slzičky padajú :slight_smile: tešíkujem sa s tebou cmuky
23. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si pospinkat. zajtra mam tazky den v praci. Tak dobru noc pipinky.
23. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lari, vdaka. moc vam to vsetkym prajem. A hlavne coskoro. uz idem spat. papa zajtra
23. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú nocku, MAYKA + mayka(o) :wink: !
23. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem aj ja, dobrú nocku :wink: !
23. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky!

Práve som sa dostala k PC a čítam toľko pozitívnych a krásnych správ!!!

Zukríček, veľmi gratulujem k drobčekom a Mayuška, tebe tiež, že je drobec v poriadku a už je taký veľký! Tak si to užívajte! A nech ide všetko tak ako má až do pôrodu a nech sú drobci zdravučkí!

Och, Kacarinka, tak dúfam, že prevezmete štafetu po Mayke a Zukríčkovi a budete tehotné a bude to s tou tehu-štafetou pokračovať!

Dobrú nocku!!!
23. apr 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zdravím
zukrík ,mayka gratulujem
a dúfam,že aj my ostatné ,budeme pociťovať to isté ked budeme konečne tehulky však laritka ,sivuška ,kataRINKA A INé,pá dobrú noc
23. apr 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: :grinning:

mayka ty jedna :grinning:

placem tu ako male decko ani jest nemozen
24. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Ahoj Lindi.
Už je z Teba zodpovedná mamina? :grinning: žiadna cigaretka, vínečko... :grinning:
24. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivusa :wink: no urcite :grinning:
doktorka povedala ze mam zit dalej akurat nemam ist do bazena a jazdit na koni :grinning: :grinning:

ja nikdy nebudem zodpovedna :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile:

mayka, zlatik, tak si ma dojala. :pensive: velmi ti to prajem, musi to byt ten najkrajsi pocit na svete.
uz sa tesim na fotecky. :dizzy_face:

och, nemas jazdit len na koni alebo jazdit vobec??? :grinning:

sivuska, no ja by som jej trosku vinka obcas dopriala, to neuskodi, len tie dymiace palicky by som jej zakazala.
:grinning:
24. apr 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mate tu mizernu dochadzku :grinning: Uz ste zacitili vikend,tak ste sa stiahli co ? ?.U mna predpokladana OPU asi v stredu alebo v sobotu :slight_smile: ,ale do stredy este daleko,este si zapicham :grinning: (samozrejme Merional),uz to chcem mat z krku :slight_smile: Kolko dni pred OPU sa picha Pregnyl?
24. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru chut :slight_smile: A na pravo mam 4-5 folikulov 10-13mm,a v lavo 2 drobne :unamused:
24. apr 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj corinne :wink:
asi mas pravdu s tym vikendom. alebo este baby finisuju v praci, aby vsetko dokoncili. :wink:
a och je asi na slniecku ako ju poznam. :sunglasses:

pregnyl sa picha 2 dni pred OPU. takze ak bude OPU v stredu, pregnyl pichnes v pondelok vecer. :wink:
neboj, ani sa nenazdas a bude to tu.
24. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Corinne, neboj do OPU mas daleko a foliky este dorastuuuuu. Budem drzat palcaky.

Kathy :wink: Ja si na to este teraz spomeniem a mama slzy na krajicku. Kamoske ked som to hovorila do telefonu tak sa rozplakala. Sa tesila z toho tiez.
Zajtra nahodim fotecky. Dnes uz asi nestihnem lebo mi pride navsteva domov - byvale kolegynky.
24. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka, viem si to predstavit :slight_smile:
uz sa tesim na tie fotky.

tak si to uzi s kolegynkami byvalymi :wink: aj nieco pripravujes? nejaky dobry kolacik?
24. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dnes som nakukla trochu skôr/kolegyňu som vyhodila z fleku/
sivuška ako?si v práci
24. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok