Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
16. apr 2012

@gelinka75 to zbehne rýchlo, určite to zvládneš, každým dňom sa Ti to bude krátiť 🙂 ja mám presne toľko do oberu krvi na HP. A máš iba 1 cystu? Nenavrhli Ti laparoskopiu?

gelinka75
16. apr 2012

@maruskaaaa no tak sme na tom rovnako casovo 😉 vies co najprv aj ano, ale mna by museli operovat normalne, lebo uz som mala nejake operacie a nechcela som zas dalsiu, takze mi navrhli inu liecbu

maruskaaaa
16. apr 2012

@gelinka75 no možno sa nám podarí na rovnako. Myslíš, si, že keď budem mať všetky výsledky O.K. dr. mi už vypíše tú žiadosť to poisťovne? Až po schválení poisťovne sa dá stimulovať že?

st2
16. apr 2012

@dadaba i ked az do take dna to tam nesiaha 😖

gelinka75
16. apr 2012

@maruskaaaa ak budete mat dobre vysledky tak uz isto vypise 😉 ano protokol davaju az ked pride schvalene z poistovne, teda ak nechces byt samoplatca 😉

maruskaaaa
16. apr 2012

@gelinka75 tak budeme si držať palce, aby to všetko dobre dopadlo 🙂

maco83
16. apr 2012

ahojte chcem sa spýtať tých čo už maju za sebou ET koľko embriočiek ste si dali vložiť napíšte aj tie korým to nevyšlo mňa čaká ET vo štvrtok a stále mám v hlave len či jedno alebo dve vložiť už som s toho na pášky 😒

fles
16. apr 2012

@gelinka75 baby zo zaciatku aj mna bolela vzdy hlava - ibac som si davala jedna radost... potom postupne to preslo.

dadaba
16. apr 2012

@maco83 mne vlozili 3...jedno bolo slasie...daj si dve je vacsia sanca...bud v klude!!!!!! 😉 ak budes mat dvojicky to zvladnes nie???? mne sa z troch uhniezdilo jedno...

dadaba
16. apr 2012

@st2 ja tomu moc nerozumiem podla tych tabuliek...

maco83
16. apr 2012

@dadaba dakujem asi to tak aj urobím len ma znepokojuje že od odberu vajíčok ma stále bolí spodok bruška presne ako pred menzesom a od odberu su to už 3 dni a prsia ani nehovorííím ☹ ☹ ☹

ivka3901
16. apr 2012

@maco83 prsia ťa bolia od utrogestanu či?a ten spodok brucha asi od toho odberu aj mňa bolelo po odbere

alibabaa
16. apr 2012

@maco83 aj mna pobolievalo podbrusko.. a ja som aj krvacala.. ☹ a prska bolia kvoli utrosu .. si myslim.. aj mna boleli .. som myslela ze ich vymenim keby sa dalo 😀 😀 😀

dadaba
16. apr 2012

@maco83 bud kludnaaaaaaaaaaaaa...ja to iste!!!! 😉

fles
16. apr 2012

@maco83 neboj sa vsak ty to zvladnes aj smanzelikom - ved on je pohodak 😀 aj keby boli 2. Srandista.... Fakt ta to este boli ? myslela som ze len v sobotu. Vydrz !! vo stvrtok myslim na teba 😵

st2
16. apr 2012

@maco83 ja som sla na to takto ak vlozis dve tak mas moznosti tri ake mozu vyjst, a ak das dve tak moznosti su len ano alebo nie, cize ja som preto volila prvu moznost bud jedno alebo dve alebo ziadne, viac moznosti viac sanci 😉

elise
16. apr 2012

@maco83 ja som mala vždy dve vložene je vačšia šanca že sa aspon jedno uchyti. mna čaká KET v pondelok

maco83
16. apr 2012

Ďakujem Vám zlatíčka hneď mi je lahšie čo by som bez vás robila 🙂 🙂 🙂

fles
16. apr 2012

@st2 pekna taktika 🙂 kedy ides na dalsiu kontrolu...

st2
16. apr 2012

@fles v stredu idem a vašim drobcom sa ako dari

fles
16. apr 2012

@st2 no dufam ze sa im paci u mna 😀 😀 bola som dnes o 10 - tej. Citim sa fajn. Musi sa im darit lebo viac ich nemam ☹

st2
16. apr 2012

@fles aha tak si šla aj hneď na transfer, ja som tu zachytila info že si mala 12 vajok, správne ?

fles
16. apr 2012

@st2 oyaj a bola si na 10 a teraz na 14 den na kontrole ? a uz vlastne na ten 10 den vedeli povedat vysledok - hej ?

fles
16. apr 2012

@st2 spravne 😉 12 ! a vidis nakoniec som mala len 2 bojovnikov

st2
16. apr 2012

@fles no tak to určite budú bojovnickovia
A ja som bola na kontrole už na 9 deň lebo ten 10 mi vychádzal na sobotu tak povedali kedže som mala PK tak že uz na ten 9 môžem prísť a ešte idem by ten 14 to bude v stredu
A áno výsledok vedeli uz na ten 9 den

fles
16. apr 2012

@st2 tak a teraz uz len pozitivne naladena. 😝 Opatruj sa a moc sa nenarob..pa

st2
16. apr 2012

@fles to sa mne nestane za sa narobit 😀 😀 😀 😀

fles
16. apr 2012

😀 leharo. Akurat mi volala kamoska ze sa jej narodiol syncek - supeeeeeeeeeeeeeeeeer

martina2207
16. apr 2012

@elise ahoj. čítala som že ideš na KET. Chcem sa opýtať čo to všetko obnáša. Mne dneska potvrdili negatívny výsledok z ET pomaly sa mi spúšťa MS a termín mi dali až na 3.5 takže asi budem musieť vydržať na ďalší cyklus. Len by som rada vedela na čo sa mám pripraviť. Mám ešte 20 mrazáčikov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre