Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vvia
11. apr 2012

@stenlyhozienka a v ktorej poistovni si?

stenlyhozienka
11. apr 2012

@vvia vo všeobecnej

stenlyhozienka
11. apr 2012

@omnia23 nemalo by,ale asi sa to stáva a to štastie budeme určite potrebovať

omnia23
11. apr 2012

@stenlyhozienka tak zase nehovorim,ze u nas sa to nestava vsak ano,to by bola hlupost...ale sem tam co precitam babam sa to tu stava 😠

vvia
11. apr 2012
ivejn
12. apr 2012

@tinasc dakujem krasne za povzbudenie,
aj tebe prajem vela,vela stastia.

tinasc
12. apr 2012

@ivejn ďakujem 🙂

fles
12. apr 2012

@ivka3901 Počujem tu nejaký pesimizmus 😅 😅 to nedovolím !! no-no hore hlavu bude to dobre nemôôôôôžeš ani pomyslieť na neg. správy !!! všetko bude skvelé 🙂

fles
12. apr 2012

Sevas baby ! No predstavte si že aj dnes som musela ísť na kontrolu a doktorka mi povedala, že mam veľa veľa folíkov - tak merala, merala 😝 no že uvidíme!!! Tak rátam sobota to istí.. JUPIIII

fles
12. apr 2012

@st2 Maminka ako sa cítiš ? kontrola kedy ? co povedali... Začinam sa trochu bát co ma čaká, ako to bude na sále. Ked bude po tom tak vtedy ti oznámia kolko toho bolo a ci chcem jedno alebo dve ? závažná otázka 😉 😉 a kolko nato si bola zas...dík

st2
12. apr 2012

@fles no zajtra idem prvy krat na krv tak som zvedava, na sale to strasne rychlo zbehne, uvidis srandovne to je, teda aspon ja som mala po tom taku skvelu naladu
a ano potom pride embryologicka a povie ti kolko bolo vajok, aky je spg, a co navrhuje a tak a mozete pokecat
a aj podla toho kolko vajok bude tak bud kratka alebo predlzena kultivacia, ja som mala predlzenu a bola som potom o pat dni na vklade uz

fles
12. apr 2012

@st2 dobre však uvidíme. Krátka bude možno 2 - 3 dni hej ? a teda sa musíme rozhodnuť kolko dame - 😀 Inak dnes budem volať tak možno budú chcieť aby som aj zajtra prišla - možno sa stretneme ráno. 😝 Inak dosť to je tie behacky každé ráno - už aby bolo po. Tolko inj. mi ostalo, ešte musim dať tab. pred asi, že ? a pregnyl....Som zvedavá čo ti povedia zajtra - hlavne ci sa im darí a či sú ok. 😝 Robíš ??

st2
12. apr 2012

@fles no daj potom vediet ci ides aj zajtra ja tam idem urciteeeeeee 😝 a ano som v robotke, robim aspon mi rychlejsie zbehne cas, i ked je pravda ze sa tusim viac konikovi venujem ako praci 😀

lea1333
12. apr 2012

prosim Vas kocky chodite niektora ku dr Kriskovfi ?

fles
12. apr 2012

@st2 dobre, však budem volať o 14/00 a uvidíme. Dnes tam bolo tolko ludí. A kedy si platila? Za kultiváciu plus a potom za zákrok asi kolko ? aby som sa pripravila. Už by sme aj na obed mohli ísť čo ?

ivka3901
12. apr 2012

@st2 ahoj držkám palčeky tak sa ráno možno stretneme,lebo já idem na kontrolu 🙂 a ako sa cítiš?v pohode?

ivka3901
12. apr 2012

čaute baby chcem sa spýtať išla som na wc a našla som si trošku krvičky na papiery hádam folíky nepraskli bojím sa pomoooooooooooooooooc

elise
12. apr 2012

@ivka3901 neboj sa ono tak môže reagovať sliznica na stimulku ale pre istotu bež na pohotovosť

fles
12. apr 2012

@ivka3901 neprepadni panike bude to ok

elise
12. apr 2012

@ivka3901 kolkaty den cyklu si?

ivka3901
12. apr 2012

dík baby hádam bude všetko ok a zajtra ráno letíme na kontrolu 🙂

ivka3901
12. apr 2012

@elise 6 dc prečo?ale mala som veľmi slabý menzes

elise
12. apr 2012

@ivka3901 tak by to nemalo byť zle ked si 6DC a nekrvácať veľmi ak je to špinenei malo by to byť ok, neboj folikuly sa tvoria a budu mať dosť zrelých vajičok🙂 posielam objatie🙂

ivka3901
12. apr 2012

@elise je to taká svetlo červená krvička,ale malinko len som sa utrela a našla som si je na papieriku vlastne od minulej soboty si pichám dipfereline a som sa sekla som 7 dc já som v tomto trošku a ešte si pichám gonal 900 iui teda 300 jednotiek každý deň tak som zvedavá ako dopadnem zajtra na kontrole 🙂 som rada ,že vás mám baby aspom sa mám s kým poradiť o probléme

elise
12. apr 2012

@ivka3901 bude to dobre a na zajtra držim palce a čakáme same dobre výsledky🙂 naozaj sa neboj malo by to byť ok🙂

alibabaa
12. apr 2012

@ivka3901 ja som dlho spinila po mrche a este som potom aj krvacala po OPU tak ale nastastie bolo vsetko ok. myslim na teba 😉 neboj, hlavne pokoj, ziadne stresy. jo?

lea1333
12. apr 2012

@st2 prosim ,ta ,v GYN-VFIE je marian krisko ml ?

ivka3901
12. apr 2012

@elise no uvidíme,lebo ak ma dostane druhá dochtorka alebo dochtor tak minič nepovedia alebo žeby áno nechám sa prekvapiť 😉

maco83
12. apr 2012

@ivka3901 ahoj ja mávam krátky menzes a nepravidelný no teraz pri stimulácii mi meškal asi 5 dni a krvácala som tri dni potom nič a zhruba na šiesty siedmi som zas začala troška krvácať takže bud v poho bodla mňa su to len hormony lebo nikdy pred tým som to nemala ozaj v sobotu už idem na odber a dneska boli posledný krat injekcie jupííííí 🙂 už len večer pregnil a ihlu nechcem ani vidieť 🙂

ivka3901
12. apr 2012

@alibabaa díky si zlatá tak to je asi individuálne u každej baby 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre