Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
19. apr 2012

@monika1202 mne nehovorila nic ze to posiela aj domov, ale ze buduci tyzden to cca odosielaju do centra 😉

liliana30
19. apr 2012

@marikade - hups sorry ja som ťa premenovala z marikade na mirakade 🙂 tak ešte raz - ja mám termín 17.5.2012 tiež mám s toho zmiešané pocity. U koho si bola na konzultácii?

stenlyhozienka
19. apr 2012

@vvia ďakujem,ja si možnosť,že sa to nepodarí ani nepripušťam 🙂,opatrujte sa aj Ty aj babätko,to musí byť obrovská radosť nosiť dieťa pod srdiečkom a ešte také vysnívané 🙂

monika1202
19. apr 2012

@gelinka75 sa mi zdá, že som tu niekde čítala, že im poslali schválené domov. Ale to je jedno.
Ja som dnes začala s pichaním, tak uvidím či sa pridám k tehulkám alebo nie. 😉

vvia
19. apr 2012

@stenlyhozienka je, ale zatial si to velmi neuvedomujem, pretoze sa tehu akosi necitim :D ziadne priznaky, okrem obcasneho pobolievania bruska 😀 a ja som tiez tvrdila ze pridem tehu do prace a hotovo, potom ma optimizmus opustil, lebo testy z mocu sa tvarili akoze nic 😖 a potom mi oznamili ze som tehu 😅 a ja som sa v tej chvili stala najstastnejsia mamina na svete!!!! 🙂 🙂 🙂

stenlyhozienka
19. apr 2012

@monika1202 mne povedali,že to už nebude zdržiavať a domov mi to nepošle,ale rovno do centra či súhlasím

vvia
19. apr 2012

@monika1202
@gelinka75 schvalena ziadost pride aj domov postou aj do centra, aspon union to tak urobil

stenlyhozienka
19. apr 2012

@vvia neviem si predstaviť ten šok,ale prajem Ti to z uprimného srdca

gelinka75
19. apr 2012

@monika1202 tak ideme do toho vsetky s tym, ze sa to podari, tak mysli pozitivne 🙂

stenlyhozienka
19. apr 2012

@gelinka75 joj,už to naberá na obrátkach a za pár týždňov si budeme hladkať naše tehotenské bruška 🙂 🙂 🙂

gelinka75
19. apr 2012

@stenlyhozienka vcera sme tak s muzom o niecom rozpravali a ja medzi recou, no v lete uz budem tehotna 😀 ze ake to bolo divne, az som sa nad tym pozastavila 😀

stenlyhozienka
19. apr 2012

@gelinka75 ja som sa včera nemohla zapnuť do rifli,a môj milý ma utešoval,že pár krát sa pôjdem bicyklovať a nebude problém,a ja mu vravím,že sa nemôžem ísť bicyklovať,že tehotné ženy sa nechodia bicyklovať,........a tak ide život 🙂

gelinka75
19. apr 2012

baby kolko ste pribrali pocas stimulky? 😅

st2
19. apr 2012

@gelinka75 no ja som nemala v prevadzke vahu ale pribrala som urcite, lebo nezapnem rifle co som mala 😠

st2
19. apr 2012

@tinasc ano mali sme aj PK

@elise no sono mi dali az o mesiac az 15.5 to uz budes v 9tt 😠

st2
19. apr 2012

@fles no ja som to mala dobre akurat bola velka noc, nasi tu boli tak bolo veselo, a potom som bola dva dni v robote uz tiez som doma akosik nevedela obesdiet

elise
19. apr 2012

@gelinka75 8kg za rok 1xIFV a 2X KET

elise
19. apr 2012

@st2 budem držať palce aby bolo krásne vidieť srdiečko

st2
19. apr 2012

@elise no budem ratat dni dovtedy

elise
19. apr 2012

@st2 bude to dobre uvidiš🙂 ja idem na ten ket v pondelok tak som trochu nervozna

st2
19. apr 2012

@elise tak budem na teba mysliet silno aby to teraz vyslo 😉

elise
19. apr 2012

@st2 dakujem musi to už vyjsť veľmi tomu verim🙂 budeme mať nádherne vianoce ja bruškate a ty s malýmuzličkom na rukách🙂

st2
19. apr 2012

@elise tak presne treba tomu verit, byt len pozitivne naladena a co fakt zabera, vela sa smiat 😉

maruskaaaa
19. apr 2012

@gelinka75 podľa výsledkov mi dr. povie, ako budú zisťovať priechodnosť, či SIS alebo laparoskopiou. To mi vravela už na prvom sedení. Všetko závisí od výsledkov

ivka3901
19. apr 2012

@elise ahoj tak na budúci mesiac ideme zas odznova 🙂 teším sa a už konečne počkám na poriadnu mršku 😉

elise
19. apr 2012

@ivka3901 si veľmi silná, všetko bude perfektne a bude veľa zdravých kvalitných vajičok🙂 strašne moc sa teším že buduci mesiac budeš tehulka🙂

ivka3901
19. apr 2012

@maruskaaaa ja som bola tiež na laparoskopii,ale nie v centre,ale až v Leviciach tam mám rodinu a robili ju zadarmo,ale nikdy viac strašný zážitok týmto nechcem nikoho strašiť,každá to prežije ved sme silné aj z vonka aj z vnútra 😉 a pre naše šťastie urobíme všetko čo treba

ivka3901
19. apr 2012

@elise no dúfam,že budeme naraz 😉 kedy ideš na to KET?

elise
19. apr 2012

@ivka3901 ivka v pondelok, máme 7 mrazáčikov tak hádam aspon jedno zostane a zahniezdi sa🙂

ivka3901
19. apr 2012

@st2 veľmi sa teším s tebou 🙂 držkám všetky palčeky nech všetko dopadne ako má 🙂
@vvia to isté moja ti prajem 🙂

ivka3901
19. apr 2012

@elise no vidíš tak ty budeš ešte skor predomnou 😉 myslím na teba cmuk a daj vedieť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre