Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
22. apr 2012

@elise ahoj moja tak myslím na teba a máš veľa šancí pred sebou,ale já už nemám ☹ ale verím,že sa nám to tentokrát podarí 🙂

elise
22. apr 2012

@ivka3901 aj ty máš šancu uvidiš🙂 výjde ti to je to tutovka tento cyklus🙂

reklamka
23. apr 2012

baby, neviete ake je t.c. do labaku?

reklamka
23. apr 2012

uz viem. 🙂

fles
23. apr 2012

@vvia ahoj, neboj sa ja som si ich raz tiez nedala a normálne som pokracovala daľej akoze po 8 hodinách. A inak dik za podporu.

lea1333
23. apr 2012

@elise drzim palce

vvia
23. apr 2012

@fles nemas zac, dakujem aj tebe 🙂

fles
23. apr 2012

Caute cakatelky 🙂 dúfam že poniektoré z nás tento týžden potesia s výbornými správami 😀 niekto nech má schválenú žiadosť, niekto sťastný vklad, niekto nech má krásne správy pozitívne, niektoré nech vidia na sone svoje bejby. Veľa štastia 🙂 🙂

lenuska85
23. apr 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať či sa v GYN FIVe platí nejaký ročný poplatok a koľko pre netehotne pacientky.

Ďakujem pekne.

maruskaaaa
23. apr 2012

@lenuska85 Ahoj, platí sa ročný poplatok 50,-EUR, ale je to dobrovoľné. Ak zaplatíš poplatok máš tam rôzne zľavy. Všetko nájdeš na ich stránke 🙂

lenuska85
23. apr 2012

@maruskaaaa dakujem za info. Na ich stránke som to našla, ale je to akože členstvo v klube, tak som myslela že sa to platí tý 50 € ešte nad rámec ročného poplatku. Stačí teda ak tam prídem a podpíšem nejakú dohodu alebo ako to tam prebieha? Ďakujem.

maruskaaaa
23. apr 2012

@lenuska85 Prídeš tam, alebo sa telefonicky objednáš u niektorého z lekárov. Môžeš si vybrať ku komu chceš. Nepodpisuješ žiadnu dohodu. Ideš na umelé oplodnenie? Alebo len na gyn.vyšetrenie?

lenuska85
23. apr 2012

@maruskaaaa hľadám zatiaľ len spoľahlivého gynekológa, keďže sa chceme s manželom tento rok pokúsiť o bábo. Vieš mi odporučiť dobrého gyn. odtiaľ? Ďakujem.

maruskaaaa
23. apr 2012

@lenuska85 Ja chodím k dr. Behúňovej, my ideme na umelé oplodnenie. S dr. som veľmi spokojná.

elise
23. apr 2012

ja som bola dnes na vklade dávali dve embrijka jedno blastocysta a druhe 8 bunkové, vklad robila behunová, bola zlata🙂 a verim že je to tutovka

gelinka75
23. apr 2012

@elise drzim palce aby to vyslo 🙂

tinasc
23. apr 2012

@elise tak moc držím palce 🙂

silvuska47
23. apr 2012

dievčata neviete mi prosím Vas povedať ako robieva dr.Stenova??mám nervy...nemožem ísť pre výsledky fnuk..mm odvolali s dovolenky ☹

gelinka75
23. apr 2012

@silvuska47 a sama nemozes ist? ved nemusite ist obaja..da sa aj bez mm 😉

silvuska47
23. apr 2012

@gelinka75 no mali sme ísť obaja. mm na spermiogram a potom na konzultáciu.takže teraz neviem či ísť sama po vysledky alebo čakať zase týžden..už som to chcela mať za sebou! ☹

gelinka75
23. apr 2012

@silvuska47 no oni davaju dost daleko terminy tak neviem ci ti to neposunu o viac ako tyzden 😖 ale zas bez spermiogramu tam pojdes asi zbytocne, budete mat len tvoje vysledky

ivka3901
23. apr 2012

@elise myslím na teba a možeš mi vysvetliť čo je tá blastocysta?

silvuska47
23. apr 2012

@gelinka75 ved práve to ma na tom štve najviac!joj...a tak som sa tešila no čo už musím zase čakať..je mi do plaču...ale nemože za to moj drahý..už minule som bola sama a tak sa na mna pozerali že som sama bez partnera no čo už ked je robota tak je robota!

elise
24. apr 2012

@ivka3901 ivka mne to tak vysvetlili že vraj už sa zvlieka a je to v štádiu kedy sa už zachytáva.

ivka3901
24. apr 2012

@elise ahá tak zas o niečo múdrejšia 😉 ale já osobne som to ešte nemala no nemám šťastie na kvalitné vajká smola ☹

elise
24. apr 2012

@ivka3901 me sa takto stalo ked mi vkladali pri ET a ptom už iba bunkáče

ivka3901
24. apr 2012

@elise no já som mala zakaždým ET len bunkáče a nie tie blastocysty ☹

elise
24. apr 2012

@ivka3901 ivuška terz ti to vyjde určite a budu sa deliť o 106

ivka3901
24. apr 2012

@elise už mi konečne skončila mrcha a teraz čakať na dalšiu dúfam,že to už bude ok a dotiahnem to do ET 😉

elise
24. apr 2012

@ivka3901 dotiahneš do pôrodu predsa🙂 a budeme si porovnávať tehu priberanie 🙂 tešiť sa s kopkania🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre