• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. mája 2017 
@st2 áno už som videla - gratulujem :wink:
13. apr 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 no veď ja som to vedela :slight_smile: gratulujem a teším sa s Tebou :slight_smile:
13. apr 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 gratulujem veľmi sa teším s tebou :sweat_smile:
13. apr 2012 o 21:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia tiež gratulujem a teším sa tiež s tebou a neboj všetko bude dobré :slight_smile:
13. apr 2012 o 21:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby teším sa s vami,ale já som dopadla na figu :frowning2: som smutná,IVF sa stoplo mám tam len 3 malé folíky a jednu veľkú cystu a to čo som si myslela,že je menzes to nebolo ono mám počkať na ten riadny čo mávam a na budúcu stredu ideme sa dohodnúť čo dalej.mali ste niektorá takúto skúsenosť?
13. apr 2012 o 21:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 to mi je lúto :frowning2: vieš,ked ti mám pravdu povedať nemala som ani ja dobrý pocit z tochto pichania inekcií a pozri ako to dopadlo a nechcem sa moc upjať,že nám 4 pokus vyjde,lebo budem veľmi sklamaná a veľmi smutná potom ak to náhodou nevyjde musím myslieť aj na zadné vrátka,že sa vrátim do roboty a všetko sa vráti do starých koľají len s tým rozdielom,že vlastné detičky mať nebudeme,ale ty musíš veriť a raz to vyjde len to treba čas,čas vylieči všetky rany osudu posielam cmuk :slight_smile:
13. apr 2012 o 21:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ach moja....to mi je strasne luto..... :confounded: :confounded: :confounded: ,ja viem , ze 4 pokus....ale nevzdavaj to prosim este....ja mam tiez uz obcas chut sa na vsetko vykaslat....ale to prejde casom...
14. apr 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ivuška aj ked male folikuly to sa može zmeniť a môžete otehotnieť prirodzene:slight_smile: cystu som mala aj ja a praskli miju neboj všetko bude dobre dočkáte sa bábenka, ved tolko neskutočne velkej lásky máte v sebe že to bábenko váš anjelik musi citiť a pritiahne ho do bruška:slight_smile:
14. apr 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje testiky, do 11poET nebolo vidiet vobec nic :grinning:
14. apr 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@linda81 ahoj,ked ti mám pravdu povedať,že sklamaná,já som to v celku čakala,lebo ten menzes sa mi moc nezdal som neni len trošku smutná,že sa ten kolotoč musí začať odznova,ale čo už.já som ešte na PN a v stredu sa ideme dohodnúť čo a ako a dneska som už začala trošku krvácať takže sa ide odznova a určite to nevzdávam až po negatívnom teste až potom to hodíme za hlavu aspom na dlhší čas
14. apr 2012 o 12:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 nezúfaj, však je ešte nádej, že budete pokračovať, pri riadnom menzese pôjdete do toho opäť... dúfam, že takto ste to mysleli :slight_smile:
14. apr 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ahoj moja dakujem ti si zlatučká :wink: no takto v stredu ideme k dr a dohodneme sa čo a ako uvidíme či to necháme na budúci mesiac a pojdem do roboty alebo no neviem čo bude dalej :frowning2:
14. apr 2012 o 12:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to ano akurát som dneska začala trochu krvácať tak možno sa ten pravý menzes rozbieha až teraz :frowning2:
14. apr 2012 o 12:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc jasné tak som myslela,že pojdeme čo najbližšie do toho znova,ale já som na PN a neviem či mám ísť do roboty alebo ešte zostať doma ved uvidíme čo povie v stredu pani dr.
14. apr 2012 o 12:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musím sa vám priznať včera sme si dali s drahým taký romantický sexík myslíte,že by sa mohlo podariť?lebo mi to už nejaký čas robíme s kondomom a mám tie protilátky tak beriem už asi 2 - 3 mesiace prednison a mala som asi ovulku,mala som taký priesvitný ťahavý hlien :slight_smile: zázraky sa dejú aj ked niekedy len v ríši zázrakov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2012 o 12:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 po kontrole budete vedieť viac, určite to pre vás vyzerá nádejne :slight_smile:
14. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maco83 vdaka za odpoved este len zacinam a ako citam vy vsetky ste uz skusene babenky :wink:
14. apr 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 gratujujem, a tes sa :slight_smile:
14. apr 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 si odvazna a raz to musi vyjst. Tvoj manzelik citil co potrebujes :stuck_out_tongue_closed_eyes: a urcite to vyjde !!!
14. apr 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ! no uz som po - punkcii dnes rano som bola. Vsetko prebehlo v poriadku - trochu to bolo neprijemne a potom sme sa tam vyspinkali a sup domov. Stretli sme sa tam 2 :slight_smile: ako sme sa tu dohodli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Cestou domov sme 2x museli zastavit tak mi bolo na zvracanie :angry: no a teraz oddychujem a hladkame tu brusko - lebo dost boli, citlive je. Ozaj mala som 12 vajok :sweat_smile: zajtra volaju..
14. apr 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@fles dakujem pekne myslím si o sebe,že som silná osobnosť a dosť toho vydržím :wink: a moj manžel vie a pozná ma natoľko,že vie ako si písala čo v tej chvíli potrebujem :slight_smile:
14. apr 2012 o 22:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fles super k tomu počtu vajok :slight_smile:
14. apr 2012 o 22:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 gratulujem!:
16. apr 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fles jeeee gratulka k vajickam, dufam ze teraz sa uz pekne delia a cakaju na maminkine brusko :dizzy_face:
16. apr 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 mozem sa opytat ako casto robia laparoskopiu ?
16. apr 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 fuuu tak to vobec netusim, ja som na takom nebola
16. apr 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 aha ok dakujem

all kocky boli ste niektora na ,laparoskopi ?
16. apr 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fles parada, uz bude iba lepsie, drzim prsteky
16. apr 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: @lea1333 Ahoj...ja som bola...22.03.
16. apr 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 Ahoj...ja myslim...ze robia kazdy stvrtok...ja som mala termin 29.03....lenze mi prisla skor menstruacia...a zobrali ma uz 22.03. ... :slight_smile: Takze to mam uz za sebou... :slight_smile:
16. apr 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok