• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. januára 2017 
@mackaso ak ma spoznáš tak do mna štuchni:grinning: inak ja sa tam trochu zdržim potrebujem pokecať s harbulákom lebo mina rehabilitácii dali nejake procedury že či tohodne pre tehotne
5. máj 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ja by som tiež s ním potrebovala hovoriť, musíš byť objednaná? Ako sa ku nemu dostaneš?
5. máj 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackaso poviem na recepcii mne sa nedalo v piatok poobede mi dokyna kôli proceduram volala a tam už nezdvihali
5. máj 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise k dokymu sa dostať je umenie, raz som zažila, ako jedna baba sa pýtala sestričky, tá len očami prevalila, ako sa ti pozdáva prístup z GF?
5. máj 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute dievcata, tak som bola aj dnes na krvi ultrazvuku a vsetko vyzera tak OVULACNE :slight_smile: Moj folikul ma prave 16 mm, tzn. ze zajtra na pohotovosti pichnut pregnyl a v stredu na IUI. Dufam, ze sa to podari, ked nic ine aspon ta moja prva zivotna ovulacia hihi. Krasny slnecny den prajem :slight_smile:
6. máj 2012 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,som tu nova:slight_smile:chcela by som sa vas opytat ze ako dlho po laparoskopii ste spinili?,dakujem za kazdu odpoved
6. máj 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko1121 Ahojky, tak ja som spinila asi tyzdne, z toho jeden den sa to tvarilo ako menstruacia, dost silne krvacanie. Ked som sa pytala doktorky, ci by to nemohol byt menzes - lebo to bolo v zhruba tom termine - tak povedala, ze mohlo, ale aj nemuselo :slight_smile:
6. máj 2012 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko1121 Ahojky, tak ja som spinila asi tyzdne, z toho jeden den sa to tvarilo ako menstruacia, dost silne krvacanie. Ked som sa pytala doktorky, ci by to nemohol byt menzes - lebo to bolo v zhruba tom termine - tak povedala, ze mohlo, ale aj nemuselo :slight_smile:
6. máj 2012 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla milacik myslim na teba strasne moc
6. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka123 Ďakujem. Vsak uvidíme, ale ťažkú hlavu si z toho nerobím. Ak sa podarí budem rada, ak nie tak ideme o mesiac. Verím, že ak nie teraz, tak neskor z toho mrazeneho sa už niečo ubytuje.
Určite ta budem informovať :wink:
6. máj 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla no to ti odporucam .. a dufem ze to budu baby .. uz som tihovorila ze mam strasne vela veci a neviem co s tym .. hehehe cmuuuk a hlavne oddychuj
6. máj 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lohrien
@lohrien dakujem dost si my pomohla:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
7. máj 2012 o 05:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise netrpezlivo očakávam tvoje vysoké číslisko :slight_smile: :wink:
7. máj 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc HCG 440 a na sono idem 29.05
7. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@elise super, super, gratulujem :slight_smile: to bol 14 deň od vkladu? to máš super číslo ja som na 14 deň mala 239 :wink:
7. máj 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc 14 den po rozmrazeni a vloženi embrijka ina som už od 7 dna mala // ktore silneli
7. máj 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ty si mala ake číselko?
7. máj 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise 239 na 14 deň :wink: ale to bude tuším tým, že ja som nemala PK ja som išla hneď o dva dni od odberu na vklad...
7. máj 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc aj tak super ako sa citiš?
7. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise dobre, aj keď stále pokašliavam... už som si zvykla, snáď mi to neublíži...
7. máj 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise moje teším sa s tebou super tfuj tfuj tfuj cmuk :grinning:
7. máj 2012 o 14:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 si na rade ty pekne budu // u teba a budeme sa spolu tešiť z tehotenstva:slight_smile:
7. máj 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ja bývam večer vždy zachripnutá aj ked cez den nepijem bublinkove vody ani nekričim
7. máj 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise
@tinasc super baby takto pred rokom sme sa tu podporovali teším sa s vami :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
chysta sa niekto ako ja v piatok na ET? :sunglasses: :slight_smile:
7. máj 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise já viem,že ma chceš podporiť si zlatučká a som rada,že si s vami možem pokecať o rovnakých problémoch,ale já som už ako neveriaci tomáš :frowning2:
7. máj 2012 o 15:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reklamka ty už ideš na ET tak tfuj tfuj tfuj :wink:
7. máj 2012 o 15:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 ivka negativne myšlienky zahod moja:slight_smile:, ved bábenko už pride uvidiš:slight_smile:ako to zatial vyzerá ? picháš?
7. máj 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 - dakujem. :dizzy_face: je to moj prvy pokus, tak ani neviem co ma caka a som z toho trochu mimo. :slight_smile: ale tak snad to vyjde na prvykrat. :dizzy_face:
7. máj 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, všetky vás tu zdravím, tiež som začala chodiť do GF☼ chcem sa spýtať na váš názor na ten "zázračný" a dosť drahý inkubátor pre embryjká, áno alebo nie? Máte s tým nejakú skúsenosť? Zatiaľ dík za každý názor :slight_smile:) Ide zajtra niektorá z vás na kontorlu?
7. máj 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok