• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. júla 2017 
@ivka3901 ahoj ano je to presne tak ja som začínala so 112.5 potom mi to zvýšili na 225 najprv si nastavíš svoju dávku potom otvoríš pero a nasunieš tam obal s ihlou obal odstrániš poriadne dotiahneš a dáš dole ochranu na ihle potom natiahneš pokedy ti to bude pukať a picheš do seba a talčiš zas pokedy to bude pukať nič zložite ked už ti bude končiť ten obsah 900 musíš si to rozrátať picheš si zvyšok ktorý ti tam ostal a na daľšom gonale si nastavíš len ten zvyšok čo ti chýba aby si si dala dokopy tých 300 napr. ostane ti v pere 150 tak si ich pichneš a na novom pere si nastavíš tiež 150 a pichneš dúfam že som ťa nedomotala :wink:
9. apr 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maco83 nie v pohode takže ked mám nastavenú stále tú dávku 300 iui tak to nechám nastavené furt na tej 300 a zakaždým len vytiahnem a pichnem a takto mám tú dávku nastavenú až do piatku dobre som to pochopila?
9. apr 2012 o 15:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonkazga neboj, v GF ti urcite pomozu :slight_smile:
9. apr 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fles ďakujem za info, držím palce, aby to dobre dopadlo :slight_smile:
9. apr 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maco83 Ahoj. No mne doktorka povedala, že odber krvi (na hormonálny profil a iné vyšetrenia) im laboratórium počas sviatkov nerobí. Tebe robili aký odber? Bolo to na hormonálny profil?
9. apr 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 juj Ivka to ma mrzí, že ťa takto mrcha hnevá... ale určite tie injekcie nepicháš zbytočne... skús si zajtra zavolať do centra, hádam sa niečo dozvieš, držím palce :slight_smile:
9. apr 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ano presne tak len natiahneš pokedy to bude pukať a pichneš tlačíš dovtedy pokým to tiež neprestane pukať nič zložité ked ti zavolaju že ti menia dávku tak si to len prestavíš a pokračuješ dalejv :slight_smile:
9. apr 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc já som jej to hovorila stenovej,že neviem presne kedy budem mať a predsa mi nedala antikoncepciu vlastne som mala 3 dni menzes može to byť.nechcem tam moc volať,lebo kvoli krámom som sa aj z dochtorkou trošku chytila,inak vychádza to v sobotu na kontrolu.inak my už bolí celé podbruško to asi sa mi vytvárajú folíky aspom dúfam,ty si nemala ten gonal a dipfereline?
9. apr 2012 o 19:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maco83 to som rada a nevieš koľko jednotiek je tam navyše v tej 900?
9. apr 2012 o 19:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901
@tinasc
@maco83 Ahojte, prosim mali ste pri gonal bolesti hlavy, svalov niekolko dnove?
9. apr 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901
@jomini ja som gonal nemala, tak neviem... ale inak pri stimulke som bola dosť unavená :wink:
10. apr 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 no to neviem ale myslím si že keď je tam obsah 900 tak je tam presne toľko
10. apr 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini ahoj nie nič také nemám a beriem už 2x900 gonalu jedine mi býva zle od žalúdku taký blbý pocit na zvracanie ale to môže byť aj od dipherelinu
10. apr 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co mam robit poradte mi, mam este 4 zmrazene z 1. IVF a mam za sebou uz 4 ET a stale nic, mam ist znova do toho alebo co? dokedy to mam skusat? dneska si mam volat na hormonalny profil+kultivaciu+ci nevytvaram protilatky, osobne si myslim, ze to bude oki, mam endometriozu a cysty, zvazujem ci radsej operacia a az potom dalsie KET alebo este skusim tie posledne 4 co mam? 3 z nich su po PK takze su viacej bunkove, tie predtym co som mala boli 4, 8 bunkove.
10. apr 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ahoj ja idem na 3 pokus tento mesiac ešte máme 7 zmrazených tiež mi nič nestili
10. apr 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise
a ides na 3 pokus z 1. IVF? kedy planujes? takze ako som predpokladala,krvne testy a pod. su oki. takze asi budem len dalej bojovat, mozno maj je ten spravny cas :wink:
10. apr 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, preco sa krvny test robi uz na 10 den po ET a potom este o 5 dni zas? moze byt vysledok iny, ked je 10 den negat? Nemate s tym skusenosti?
10. apr 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetka111 to by aj mna zaujimalo.
10. apr 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetka111 ja som mala 10 den negativny, a potom som mala prist 13 den..a jedine co povedala, ze este nie je vsetko stratene. mozno sa u niektorych bab neskor uchyti a preto sa robi este aj ten 14 den novy krvny test.. ale ja som aj spinila tak mi povedali, ze mam prist 13dc
10. apr 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini ahoj no já si pichám už 3 deň dipfereline a gonal 300 iui a hlava ma bolí tak mierne a aj podbruško ma bolí trochu,ale dá sa to vydržať
10. apr 2012 o 17:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no práveže tiež já mám všetky inekcie nové ešte som ich nemala tak som zvedavá ako budem reagovať na tieto,ale moc optimistická som neni budem rada,ked budem mať 2 embryjká na vklad a dúfam,že budú viac bunkové,lebo to je potom lepšia šanca aby sa uchytili :slight_smile: dneska som volala do centra a v piatok idem na 1 kontrolu tak uvidíme
10. apr 2012 o 17:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvetka111 moja já už mám tých testov za sebou už dosť,kedže stimulujem už na 4 pokus a tiež som sa jedovala 1 krát,že ked je test negatívny na 10 deň tak prečo máme chodiť ešteraz neni sme z bratislavy a máme do daleko a tiež mi sestrička povedala,že to ešte nič neznamená a na 2 krát bol pozitívny a na 3 krát som bola len raz na teste kedže hcg neišlo vobec hore a zostalo na nule :frowning2: tak uvidíme ako to bude tentokrát
10. apr 2012 o 17:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ahoj ako sa máš,dlho si tu nebola :confused:
10. apr 2012 o 17:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ja uz hadzem flintu do zita, vies, chcem vysadit utros a vsetko ostatne a na 2x tam uz ist nechcem, mame to velmi daleko, tak uvazujem kadejako....
10. apr 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 prvé IFV a 3 KET ja by somšla aj na 2IFV ale čo ked to prave embrijko na anás čaká v mraze:slight_smile: držím ti palce
10. apr 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 Ahoj, mohla by si mi opísať, ako prebieha odber vajíčok a samotný transfer. Je to bolestivé? Ako si to znášala. Ďakujem za info. :slight_smile:
10. apr 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa punkcia neboli to počas odberu spinkáš potom môže pobolievať podbruško alebo slabo aj krvácať ale ja som znášala v pohode, horšie bolo ked mi pred punkciou 2 týždne prepichovali ovariálnu cystu zaživa:slight_smile: to bolelo aj som potom vracala ale inak klasická punkcia vajičok je v pohode, embriotransfer je uplne bezbolestne:slight_smile: len sa mne potom ked ležim po transfere chce strašne moc cikať:slight_smile:
10. apr 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise Ďakujem za info. A to ti preboha prečo zaživa prepichovali cystu? Veď to muselo strašne bolieť. Prečo Ti to nespravili v krátkej anestéze. Až mi zimomriavky naskočili. Tá punkcia je vrámci jednodňovej chirugie?
10. apr 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa ahoj no skoro všetko ti opísala elise dá sa to všetko vydržať,já som trošku krvácala po odbere a bola som trochu ešte mimo z tej narokozy,ale já som nasadla do auta a išli sme z mužom hned domov takže v pohode na začiatku to je nepríjemné,ale dá sa to vydržať a potom už spinkás v priebehu 3 min spinkáš ako bábetko aj ET je úplne bezbolestný ako gynekologycká prehliadka :slight_smile:
10. apr 2012 o 18:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa ano jednodnová ale nechceli ma v krátkom čase 2x uspávať tak tu cystu mi prepichovali zaživa povedali že teraz picháme a ako keby mi môž do brucha vrážali že vraj ako ked krv beru ale dalo sa to zniesť :slight_smile:
10. apr 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok