Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maco83
12. apr 2012

poznavacie znamenie 🙂 neviem dáme si hrebíček 🙂 🙂 🙂 uvidíme ono sa ta komunikácia možno rozbehne sama...

ga79
12. apr 2012

@maco83 cervena ruza...drzim vam palceky babulky...budem na vas mysliet....

fles
12. apr 2012

@ga79 oki 🙂 ja budem v malinovej kreacii 😉 neprehliadnutelnej 😉

ga79
12. apr 2012

su tam len 3 postele🙂..tak urcite sa neprehliadnete hihihi a 2 lezadla ale na nich su len asi baby kt. idu na vklad...

fles
12. apr 2012

Papa tak sa majte, a kazdy nech sa opatruje 😵

liliana30
13. apr 2012

Ahojte, som tu nova🙂 Som objednana na konzultaciu do Gyn-fivu - chcela by som sa spytat ake vysledky od vas chceli na prvej konzultácii a ci bolo tereba odporucenie od gynekologa.

gelinka75
13. apr 2012

@liliana30 ahoj, ja som priniesla len cyto vysledky a mala som aj odporucanie, ale to nie je nutne, mozes prist len tak, ostatne vysetrenia ti spravia tam ak treba

liliana30
13. apr 2012

gelinka75 - dakujem, tak to je super. Ideme tam prvy krat k dr. Harbulakovi tak neviem co mam cakat. Moj gynekolog ma tam zatial neposlal ale aj tak som sa objednal 1,5r. sa m zda už dosť. MM bol na spermiograme vysledky nič moc:(.

gelinka75
13. apr 2012

@liliana30 no tak zoberte aj tie vysledky zo spermiogramu, ak ti robili hormonalny profil tak aj to, vsetko co mate pomoze 😉 neboj budes kludnejsia ked tam zacnes chodit 🙂

liliana30
13. apr 2012

gelinka75 - a ako dlho sa snažite vy?

maruskaaaa
13. apr 2012

@st2 Ahoj. Ako si dopadla s výsledkami? 🙂

vvia
13. apr 2012

baby napisem este sem, v stredu som mala HCG 54 velmi som sa tesila, ze mi oznamili ze som tehu, ale teraz tu po MK citam, ze to je malo. bola som 10ET v pondelok kontrola a teraz sa zase bojim...

elise
13. apr 2012

@vvia ja som mala na prvý krát 60 a druhý 120 skončilo to tým že na sone zistili že sa bábo nevzvýja, ale neboj nie je to pravidlo dôležite je že ti to bude stále stupať🙂

maruskaaaa
13. apr 2012

@vvia Ahoj, zavolaj do centra, oni Ti určite poradia, neboj, všetko bude O.K.

vvia
13. apr 2012

@elise ☹ no a teraz sa mam nad cim zase trapit :(

vvia
13. apr 2012

@maruskaaaa a co by mi povedali? ze mam prist v pondelok :(

elise
13. apr 2012

ja som dnes 7DC v príprave na KET, v utorok idem na ultrayvuk na výšku sliznice a potom vklad. kto sa chystá v utorok? dnes mi poslali aj dopis že či chceme nechať ymrayi aj na další rok uvidime kolko embrijok zostane ale ak zostanu 2 zo 7 tak neviem či mi tých 75 euro stoji zato asi by som potom rovno šla na IFV druhe ale ja verim že sa nám to teraz podari

maruskaaaa
13. apr 2012

@vvia neboj, bude to dobré uvidíš

elise
13. apr 2012

@vvia mne potom následne zistili na genetike že mám vrodenu trombozu a keby to vedeli skôr mohli tomu zabrániť injekcie fraxiparine, aku máš genetiku ty? ale nemaj strach pekne si ležkaj nohy vylož a odpočívaj a hladkaj brušku všetko bude v poriadku a hcg bude stupať dôležite je že stupa, mne potom začalo klesať.

gelinka75
13. apr 2012

@vvia testik si nerobila? podla mna nie vsetko co tu baby popisu je pravda ohladom tych veci, niekto ma nizke a niekto vyssie hcg, zalezi aj kedy sa uhniezdilo embrijko, takze ziadny stres 😉

vvia
13. apr 2012

@elise ja som bola len na tych zakladnych genetickych testoch a vsetko bolo ok

vvia
13. apr 2012

@gelinka75 robila do 11dna po ET neukazoval nic a od vcera ukazuje, aj dnes ano 🙂 ale slabucke ciarky, no su... 🙂

gelinka75
13. apr 2012

@liliana30 my asi 7 mesiacov ale 2 posledne sa nesnazime, lebo som mala nejake zakroky a teraz beriem antiku ako liecbu..

gelinka75
13. apr 2012

@vvia no vidis, super 😀 takze to stupa

vvia
13. apr 2012

@gelinka75 DUFAM a pevne v to VERIM

st2
13. apr 2012

@maruskaaaa este neviem 😅

elise
13. apr 2012

@vvia tak sa nemusiš obávať ak máš genetiku ok🙂 budem ti držať palce

lea1333
13. apr 2012

@elise moja ked ste boli prvy krat na konzultaci tak hned robili mm aj spermiogram ?

maruskaaaa
13. apr 2012

@st2 to nerobia na počkanie? kedy budeš vedieť? 🙂 🙂 🙂

elise
13. apr 2012

@lea1333 ano manželovi hned prvýkrát robili spermiogram a mne zobrali krv na profil, potom šiel za 2 týždne manžel na kontrolný spermiogram.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre